Jaki tv do ps3?

sjs

New member
Zdecydowałem się na zakup Panasonica TX-P42G30 E na allegro można wychaczyc już za 2.8k z dostawa do domu.

Ale na dniach jadę się rozejrzeć po sklepach w jakiej jest cenie bo zależny mi na przedłużeniu gwarancji do 5 LAT
 

HazeGiant

New member
@sjs przedłużenie gwarancji do 5 lat to około 20% ceny telewizora.

@lejtos za 2049zł aktualnie w Saturnie we Wrocławiu (nie wiem czy w innych też) jest Panasonic TX-P42S30E. Świetna plazma, miałem kupować lcd bo sie bałem wypaleń itd. Ale zaufałem ludziom tutaj i własnym wrażeniom z gry na konsoli w sklepie i jestem bardzo zadowolony.
 

pearlchili

New member
@lejtos za 2049zł aktualnie w Saturnie we Wrocławiu (nie wiem czy w innych też) jest Panasonic TX-P42S30E. Świetna plazma, miałem kupować lcd bo sie bałem wypaleń itd. Ale zaufałem ludziom tutaj i własnym wrażeniom z gry na konsoli w sklepie i jestem bardzo zadowolony.

TX-P42S30E w MediaMarkt (Wrocław Bielany) jest za 1949zł :)
 

HazeGiant

New member
Ooo. Tam gdzie ja kupowałem, kosztował normalnie 2199zł, ale mają coś takiego, jak znajdziesz taniej to do tej ceny Ci schodzą. A w media markt sprawdzałem tydzień temu albo półtora (galeria dominikańska) był też za 2199zł. To pewnie obniżka przyszła na ten model niedawno.
 

Filip88

New member
Nareszcie dokonałem zakupu :) Panasonic TX-P42GT20 E i pomyśleć że rozważałem kupienie lcd. Plazma w ogóle nie miała wchodzić w gre, ale posłuchałem większośc opinii i doszedłem do wniosku że tak jednak będzie najlepiej :) Telewizor dojedzie do mnie w czwartek i zobaczymy jak to wyglądać będzie bo nawet go nie testowałem.
 

Filip88

New member
Jeśli chodzi o mój nowy TV Panasonic TX-P42GT20 E który nie dawno zakupiłem no to cóż. Nie zawiodłem się. Jeśli ktoś mówił kiedyś o słabszym kontraście w plazmach to nigdy w życiu nie grał na plazmie. Obraz żyleta do tego płynny, a kolory najprawdziwsze w tym telewizorze + opcja 3D której nie mam okazji sprawdzić z powodu braku okularów w zestawie, ale i tak jestem pocieszony :) Jedyną wadą tego telewizora jest słaba jakość dźwięku, ale przecież głośniki to nie problem. Z dnia na dzień ten telewizor podoba mi się coraz bardziej :) Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy plazm i nieszczęśliwych bądź nieoświeconych posiadaczy lcd :)
 

p5zx

New member
Witam
Planuje zakup telewizora dopiero za ok 1,5 miesiąca (znając życie może się to nawet przedłużyć) i na ten czas chciałbym korzystać z ps3 na monitorze którego zakup planuje za to w tym tygodniu, widziałem parę stron wcześniej że ktoś polecał Benq XL2410T jednak w moim przypadku 24 cale nie są potrzebne no i niestety jest trochę za drogi dlatego wydaje mi się ze muszę szukać czegoś 21,5 , 22 cale aby obniżyć cenę do max 800zł (preferowane 600 zł) . Mam nadzieję że coś sensownego mi polecicie bo już głowa boli od czytania forum . Pozdrawiam
 

don111

Banned
Może ktoś chętny na P42S20 idealny do PS3. Gwarancja 24 ,używany, 5K godzin nalatane za ok 1700pln?
na taką ofertę nikt normalny nawet nie spojrzy skoro lepszy i nowszy model 42S30 kosztuje od 1900zł
za 1,3k jak sprzedasz to powinieneś się cieszyć, o ile nie ma żadnych wypaleń przy takim przebiegu i możliwym katowaniu PS3
 

don111

Banned
PLAZMA -TV na całe życie, jak kupisz to już nie sprzedasz.
LCD też się nie sprzeda lub sprzeda za bezcen bo tam rok użytkowania oznacza przeskok jakości o klasę w tej technologii

Nareszcie dokonałem zakupu :) Panasonic TX-P42GT20 E i pomyśleć że rozważałem kupienie lcd. Plazma w ogóle nie miała wchodzić w gre, ale posłuchałem większośc opinii i doszedłem do wniosku że tak jednak będzie najlepiej :) Telewizor dojedzie do mnie w czwartek i zobaczymy jak to wyglądać będzie bo nawet go nie testowałem.
a dlaczego GT20 ? jakaś okazja cenowa ?
z nowszej serii, nawet najtańszy model ST30 ma w stosunku do gt20 poprawione 3d, znacznie lepszą czerń, filtr antyodblaskowy, też brak okularów w zestawie a cena od 2,6k na ceneo
 

Krakatau

New member
Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego telewizora typowo pod PS3, budżet jakim dysponuje kwota do 3000zł.
Problemem jest miejsce 1m od okna skierowanego na południe. Czy takie usytuowanie wyklucza plazmę?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Osobiście mam kilka typów proszę o ocenę:
1. LG - TV LED LG 47LV3550
2. Sony KDL-40EX500
3. Panasonic TX-P42GT20
4. Samsung UE40D5000

Z góry dziękuję za pomoc
 

Filip88

New member
Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego telewizora typowo pod PS3, budżet jakim dysponuje kwota do 3000zł.
Problemem jest miejsce 1m od okna skierowanego na południe. Czy takie usytuowanie wyklucza plazmę?
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Osobiście mam kilka typów proszę o ocenę:
1. LG - TV LED LG 47LV3550
2. Sony KDL-40EX500
3. Panasonic TX-P42GT20
4. Samsung UE40D5000

Z góry dziękuję za pomoc

Ja moge się wypowiedzieć jedynie o moim panasonicu. Kolory są perfekcyjne, kontrast rewelacja. Do filmów jest wprost idealny zwłaszcza w HD. Co do gier można w nim dostrzec efekt fałszywego konturu, który na początku nieco drażni zwłaszcza w grach FPS lub sportowych, ale każda plazma go ponoć posiada i wszystko zależy od tego ile klatek na sekunde występuje w danej grze. W killzone2 zauważyłem taki efekt natomiast w modern warfare 2 już nie bo tam fps jest na poziomie 50. W lcd nie zauważysz tego efektu bo obraz przy dynamicznych ruchach jest po prostu rozmywany i może dla kogoś tak jest lepiej. Jeśli chodzi o światło to gra mi się na panasonicu dobrze zarówno w dzień jak i w nocy. Też mam 1m od okna i mi to nie przeszkadza (w razie czego można użyć zasłon). Ja brałem tę plazmę w ciemno, ale powiem Ci tak; jedź do sklepu z konsolą i poproś żeby Ci podłączyli pod plazme i lcd. Zobaczysz co Ci bardziej pasuje i patrz tylko na obraz w ruchu bo odrazu Ci moge powiedzieć, że kontrastem i kolorami ten panasonic bije wszystko :cool:
 

don111

Banned
Panasonic 42ST30 (z 3d ale bez okularów w komplecie), 42G30
najlepsza współpraca z konsolą w tej cenie (szybkość matrycy przy niskim input lagu), najlepszy obraz pod warunkiem że w pokoju są komfortowe warunki do oglądania, czyli nie jest zbyt jasno
z LED mógłbym polecić takiego:
-= NOWY 47LE8500 =- (1884525786) - Aukcje internetowe Allegro
jakbyś go kupił w okolicach 3 tys. lub nieco wyżej to byłby to świetny zakup, co prawda kolory i szybkość matrycy nieco za plazmami, ale jest to full led z local dimming (czerń że nie widać tv w pokoju, nawet plazma takiej nie ma) i jest bez wad typowych dla LCD (clouding, kiepska czerń, słabe kąty)
 
Do góry