Jakie DVD z DIVX

hdtvap

New member
Czym się różni D-880 HX od D-780 HX......

Czym się różni D-880 HX od D-780 HX?
Wygląd Fergusona D-880 HX na pierwszy rzut nie różni się od D-780 HX. Istotne zmiany kryją się wewnątrz. D-880 HX posiada nastepujące udoskonalenia względem swojego poprzednika:
  • nowszy chip - obecnie jest najnowszy Mediatek MT1389 rev. S
  • upscaler FullHD - dodano rozdzielczość 1080p
  • port USB 2.0
  • dodano obsługę WMV v9 oraz VC-1
  • odbiornik jest minimalnie mniejszy - jego głębokość zmiejszono o 3cm
  • pełen opis udoskonaleń i nowych funkcji w oprogramowaniu już niedługo
http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwarzacze_dvd/ferguson_d_880_hx_2.html
 

at0m

New member
hdtvap napisał:
Czym się różni D-880 HX od D-780 HX?
Wygląd Fergusona D-880 HX na pierwszy rzut nie różni się od D-780 HX. Istotne zmiany kryją się wewnątrz. D-880 HX posiada nastepujące udoskonalenia względem swojego poprzednika:
  • nowszy chip - obecnie jest najnowszy Mediatek MT1389 rev. S
  • upscaler FullHD - dodano rozdzielczość 1080p
  • port USB 2.0
  • dodano obsługę WMV v9 oraz VC-1
  • odbiornik jest minimalnie mniejszy - jego głębokość zmiejszono o 3cm
  • pełen opis udoskonaleń i nowych funkcji w oprogramowaniu już niedługo
http://www.ferguson-digital.eu/pl/odtwarzacze_dvd/ferguson_d_880_hx_2.html
Do tego trzeba wspomnieć że nowy model został pozbawiony analogowego wyjącia 5.1.
 

radoskur

New member
Ja chyba poczkeam na tego ferdka D-880 HX - miałem kupić mantę lub wiwę ale co tam - dołożę 150zł - mam nadzieje że wart będzie tej ceny.
 

Firestorm

New member
No własnie tak jak podał sprzedawca czyli http://pyrchla.pl/. Nie wiem jak u nich z wysyłką bo odbieram osobiscie gdyz mieszkam nie daleko ale jako sklep to jest jak najbardziej OK. Ostateczna cena za 880HX to 289 zł.
 

CyRuS

New member
Witam wszystkich serdecznie, ponieważ to mój pierwszy post tutaj :)
Równiez zamówiłem FERGUSON D-880 HX i w związku z tym mam kilka pytań (tylko nie bijcie):
- czy odtwarza płyty DVD+R/RW, DVD-R/RW DL? (jakoś nigdzie nie znalazłem info),
- czy można do niego podłączyć dysk zewnętrzny (a myslę, że tak, tylko nie wiem w jaki sposób (chodzi mi o system plików, partycje-podstawowa, rozszerzona, dyski logiczne???),
Jeśli powtarzam pytania już zadane to wielkie sorry
Pozdrawiam wszystkich
 

cosby

New member
CyRuS napisał:
- czy odtwarza płyty DVD+R/RW, DVD-R/RW DL? (jakoś nigdzie nie znalazłem info),
- czy można do niego podłączyć dysk zewnętrzny (a myslę, że tak, tylko nie wiem w jaki sposób (chodzi mi o system plików, partycje-podstawowa, rozszerzona, dyski logiczne???)

Z płytami wymienionymi przez Ciebie nie będzie problemu. Co do dysku to z tego co mi wiadomo musi to być FAT32 - partycja nie mam pojęcia jaki limit wielkości. Jedno jest pewne - dysk musi mieć własne zasilanie.
 

Firestorm

New member
Kolejne opoznienie...

WAŻNE ! Informacje na bieżąco odnośnie dostaw odtwarzaczy FERGUSON D-880HX

INFORMACJA OD PRODUCENTA :

Informacja z dnia 27.03.2008

Podajemy za informacją uzyskaną od producenta :

W związku ze strajkiem pracowników portu Gdynia, który obsługuje kontenery producenta.
Nie jesteśmy w chwili obecnej w stanie określić dokładnej daty dostaw.
Na to już niestety nie mamy wpływu. :-(


Informacja z dnia 26.03.2008

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od producenta informację, że
dostawa odtwarzaczy Ferguson D-880HX opóźni się niestety o kilka dni
z uwagi na to, że producent nie zdążył z przeprowadzką do nowej hali produkcyjnej.


Wstępnie dostawy zaplanowane są na tydzień między 01 Kwietnia, a 07 Kwietnia.
Oraz druga na 07 kwietnia, a 12 Kwietnia.


Przepraszamy za małe opóźnienie ale dotyczy to niestety wszystkich
sklepów / resellerów Fergusona w całej Polsce.
 

ryjoslaw

New member
Tak polecacie wszyscy tego "Fergusona", a ma ktoś może wykaz serwisów tego producenta, bo ja po ostatniej mancie to wolę mieć serwis gdzieś blisko mojej wioski ;)
Pozdro
 

Firestorm

New member
To na drugi raz nie kupuj manty :) Inna sprawa to czego się oczekuje od odtwarzacza za 100 zl:).Chociaż ja mam Bellwooda juz ponad 2 lata i zero problemów.Teraz zamowiłem fergusona i mam nadzieje ze pochodzi troche... A w razie czego to:

Nowe zasady reklamacji oraz serwisowania nagrywarek i odtwarzaczy FERGUSON

REKLAMACJA ODTWARZACZY FERGUSON

Aby przesłać uszkodzone urządzenie do serwisu należy wykonać następujące kroki:

* podpisać kartę gwarancyjną, co jest równoznaczne z akceptacją jej warunków
* dołączyć dowód zakupu - Paragon lub Fakturę VAT oraz pełne wyposażenie.
* właściwie zabezpieczyć i zapakować urządzenie tak aby nie uległo uszkodzeniu w transporcie
* dołączyć adres zwrotny i opis występującego uszkodzenia
* dołączyć koniecznie numer telefonu kontaktowego

zaadresować paczkę i wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką Priorytetową
na swój koszt bezpośrednio do serwisu ( koszt wysyłki wynosi 11zł ) :

W tym przypadku czas realizacji będzie znacznie krótszy ponieważ pomija się dodatkowe odsyłanie sprzętu
do sklepu. Sprzęt bezpośrednio trafia do serwisu, a po naprawie do klienta.

FERGUSON CENTRALNY PUNKT SERWISOWY
ul. Bernardyńska 2
64-000 Kościan

Uwaga:
Jeżeli reklamacja okaże się nieuzasadniona lub termin gwarancji już minął.
Do kosztów ewentualnej naprawy doliczony zostanie koszt przesyłki. W przypadku zasadności reklamacji
koszty wysyłki wyłącznie Pocztą Polska przesyłką priorytetową zostanie zwrócony na podany rachunek bankowy.
Koszt wysyłki Poczta Polska priorytet wynosi 11zł.



 

karolus78

New member
pomóżcie

Chciałbym prosić Was od pomoc w wyborze. Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza DVD. Waham się między dwoma modelami: pioneerem DV 400V i Panasoniciem S53. Głownie chodzi mi o oglądnie filmów DVD, o dobrą jakość obrazu, jednak nie ukrywam, że również chciałbym oglądać filmu w formacie Xvid i DIVx. Liczę również na inne propozycje do 400 złotych. Z góry wielkie dzięki.
 

RobertKzn

New member
nie wiem czy dobrze wyczytałem, ale czy nowy ferguson został pozbawiony Dekodera Dolby Digital i DTS ??? czy może chodzi tylko o analogowe wyjscia audio, a DD i DTS są nadal ale tylko cyfrowo??... zresztą już zamówiłem odtwarzacz i czekam jak wszyscy..
 
Ostatnia edycja:

deniro24

Member
Bez reklam
karolus78 do filmów dvd jak najbardziej sprawdzą się te odtwarzacze, które wymieniłeś. Natomiast jeżeli chodzi o Xvid to ja bym poprostu ich nie polecał.

RobertKzn obcięto wyjście analogowe, dekodery zostały.

Dziś wieczorem lub jutro będę miał już w domu nowego Fergusona 880. Oby Ferguson czegoś nie przedobrzył z ulepszaniem modelu 780. Często bywa tak, że następca jest gorszy niż udany model poprzedni. Jak narazie 780 to dla mnie wzór pod kątem obsługi Xvid/DivX.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

aneks

New member
Czy kotś może opisac wrażenia z tego nowego Fergusona 880 tak polecanego? Czy da sie z klucza USB obejżeć film z napiami np ze strony hatak.pl (chyba kodowanie mpl2). Czy można podłaczyć dysk USB z ntfsem?
 
Do góry