Jaki tv do ps3?

Ogr

New member
Bez reklam
Toshiba 58L7365DG - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Tu z euro agd bo na stronie toshiby wyskoczyl blad sciezki ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
Kiedys slyszalem dobre opinie na temat toshiby lecz jakos nikt z moich znajomych nie posiada tv tej marki .W tym przedziale cenowym mnie zainteresowal by ten tv Sharp LC-60LE740E - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD wielu kolegow chwali sobie ta marke .Fajna cena za wiekszy i jak dla mnie ladniejszy .Jezeli potrzeba ci fachowej rady to szukaj pana o nicku kiki !
 
T

Tgamer

Guest
Sharp fajny tylko nie mozna go dostac w mojej okolicy jest jeden wystawowy ale gra od euro 2012 ;( + trzeba dokupic okulary 3d.

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

kryspinek76

New member
Witam!
Proszę o pomoc w zakupie telewizora dla syna do PS3 i telewizja naziemna, obecnie gra na philips 40" model 5507( zakup polecony na tym forum i jest rewelacja)
Telewizor też 40" w kwocie do 1500zł ewentualnie ciut więcej.
Jest druga opcja philips idzie dla syna ,a do pokoju idzie coś nowego w kwocie do 2500 zł i 40" bo większy nie wejdzie.
Z góry dzięki a podpowiedzi.
 

arreat

New member
Więc tak:
-ok 5k zł im mniej tym lepiej:p więcej na dziewki zostanie:D
-Plazma i tylko plazma nie chce żadnych led i lcd-ków i nie próbujcie mnie przekonywać.
-głównie ps3/ps4 czasem jakiś film
- 42 lub 50 ale z większym naciskiem na 42 bo pokój mnie ogranicza
-Preferuję panasonica wcześniej byłem posiadaczem p42s30e i sobie go chwaliłem ale matryce szlag trafił
Moglibyście podac kilka sprawdzonych modeli którymi warto się zainteresować?
z góry dziękuję
 
Ostatnia edycja:

masta88

New member
Mam nie lada problem z ps3 i TV philips 47pfl6008. Mianowicie TV nie odbiera sygnału od ps3. Co udało mi się sprawdzić PS3 działa na tym samym kablu HDMI z innym TV, TV działa na tym samym kablu z innym urządzeniem.

Kabel, port hdmi, konosla i tv to wszystko działa ale jakoś razem nie chce. Jakiś pomysł?

Resetowałem już PS3 (przy włączaniu trzymałem power 5 sekund aż zapiszczy jeszcze raz) i dalej nic. Nie mam tego "podstawowego" (nie do HD) przewodu co daje w zestawie sony.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja mam tak samo z routerem Asusa, PS3 potrafi połączyć się jedynie na 10 mbit/s half duplex, kiedyś działało poprawnie na 1 gbit/s full duplex.
U mnie pomógł switch pomiędzy konsolą i routerem, u Ciebie może nie być tak "łatwo".

Pozdrawiam,
 

sssylaru

New member
Witam, ja też się zastanawiam nad zmianą swojej 10 letniej plazmy na coś nowszego. Telewizor przez kilka tygodni obsługiwałby ps3, później ps4 (dlatego zależy mi na 3d, dobrym obrazie i wyrazistych kolorach). Odległość siedzenia od ekranu to ok. 2.6 metra, więc wielkość powyżej 40cali powinna być idealna. Kilka osób polecało mi LG 42PM470T, Samsunga PS43F4900 , którego używanego powinienem dostać na aukcjach za ok. 300-400gbp (z racji mojego miejsca zamieszkania, tv szukam tylko na angielskich portalach aukcyjnych). Co o nich sądzicie? Warto? Czy zamiast nich poszukać LEDów?

Pozdrawiam!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Odległość jest dobra nawet na większą przekątną ale nie chcę Ciebie przerażać.
Ja bym wybrał coś dalej z plazm.

Pozdrawiam,
 

sssylaru

New member
To mnie nie przeraża, ale ograniczeniem jest cena. Przez wgląd na to, że niebawem będą popularne telewizory 4k, to nie chciałbym przepłacać. A w cenie do tych 300-400gbp nie chciałbym kupić większego tv z gorszymi parametrami
 

karol91-01

New member
Zrobię mały offtopic - czy ten telewizor Panasonic 42AS600 będzie też dobrze współgrał z komputerem, np podczas tworzenia muzyki w logicu? Nie będzie smużył? Bo w teście posiada ocenę płynności 8/10.
 
Do góry