Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Przecież na każdym kroku piszemy, że jeśli chodzi o stereo to wzmak nawet dużo tańszy deklasuje amplitunery KD. Jak sama nazwa wskazuje, amplituner KD służy do delektowania się dźwiękiem przestrzennym w filmach czy koncertach, a nie do rozpływania się nad jakością muzyki z płyt CD czy innych nośników. Dodatkowo czego mozna oczekiwać po ampli kosztującym 1500zł? Jak chcesz dobrej jakości stereo to tylko wzmak.
 

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Jeszcze nie miałem warunków by się dobrze wsłuchać w moje ulubione płyty.
Jak się trafi okazja i " święty spokój " to się wypowiem ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

CORTEZ

New member
Denon AVR-X4000,Yamaha RXV-550 RDS (której nie sprzedaję, bo szkoda mi pozbyć się kawałka dobrej blachy za ceny, które widzę aktualnie) :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pewnie ze tak ja tez lepiej zostawic dla siebie albo oodac komus w rodzinie ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

okiemserca

New member
Z tym stereo nie jest tak oczywiście. Moje Ampli Yamaha 3020 porównywałem w stereo z Yamaha S500. Ampli okazal się lepszy, (być może nieco gorszy-podobny do S700)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Kino domowe Onkyo 828 w porównaniu do Denon 2809-
- to przede wszystkim kapitalne i precyzyjne oddanie dźwięku w trybie wielokanałowym oraz potężny BASS.
Wszystkie głośniki -7 -wyraźnie wybrzmiewają spełniając swoją rolę w kinie domowym,sub póki co w zasadzie nieużywany bo fronty generują taki poziom basu że aż sam jestem w szoku ???
Denon w kinie domowym bez suba słabo sobie radził z tymi frontami.
Wszystko gra i wybrzmiewa z wielką precyzją i wyśmienitą dynamiką.
Ogólnie, Onkyo gra potężnym dźwiękiem który robi wrażenie -to jak by dwa poziomy wyżej ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

collider

New member
Bez reklam
Kino bez suba, nie da rady. Wierze, ze gra to dobrze ba nawet bardzo dobrze, ale subwoofer wytwarza zupelnie inne cisnienie i zadne fronty go nie zastapia. Nie ma opcji.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Swój głos /Onkyo/ chciałbym przenieść na Marantza ,ale się pewnie nie da.
Dołączam do miłośników Marantza.
Poszedłem po Onkyo 828 , ale po odsłuchu wróciłem z Marantzem 6008.
 
Do góry