Jaki tv do ps3?

Marcino24PL

New member
Witam, mam monitor 24'' do ps3 lecz postanowiłem przesiąść się na jakiś tv. TV musi być 39'' gdyż większy nie wejdzie (max szerokość 90cm). Myślałem nad:
-Panasonic TX-L39E6E
-Sharp lc-39le750v

Co myślicie o tych TV? Co innego byście polecili do 2 tys.?
 

kokolino69

New member
Szukam jak najtańszego i największego tv (chyba że da się znaleźć jakiś rozsądny projektor do 2k w co wątpie :/ ) do ps3 i filmów z kompa, zakupu muszę dokonać do końca tygodnia więc czas nagli.
Wstępnie (kierując się zasadą największy+najtańszy ;)) wybrałem takie dwa:
- panasonic TX-P50X60E - plazma, w innym temacie powiedziano mi że nie bardzo się nadaje do konsoli m. in. ze względu na rozdzielczość (1024 x 768)
- drugi telewizor jaki znalazłem to samsung UE46EH5005K
Samsung UE46EH5005K LED TVs (UE46EH5005KXXE, 8806071788333)
LED, mniejszy (46 vs 50), nie wiem jak z lagami, ale za to jest full HD (1920 x 1080) ma 2 hdmi i jest 15% tańszy.

Który z nich nadaje się bardziej do grania na ps3 i oglądania filmów?
Pozdrawiam
 

kkrupa

New member
ja mam podlaczone ps3 do tv samsung 46' zamiennie z projektorem benq tw519 - jakosc bardzodobra, wszystko przez kabel hdmi - polecam takie polaczenie
 

maxan

New member
Bez reklam
Szukam jak najtańszego i największego tv (chyba że da się znaleźć jakiś rozsądny projektor do 2k w co wątpie :/ ) do ps3 i filmów z kompa, zakupu muszę dokonać do końca tygodnia więc czas nagli.
Wstępnie (kierując się zasadą największy+najtańszy ;)) wybrałem takie dwa:
- panasonic TX-P50X60E - plazma, w innym temacie powiedziano mi że nie bardzo się nadaje do konsoli m. in. ze względu na rozdzielczość (1024 x 768)
- drugi telewizor jaki znalazłem to samsung UE46EH5005K
Samsung UE46EH5005K LED TVs (UE46EH5005KXXE, 8806071788333)
LED, mniejszy (46 vs 50), nie wiem jak z lagami, ale za to jest full HD (1920 x 1080) ma 2 hdmi i jest 15% tańszy.

Który z nich nadaje się bardziej do grania na ps3 i oglądania filmów?
Pozdrawiam

bez zastanowienia brałbym Samsunga!
 
T

Tgamer

Guest
Zastanawiam sie nad toshiba 58l7365dg do ps3 i ps4 nadaje sie ? ;)

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie Ogr i Maxan, na szczęście się spóźniliście i kolega zakupił już Plazmiacza, zrobił to prawie bez zastanowienia :D

Pozdrawiam,
 

maxan

New member
Bez reklam
Panowie Ogr i Maxan, na szczęście się spóźniliście i kolega zakupił już Plazmiacza, zrobił to prawie bez zastanowienia :D

Pozdrawiam,

Wiesz, mi to nie robi po prostu polecam to co uwążam za lepsze a w tym wypadku LED samsunga byl duzo lepszym wyborem - jako tv do ogladania telewizji filmów plazma by sie sprawdzila moze i lepiej ale jako tv do wszystkiego (grania, PC, komfortu w dzień) to tylko i wylacznie LCD
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja natomiast mam od tego premię :D
Polecam plazmę bo dla mnie bije LCD na łeb, na szyję i na głowę - w każdym jednym wymienionym przez Ciebie zastosowaniu.

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja natomiast mam od tego premię :D
Polecam plazmę bo dla mnie bije LCD na łeb, na szyję i na głowę - w każdym jednym wymienionym przez Ciebie zastosowaniu.

Pozdrawiam,
Jak jest sie w posiadaniu pioneer,a to mozna sobie pozwolic na madrowanie hehe . Nie zapominajmy ze w swiecie TV sa klasy podobnie jak w motoryzacji . Znajomy ma panasa powiedzmy klasy b za blisko 7000 ktory przy Sony ktorego jestem w posiadaniu wypada bardzo blado ;) fakt ze Sony kosztowal prawie polowe wiecej heh Powoli konczy sie era plazmy wiec nie bedzie problemu ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Z tym, że ja nie wypowiadam się o wyłącznie swoim TV bo wielu znajomych ma plazmy u siebie i obserwuję dokładnie to samo - przewaga to Panasy i dalej Samsungi, jedne z full hd, drugie bez.

Pozdrawiam,
 
Do góry