Jaki wybrać projektor DLP?

mat74

Well-known member
Bez reklam
przy 3m dla mnie komfortowe jest 90" , przy odleglosci 4m z kawalkiem 100" moze nawet z kawalkiem...;) powinno byc akurat

tak na marginesie- zerknij na amazon.uk - w zblizonej cenie (ok 4500 ) dostaniesz projektor FULL HD....
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
a ja jestem pewny ze tak...;)
poza tym mozna znalesc rowniez oferty na innych stronach ktore rozsylaja po UE ;)

a nawet jesli jakas firma zastrzega sobie "UK sales only" to koszt rozwiazania tego problemu wynosi 30£ lub 150 zl......przy roznicach siegajacych nawet kilku tysiecy kwota raczej niska.....;) a towar w domku za 3 dni.....
 
Ostatnia edycja:

qd8128

New member
4458,-
Jeśli chodzi o FullHD to już zdecydowałem, że jego brak nie będzie mi doskwierał. Planuję podłączyć do niego komputer, więc HDReady w zupełności mi wystarcza.
Amazon Uk jak najbardziej wchodzi w grę... kto z nas nie zna kogoś kto jest na wyspach :D :rolleyes:
Z ekranem oczywiście poczekam aż będę miał projektor, ale chciałbym przynajmniej psychicznie przygotować się na wydatek...
Na uwadze mam również Panasonic'a AX200E, ale to już 3LCD i nie ma rozdzielczości WXGA (1280 x 768), do tego dochodzi mniejsza jasność...
Muszę to jeszcze raz pomierzyć, względy praktyczne zadecydują :)
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
qd8128 napisał:
4458,-
Amazon Uk jak najbardziej wchodzi w grę... kto z nas nie zna kogoś kto jest na wyspach :D :rolleyes:

za te pieniadze kupisz FULL HD ! (900 £) .....
no chyba ze koniecznie wolisz kupic drozej tanszy projektor....
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
qd8128 napisał:
4458,-
Jeśli chodzi o FullHD to już zdecydowałem, że jego brak nie będzie mi doskwierał. Planuję podłączyć do niego komputer, więc HDReady w zupełności mi wystarcza.
Amazon Uk jak najbardziej wchodzi w grę... kto z nas nie zna kogoś kto jest na wyspach :D :rolleyes:
Z ekranem oczywiście poczekam aż będę miał projektor, ale chciałbym przynajmniej psychicznie przygotować się na wydatek...
Na uwadze mam również Panasonic'a AX200E, ale to już 3LCD i nie ma rozdzielczości WXGA (1280 x 768), do tego dochodzi mniejsza jasność...
Muszę to jeszcze raz pomierzyć, względy praktyczne zadecydują :)

przeciez ten Panas ma rozdz. 1280 x 720:)
 

qd8128

New member
drosophilia napisał:
przeciez ten Panas ma rozdz. 1280 x 720:)
Nie wiem jak ja to zrobiłem... przysięgam. Wiele razy oglądałem parametry tego Panasonic'a... to jest właśnie różnica między patrzeniem a widzeniem :D
W każdym razie badzo dziękuję za zwrócenie mi na to uwagi.

Czy według Was ten Panasonic AX200E ma konkurencję w DLP? Oczywiście mówimy o tym przedziale cenowym/klasowym. Odległość rzutu 4.3m.
 
Do góry