Jaki tv do ps3?

Filip88

New member
No tak głównie chodzi o kontrast i wyświetlanie więcej szczegółów no bo czerń to czerń a im lepszy kontrast tym czarny lepiej oddziałuje. Tylko nie sądze żeby różnica była aż tak wielka no a 3D to już bardziej przyszłościowy. Jak wyjdzie ps4 to pewnie większość gier będzie miała możliwość gry w 3D jak i 1080p i nie będę fatygował się po nowy telewizor tylko dla 3D, bo mnie na to nie będzie stać dlatego chce kupić raz, a porządnie. Jak wy się na to zapatrujecie?
 

majki84

New member
A mój dylemat to wybór do kwoty 4tyś zł i w tej cenie mogę mieć Panasonic:
VT20E 42" (ok. 3500 zł),
G30E 50" (ok. 3600 zł),
GT30E 42" (ok. 3700 zł).

Odlełość od TV ok 3-3,5m. Wydaje mi się, że 42 cale do efektów 3D będzie za mało. Może lepiej większy ale w 2D wziąć? Chyba że np. Panel w VT20 mimo że mniejszy od G30 to może jest lepszy w czymś i jednak mimo wszystko i tak lepiej wziąć 3D? (ponoć input lag w tych modelach 3D jest słaby???)
 

pearlchili

New member
Mam pytanko jak się ma rozdziałka plazmy TX-P42C3E (1024x768) do grania na niej w gry, które standardowo maja 720p (1280x720)?

I może ktoś wie gdzie znajdę dokładne zestawienie modeli tych Panasów? bo nie moge dojść na szybko czym się np różni ten TX-P42C3E od TX-P42CX3 itp
 

HazeGiant

New member
Witam po raz kolejny, musiałem przesunąć datę zakupu tv z powodu braku gotówki i będzie kupowany pod koniec miesiąca albo najdalej na początku listopada. Nachodziłem się po sklepach, naczytałem się różnych forów i wyodrębniłem kilka tv. W skrócie telewizor ma być najlepiej przystosowany do grania na konsoli (także w internecie), mieć dobry obraz w filmach i na dekoderze. Moje propozycje:

Samsung UE40 D5500 - do dzisiaj był faworytem dopóki nie przeczytałem że to tak naprawdę 50hz... input lag na poziomie 20ms bardzo przemawia za tym telewizorem.

Sharp 40 LE810 -był przeze mnie bardzo dobrze postrzegany i również był jakiś czas faworytem dopóki nie spotkałem się z opinią "obraz swoje a dźwięk swoje". Zagłębiłem się w ten temat i faktycznie 140ms laga w trybie standard mnie odstraszyło. W trybie gra 40ms co jest już pułapem maksymalnym jak dla mnie.

Panasonic TXL42E30 - niski lag na poziomie 10ms w trybie gra i 30 w normalnym jest jak najbardziej w porządku tylko pytanie czy matryca ips nie jest za wolna do grania. A także jak sie sprawdza te 200hz w grach.

Telewizory Philips również są w kręgu zainteresowań ale nie mogę znaleźć informacji o ich lagu.

Budżet do 2800 ale w sklepie a nie internecie.

Zgłaszam się o pomoc który z tych tv najbardziej odpowiada moim potrzebom, a także proszę o podanie innych propozycji razem z danymi o input lagu. Pozdrawiam
 

sjs

New member
Witam,

Przymierzam się do zakupu TV pod ps3 LCD lub LED.
Plazma odpada bo za dużo ciągnie prądu i 3D chyba tak samo odpada bo za te pieniądze nie da rady nic kupić przyzwoitego a i tak z tego nie bede korzystał

Budżet - ok. 2,7K max 3k jak będzie warte dopłacenia tego
Odległość - 1,5 - 2,5m
Przeznaczenie - głownie do grania na PS3 a czasem do oglądania filmów i kablówki analogowej
Wielkość - 40-42 cali z full HD

Co polecicie, bo tyle różnych ludzie podają modeli TV że już nei wiem sam co wybrać
 

HazeGiant

New member
Szukałem LCD, skończyłem dzisiaj z plazmą :) Nie wiem jak mogłem rozważać LCD. Testuje cały dzień, idę już spać. Panasonic TX-P42S30E gdyby ktoś pytał :)
 

lejtos12

New member
Witam. Jaki Tv wybrać do ps3 i do oglądania. tv 37 lub 40 cali LED/ Plazma (jak jest ;D). Tv do 2000 tyś ;/. Wiem trochę mało ale taki mam budżet.

moje typy to:
Samsung UE37D5000
LG 37LV375S
 
Do góry