Jaki tv do ps3?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=24344 - nie otworzyłeś widzę testów :(

Obraz jest robiony z jednego metra do telewizora , więc musi wzbudzać szacunek i uznanie.
01a1aca2c1276135med.jpg
 

mishimaz

New member
Niestety wchodząc na podanego linka dostaje wiadomość,że staram się dostać do zamkniętnej strefy :(
KIKI widze jednak, że jesteś bardzo rozeznany w temacie i wierze, że jest to ciekawy wybór :)
 

whiteghost

New member
Jestem już prawie przekonany do Panasonica LZD85, jednak napotkałem się na opinie, że funkcja 100hz w przypadku konsol nie jest dobrym rozwiązaniem. Wie ktoś może coś więcej na ten temat ?
 

szakal9999

New member
chodzi o to, że telewizor, aby wyświetlić te dodatkowe klatki musi znać klatki znajdujące się po nich, więc musi wprowadzać buforowanie, co powoduje opóźnienie. więc widzisz obraz który tak naprawdę powinien się pojawić troszkę wcześniej. Niektórym to przeszkadza, a niektórzy nie zauważają, zależy od tego ile tv tych klatek buforuje, jaki rodzaj gier lubisz, bo w niektórych to nie ma żadnego znaczenia. Problem jest tam, gdzie potrzebna jest szybka reakcja gracza.
 

mishimaz

New member
Byłem już zdecydowany na sharpa 42'' xl2e, ale poszukałem jeszcze troche i znalazłem coś takiego jak Toshiba Regza 42''Z3030, który z tych dwóch jest lepszy pod PS3 i przedeszystkim dlaczego?
Dzięki:)
 

mishimaz

New member
i jescze jedno:) grając w Assasin's creed widzę czasami jak gra lekko klatkoje, gdy szybko biegam po dachach lub nagle wyknuje obrót, czy tak pracóje gra na konsoli, może towina stareko tv CTR który mam, a może coś nie tak z PS3?
 

antos777

New member
Panowie przymierzam się do zmiany telewizora (w tej chwili mam 32" JVC CRT). Potrzebuje telewizorka 42" do 5000zł. Ma mi on służyć przede wszystkim do polsatu cyfrowego i do ps3. Nie musi być full Hd. Proszę o jakieś propozycje
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli dałbyś radę dołożyć jeszcze 10% do tej ceny to bez żadnych kompromisów kupujesz Pioneera KURO 4280XA.

Pozdrawiam,
 

antos777

New member
Kurcze troche drogo bo najtaniej widziałem za 6500 :(. Może jest jakaś tańsza alternatywa. No i dlaczego plazma a nie LCD? Do zastosowań o których napisałem chyba lepiej spiszę się LCD?
 

savior

New member
Witam
A ja mam do Was takie pytanko a raczej do użytkowników 46py85
Jak ma sie ta palzma do ps3 czy to był dobry wybór ??
Pzdr
 

bienius16

New member
Ma ktoś Samsunga LE32N71B i PS3 po hdmi?? Obraz dobrze jest wyświetlany, żadnych rozciągnięć czy ucięć obrazu??
 

dienekes' shade

New member
mishimaz napisał:
Toshiba Regza 42'' Z3030, czy Sharp 42'' XL2E, jak kto sądzi co będzie lepsze pod PS3 i dlaczego? DZIEKI:)

Mam Toszkę i jestem zachwycony, z kolei mój kumpel ma Sharpa i też jest kontent. Oba cieklaki są fantastyczne. Powertuj strony www, a wnet znajdziesz odpowiedź.
 
Do góry