Jaki tv do ps3?

xklej

New member
witam!
szukam Tv do ps3 85% oraz do filmów 15%
rozmiar 42-50 (im większy tym lepszy ale wolę jakość niż wielkość)
budżet do 3000zł (mogą być sklepy internetowe)
nie interesują mnie gadżety typu smart, web TV
w temacie jestem kompletnie zielony zależy mi tylko by na tv się świetnie grało
z góry dziękuje za pomoc pozdrawiam
xklej
ps. w pokoju mam dobre rolety więc światło nie gra roli
 

Paniczos

New member
Witam serdecznie koledzy. Mam problem i chciałem prosić Was jak wszyscy z resztą chyba w tym temacie o pomoc przy wyborze TV do PS3. Tu podam ważne informacje które mam nadzieję pomogą Wam coś ustalić.

podaj jakie masz warunki :
odległość od ekranu: 1.5 - 2 metry
jak słońce świeci w pokoju: okna są na północny wschód, bardzo duże okna
Jak duży jest pokój: 12 metrów kwadratowych
jaki masz obecnie telewizor: brak
jakie programy najczęściej oglądasz: wiadomości, jakieś filmy, PS3
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: pół na pół wieczorem
oglądasz przy świetle czy wolisz bez: raczej z wolisz
obraz ostry czy łagodny: ostry
matryca błyszcząca czy matowa: matowa
preferowana wielkość telewizora: 42 cale
preferowana marka: Panasonic
czego nie lubisz w telewizorach: nie wiem
jakie urządzenia będą podłączone: PS3
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 90% PS3, 10% telewizja
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: na wprost
czy ważne jest wifi: może być
czy będziesz korzystać z widgetów: nie wiem
czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora: może być
czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: nie
czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: koniecznie
ma mieć 3D : nie musi
ma mieć slot na karty SD: dobrze by było
ma mieć tuner DVB-S: tak
jakimi złączami: hdmi, przez usb,
jaki masz sygnał: telewizja cyfrowa ile programów HD: nie wiem
ma stać czy wisieć: stać jaka klasa cenowa : 2500zł
 

winner4

New member
Mam możliwość opchnięcia swojego TV Samsunga 32 LCD za jakieś 1200zł. Chciałbym do tego troszkę dołożyć i kupić coś nowszego. Zastanawiam się czy pakować się w LED z mniejszą przekątną czy może jakiś dobry LCD z wielkim ekranem. Głównie TV wykorzystuję do PS3 więc zależy mi na jak najlepszej jakości. Kwota na jaką mniej więcej będę mógł się wykosztować to około 2200zł.

PS: no chyba, że skusić się na plazmę - jak dla mnie im większy TV tym lepiej, bo pokój mam średnich rozmiarów (4x5m) np coś takiego: allegro . pl/plazma-samsung-ps51d530-600hz-full-hd-usb-fv23-i1922335066.html

Doradźcie coś, bo ostatnio na czasie byłem wybierając swojego Samsunga LE32B450 2,5 roku temu.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mam możliwość opchnięcia swojego TV Samsunga 32 LCD za jakieś 1200zł. Chciałbym do tego troszkę dołożyć i kupić coś nowszego. Zastanawiam się czy pakować się w LED z mniejszą przekątną czy może jakiś dobry LCD z wielkim ekranem. Głównie TV wykorzystuję do PS3 więc zależy mi na jak najlepszej jakości. Kwota na jaką mniej więcej będę mógł się wykosztować to około 2200zł.

PS: no chyba, że skusić się na plazmę - jak dla mnie im większy TV tym lepiej, bo pokój mam średnich rozmiarów (4x5m) np coś takiego: allegro . pl/plazma-samsung-ps51d530-600hz-full-hd-usb-fv23-i1922335066.html

Doradźcie coś, bo ostatnio na czasie byłem wybierając swojego Samsunga LE32B450 2,5 roku temu.
Albo ten Samsung albo Panas 50C3.

@Paniczos
Kto wie czy jak umiałbyś się tutaj zachować i nie pisał 3 postów jeden pod drugim a na przykład użył opcji Edytuj, czy ktoś wtedy by Ci nie pomógł.

Pozdrawiam,
 

Paniczos

New member
Napisałem dlaczego muszę napisać właśnie tak jak zrobiłem. Nie miałem tych pięciu wypowiedzi żeby wkleić linki. Ot i cała historia.
To rozumiem, że wszyscy się na mnie obrazili i nikt mi nie pomoże tak ?
 
Ostatnia edycja:

mariuszhd

New member
Ok to teraz ja.
Kupiłem 2 tygodnie temu Philipsa 37PFL4606H.
Tak wielkiego input laga jeszcze nie widziałem , ale co tam kupując tv jako amator nie wiedziałem nawet o czymś takim, że aż tak wielkie opóźnienie może być.

Dziś sprzedałem Flipsa chcę dołożyć i coś do 2300 kupić.

Jest lepszy wybór od Panasonic TX-L37E30E ?
Może jakaś plazma Panasia w podobnej cenie z niskim inputlagiem?

Może być coś większego niż 37 cali.
 

winner4

New member
Sam od kilku godzin przeglądam te wszystkie tematy i porady mniej więcej na czasie (jakieś max pół roku wstecz) i w sumie chyba zdecydowałbym się na Panasonica TX-P42S30. Ponoć do gier będzie najlepszym rozwiązaniem (mały imput lag, naturalne kolory itp.). Czekam jeszcze na ewentualne porady, aczkolwiek ten TV zaczyna mi się coraz bardziej podobać (zwłaszcza, że ceny zaczynają się od 1900zł).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panas 42S30 - bardzo dobry wybór dla obu Panów powyżej, jeśli możecie brać większe to w tych samych pieniądzach mniej więcej Panas 50C3.

Pozdrawiam,
 

winner4

New member
Panas 42S30 - bardzo dobry wybór dla obu Panów powyżej, jeśli możecie brać większe to w tych samych pieniądzach mniej więcej Panas 50C3.

Pozdrawiam,

Oczywiście jak dla mnie to zasada: "bigger - better". Chodzi tylko o to czy taka 50" nie będzie zjadać jakichś kosmicznych ilości energii w porównaniu do 42 i czy nie jest gorsza parametrowo.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Pewnie zjada trochę więcej niż 42" ale osobiście nie sprawdzałem, moim zdaniem dużej różnicy nie będzie.
Parametrowo ta 50" nie jest FullHD a obraz to już trzeba samemu zobaczyć.

Pozdrawiam,
 
Do góry