Jaki OLED 48" ?

maciek26

New member
Poczytałem....i trochę się zawiodłem. I A1 i C1 nie dostaną nowego jasnego panelu typu "evo". A1 to będzie proteza ze starym procesorem, 50 Hz odświeżania i zredukowana liczbą starych złaczy ...w dzisiejszych czasach żenada.
C1 ma nowszy procesor ale to model zorientowany na gry i współpracę z komputerem......raczej to monitor.
Zobaczymy co pokażą testy....i jaka będzie cena. I co wycisną z tego panela inni producenci.

Skąd info o tym jakoby był bardziej kierowany pod PC?
 

maciek26

New member

citisus

Member
ALe ma to związek z input lagiem ? z wypalaniem? wszędzie czytam o funkcjach PC ale totalnie nie ma informacji o tym z czym to ma w ogóle związek
Poniżej link ze specyfikacją tego tv.
Na zdjęciu jest odbiornik z jednym gniazdem antenowym....nie wiem która to wersja i ile ma głowic.
Nie widać też slotu na moduły CI....w opisie jest. Tylko nie wiadomo czy tylko CI+ czy też obsługuje starszą wersją.


https://www.johnlewis.com/lg-oled48...1C2r4V80&irgwc=1&tmcampid=99&s_afcid=af_10078
 

citisus

Member
Ciekawostką:
Po Brexicie ceny sprzętu w Wielkiej Brytanii poszły ostro w górę. Na forach ludzie się umawiają by busem przyjechać do Polski po telewizory - bo się opłaca, zwłaszcza większe rozmiary.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnią się kolorem tylnej obudowy.
Właśnie wjechały z obudową Wanilia Ice .
Wygląda obłędnie.
Z przodu nie ma żadnych różnic.
Cena specjalna dla niebieskich członków foru.
Słuchawki FN 4 za 399 zł gratis
Plus pakiet gratisów dla niebieskich dodatkowo.

Dużo zmian !
Test w niedzielę.
 
Do góry