Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak czy owak, póki co 373 glosujących, co daje wg mnie całkiem niezły rozkład i obraz rynku szczególnie dla sprzedawców :) Zrobiłem z tego wykres zależności od ogólnej ceny danej marki(subiektywnie), który pokazał mniej lub bardziej rozkład Gaussowski, czyli najtańszych oraz najdroższych jest najmniej, a reszta (środek) to 90% całości, czyli w sumie nic nowego ;)

Co ciekawe algorytm na forum podaje 373 głosujących, tym czasem matematyka daje 391 :) (Jakim cudem, skoro można głosować raz?)
 
Ostatnia edycja:

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No tak. Ja się przesiadłem z Denona na Yamahę i nie mogę już zagłosować. Powinny być jakieś wyjątki :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Krzysztof to musi być cud jakiś Chyba że niewidzialna ręka komuś statystyki podbija
W tym przypadku raczej obniża ;)
A może to kolejne spustoszenia, po błędnych przekierowaniach czy (rozwiązanym już) problemem z wklejaniem załączników?
No tak. Ja się przesiadłem z Denona na Yamahę i nie mogę już zagłosować. Powinny być jakieś wyjątki :)
Jestem na TAK :bober: bo też zmieniłem ampli na Denona :razz:
W przypadku zmiany na Marantza moglibyśmy ponegocjować :p
To oczywiście żart :D
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
No wiesz, zaraz lewe, czemu nie prawe? ;-) Złośliwcy :p
A tak postanowilem odszukac osoby ktore NADa nabyly i zaglosowaly :) Ty przypomnij sobie poczatki Marantza, ile zes sie naprodukowal by rozszerzyc swiadomosc marki na forum :) Choc watpie by NAD byl az tak szeroko rozpoznawany w kraju jak Marantz, to i tak jest spory postep, a i nowy dystrybutor obnizyl troche ceny ;-)
No i zawsze to lepiej wyglada +3 niz tylko jeden :-D
 
Do góry