Jaki tv do ps3?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lcd/led to inna technologia wyswietlania obrazu, jak Ci pasuje to jak najbardziej jest sens. Natomiast jak masz jakies zastrzezenia to daj sobie spokoj i zostan przy pdp. Ja nie lubie grac na plazmie, za duzo rzeczy mnie drazni ale to moje zdanie, sam ocen i zdecyduj a potem selekcja modeli i do sklepu. Opinie co do technologi nic Ci nie dadza, sa tak skrajnie rozne ze juz zalosne.
 

BladeSeba

New member
No z tym LEDem to już się zapędziłeś :)

Pozdrawiam,
wiec tak chodzi mi o to ze mam ochote kupic nowy tv do ps3 ale szkoda mi wydawac kupe kasy jesli w porownaniu do mojej plazmy jakosc nie bedzie o wiele lepsza czy to na plazmie czy ledzie a powiekszenie ekranu o 5 cali to dla mnie za malo zeby wydawac cos okolo 5k zl hehe

i jeszcze jedno jaka bedzie roznica w jakosci obrazu miedzy panasiem plazma seri ST w porownaniu z seria VT bo w cenie jest ogromna np moge kupic 55 cali ST za 1000f a seria VT w 55 calach to juz koszt 1500f!!! jak dla mnie to juz za duzo kaski hehe. Jesli chodzi o LEDa top corka ma taniego samsunga w pokoju i tam obraz z Ps3 jest wyraznie ostrzejszy co bardzo mi sie podoba ale natomiast reszta juz jest slabsza ,czern ,konty itd ale wiadomo to jest tylko tani model wiec sie zastanawiam tez nad ledem bo lepszych modelach pewnie wszystko jest podobnie jak w mojej plazmie plus wlasnie ta surowa ostrosc obrazu co w grach mi sie podoba ,co bys doradzil odnosnie mojego postu?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Bierz 60" :)

Różnicę musiałbyś zobaczyć sam bo to jest bardzo subiektywne odczucie, taka różnica, poza tym ktoś by musiał widzieć dokładnie te dwa TV w tym rozmiarze podpięte pod PS3 i to najlepiej koło siebie :)

Pozdrawiam,
 

BladeSeba

New member
oki wiec wnioskuje ze jesli posiadam panasia plazme 50 cali z seri s10 model z przed 2 lat to jesli kupie nowyszy lepszy model z 2012 np serie st50 to roznica w jakosci obrazu bedzie nie warta wydawania takiej kasy? jedyne co uzyskam to ladniejsza odudowa i 5 cali wiecej hehe ps:no nic chyba poczerkam sobie na oleda w rozsadnej cenie hehe
 

lucadore

New member
Witam,

Szukam nowy TV pod konsole głównie (xbox, PS)

Teraz gram na starym 32 cale szajsungu LCD - tv ma z 5 lat.
Ostatnio przełączyłem na plazmę panasa PY8 i jak dla mnie biel tragedia.
Generalnie plasma mi nie podchodzi ale może mam bardzo słabą plasmę.

Na dzień dzisiejszy szukam :
1. Odległość od ekranu: ok. 3,5 metra
2. Jak słońce świeci w pokoju: słońca sporo.
3. Jak duży jest pokój: 4,5x5m
4. Preferowana technologia:bez znaczenia
5. Jaki masz obecnie telewizor: 42 PY8 i jakis stary 32 cale LCD samsung
6. Jakie programy najczęściej oglądasz: mało oglądam tv
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: popołudniu, wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy małej lampce
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: bez znaczenia
10. Matryca błyszcząca czy matowa: bez znaczenia
11. Preferowana wielkość telewizora: 50 min - 55 cali max
12. Preferowana marka: bez znaczenia
13. Czego nie lubisz w telewizorach: bez znaczenia
14. Jakie urządzenia będą podłączone: XBOX, UPC, BR,
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 80% XBOX, reszta 20 %
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost
17. Czy ważne jest wifi: tak
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: niewiem
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: jak będzie to ok
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: jo
22. Ma mieć 3D: nie ma znaczenia
23. Ma mieć slot na karty SD: bez znaczenia
24. Ma mieć tuner DVB-S: bez znaczenia
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI
26. Jaki masz sygnał: HD i SD
27. Ile programów HD: kilkanaście
28. Ma stać czy wisieć: wisieć
29. Rozdzielczość: HD
30. Dvb-t: tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: wysoki współczynnik cena/jakość
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 5 godzin
33. budżet: max 5.000 - ale jak mniej to sie nie obraże.

Szukam czegoś rozsądnego ale im dłużej czytam to forum tym mniej wiem.

prośba o pomoc w wyborze.

 

Yacko

Member
Orientujecie się jak przy grach wypada SAMSUNG UE46ES6100W ? Głownie chodzi o input lag, czy nie jest dokuczliwy.
 

maxan

New member
Bez reklam
Tez borykam sie z tym problemem kiki poleci Ci na 100% philipsa ale mam w domu i nie jestem zadowolony ale w samsungach włączasz tryb gry i jest brak imput laga tylko lekko sie jakość grafiki psuje Ja biore sama.

Tryb gry jest do niczego...jak co to 'tryb' PC w którym grafika wygląda świetnie (Full 4:4:4 reproduction) i input lag jest najniższy!
 

maxan

New member
Bez reklam
Panowie czas po prostu przełączyć się na tryb Plazma :bober:

Pozdrawiam,

na tym 'gównie' się grać nie da komfortowo w dzień i nie mowie o słonecznym dniu więc odpuść sobie - jasność, kolory, ostrość, matowa matryca (nie szkło)- LCD/LED ... plazma jedynie do filmów
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
na tym 'gównie' się grać nie da komfortowo w dzień i nie mowie o słonecznym dniu więc odpuść sobie - jasność, kolory, ostrość, matowa matryca (nie szkło)- LCD/LED ... plazma jedynie do filmów

Brutalnie, ale prawdziwie. Amen.
Panowie wybaczcie ale dawno już takich totalnych bzdur nie czytałem, uśmiałem się nawet jak czytałem o kolorach.
Ale nie ma sensu chyba z Wami podejmować polemiki, także faktycznie odpuszczę sobie.

Pozdrawiam,
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To dobrze, nie potrzeba nam tu nastepnej bezsensownej dyskusji. Ja powiem tyle, mi na plazmie w duecie z konsola gra sie fatalnie. Nie mam nic do plazmy (sam mam tez) i szanuje inne opinie, nie analizuje "palety kolorow", nie robie "badan" a zwyczajnie oceniam swoje samopoczucie i zadowolenie odpalajac ulubione gry. Jak odpalilem SSX'a na ktorego czekalem pare lat na pdp i zobaczylem szary snieg i wyprane kolory za dnia to byl juz tylko gwozdz do trumny. Wybor jest dla mnie prosty. Ktos moze miec odmienne zdanie, ok nic nikomu do tego.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pod taką wypowiedzią to sam się mogę podpisać, ale "gówno" itp. do mnie nie przemawiają.

Pozdrawiam,
 
Do góry