Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

werf

Active member
Bez reklam
No proszę 400 głosów
Krzysztof Radio coś pisałeś że w wyliczeniach coś ci nie pasuje użytkownik Bebzun jakimś cudem ma oddany 1 głos na Athema i 1 na Marantza użytkownik MKa11 1 Denon i 1 Marantz użytkownik Xgutti Arcam i Harman użytkownik Jurass Sony i Yamaha jak to możliwe ?
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No proszę 400 głosów
Krzysztof Radio coś pisałeś że w wyliczeniach coś ci nie pasuje użytkownik Bebzun jakimś cudem ma oddany 1 głos na Athema i 1 na Marantza użytkownik MKa11 1 Denon i 1 Marantz użytkownik Xgutti Arcam i Harman użytkownik Jurass Sony i Yamaha jak to możliwe ?
Masz rację. To by tłumaczyło różnice, jednak tworząc ankietę zaznaczyłem opcję jednokrotnej odpowiedzi. Widocznie moderatorzy zmodyfikowali. Jednak ja już nie mogę zagłosować, mimo, że głosowałem raz. Bałagan to mało powiedziane. Pisałem już o tym, nietylko w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
No proszę 400 głosów
Krzysztof Radio coś pisałeś że w wyliczeniach coś ci nie pasuje użytkownik Bebzun jakimś cudem ma oddany 1 głos na Athema i 1 na Marantza użytkownik MKa11 1 Denon i 1 Marantz użytkownik Xgutti Arcam i Harman użytkownik Jurass Sony i Yamaha jak to możliwe ?

Jakies cuda :)
 

MKa11

New member
ło matko, miałem 2 ampli w ankiecie Marantza i Denona, przeciez to jest bezprzykładny i brutalny atak na ankietę... Swoją drogą to jest jakiś zakaz posiadania więcej niż jednego ampli?
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Na pudle mamy Onkyo przed Yamaha i Denonem. Raczej bez zaskoczenia bo to chyba najpopularniejsze firmy. HK na najgorszej pozycji bo oczko zabraklo do pudła.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
ło matko, miałem 2 ampli w ankiecie Marantza i Denona, przeciez to jest bezprzykładny i brutalny atak na ankietę... Swoją drogą to jest jakiś zakaz posiadania więcej niż jednego ampli?
Kolego, to nie ma nic do rzeczy, ani Twoja osoba, ani żadna marka umieszczona w tej ankiecie. O mnie za mnie możesz mieć nawet 10 klocków Manty, Clatronica lub Accuphase czy McIntosha.
Pytanie, dlaczego niektórzy mogli zagłosować więcej niż jeden raz, a inni nie. Wszystkich powinno traktować się równo. Żeby nie było niedomowień, nie ważne jest dla mnie kto i ile razy głosował, ale dlaczego miał taką możliwość? Albo jest to celowa modyfikacja moderatorów, albo kolejny wynik bałaganu na forum. Zaproponowałem tą ankietę z czystej ciekawości. Nie spodziewałem się tylu głosujących i ze jeszcze po takim czasie głosów cały czas przybywa. I dobrze.
Wiem, że te kilka głosów nie wpłynie specjalnie na wyniki, nie ma to też tak na prawdę większego znaczenia, czy Onkyo będzie miało 90, czy 99 głosów, nie ma w związku z tym żadnych nagród i innych korzyści, co tym bardziej mnie dziwi (no może w jakiś sposób pomóc sprzedawcom, bo jeśli forumowicz planujący spojrzy na wynik ankiety to naturalne jest, że w jakimś stopniu prowadzące marki w tej ankiecie mogą mieć wpływ na jego wybór)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Jakby do tego podejść w ten sposób to zamiast onkyo na prowadzeniu byłby HK :)

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

MKa11

New member
Pytanie, dlaczego niektórzy mogli zagłosować więcej niż jeden raz, a inni nie. Wszystkich powinno traktować się równo. Żeby nie było niedomowień, nie ważne jest dla mnie kto i ile razy głosował, ale dlaczego miał taką możliwość? Albo jest to celowa modyfikacja moderatorów, albo kolejny wynik bałaganu na forum. Zaproponowałem tą ankietę z czystej ciekawości. Nie spodziewałem się tylu głosujących i ze jeszcze po takim czasie głosów cały czas przybywa. I dobrze.

Z tego co pamiętam, to głosowałem tylko raz, natomiast wydaje mi się, że mogłem wybrać więcej niż 1 opcję, stąd może takie kwiatki. Kwestia ustawienia ankiety, pretensje do tworzącego ankietę ;)

"Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 410. Już zagłosowałeś w tej sondzie"
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Własnie o to chodzi, że zaznaczyłem jednokrotnego wyboru, i dla 400 użytkowników tak działa, 400-tu może głosować tylko raz, a tu nagle 10-ciu wielokrotnie :D
Myslę, ze moderatorzy zmienili to specjalnie, i na początku funkcjonowało jako "jednokrotnego" wyboru, a po zmianie "wielokrotnego". Może to i nawet dobrze. Kit z tym. Ważne, że jest i głosów przybywa, mam tylko nadzieję,ze w takim razie uczciwie.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

arekszy

New member
Denon AVR X-1000
Dam mu jeszcze szansę. Pierwsze wrażenie - szału ni ma.
Do stereo musi za nim stać stary poczciwy technics.
W kinie zadowalająco - broni się funkcjami sieciowymi i MARKIETINGIEM.
pzdr
a
 
Ostatnia edycja:
Do góry