Jaki godny polecenia soundbar?

Eraeste1

Member
Szanowni,

Jaki polecić możecie soundbar który byłby wart wydanych pieniędzy.

Odnośnie czy 3.1 czy 5.1 to się nie znam i nie wiem czy te 5.1 itd. faktycznie są tak super czy to tylko marketingowy bajer a do tego typu zabaw to wtedy tylko kino domowe.

Widziałem że niektóre soundbars mają wbudowany subwoofer takie rozwiązanie zdaje egzamin czy beznadziejnie to wtedy gra a jedyny plus to że nie zajmuje dodatkowego miejsca

Chciałbym go użyć do tv LG OLED65G33LA , nie konieczne musi być z LG ale dobrze jakby był kompatybilny.

Słyszałem że dedykowany SC9S do serii „C” i z tego co pisze na stronie też do „G” jest po prostu beznajdziejny

Dzięki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak duży pokój ?
Jaki masz teraz system audio w mieszkaniu ?
Jak duży jest pokój ?
Ile masz max kasy ?
Ma być tylko do kina czy również do muzyki - ile % ?
 

Eraeste1

Member
Pokój średni w kształcie prostokąta i tv jest na krótszej ścianie
Przedział cenowy do 3000
Do filmów i muzyki
Obecnie mam duży wzmacniacz ale stary i kolumny duże tonsil które dudnią i w ogóle z tv nie mogę podłączyć ich ze względu na stare wejście w wzmacniaczu
 

luck76

Well-known member
Szanowni,

Jaki polecić możecie soundbar który byłby wart wydanych pieniędzy.

Odnośnie czy 3.1 czy 5.1 to się nie znam i nie wiem czy te 5.1 itd. faktycznie są tak super czy to tylko marketingowy bajer a do tego typu zabaw to wtedy tylko kino domowe.

Widziałem że niektóre soundbars mają wbudowany subwoofer takie rozwiązanie zdaje egzamin czy beznadziejnie to wtedy gra a jedyny plus to że nie zajmuje dodatkowego miejsca

Chciałbym go użyć do tv LG OLED65G33LA , nie konieczne musi być z LG ale dobrze jakby był kompatybilny.

Słyszałem że dedykowany SC9S do serii „C” i z tego co pisze na stronie też do „G” jest po prostu beznajdziejny

Dzięki
To fajna belka, tym niemniej sprawdziłbym to: S95QR
 

Eraeste1

Member
Ale muszę mieć subwoofera do tego czy sam soundbar wystarczy i też daje bas?

Poza tym będzie kompatybilny wg Ciebie z tv LG?

I jeszcze jedno czy wg Was dobry soundbar ta listwa może zastąpić dodatkowe głośniki, które się daje na tył…, bo kurde nie chce zagracać całego pokoju…, i zastanawiam się czy faktycznie z listwy samej można poczuć dźwięk przestrzenny…
 

luck76

Well-known member
Ale muszę mieć subwoofera do tego czy sam soundbar wystarczy i też daje bas?

Poza tym będzie kompatybilny wg Ciebie z tv LG?

I jeszcze jedno czy wg Was dobry soundbar ta listwa może zastąpić dodatkowe głośniki, które się daje na tył…, bo kurde nie chce zagracać całego pokoju…, i zastanawiam się czy faktycznie z listwy samej można poczuć dźwięk przestrzenny…
Co rozumiesz pytając o kompatybilność?
Bez suba potrafi też ładnie zagrać i może teoretycznie wystarczyć.Ale nie będzie takiego efektu. No i jest drogi :) Co do surroundow, żadna listwa nie zastąpi, tak samo jak nie zagra prawdziwego efektu atmos.
 

Eraeste1

Member
Kurde nie wiem co zrobić…, okazuje się, że też nie mogę mieć tej listwy wyższej niż 6 cm to jest max, i nie chciałbym aby była za głęboka, bo komodę mam wąską czyli dochodzą kolejne czynniki.

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, o której pisalem powyżej czy dobra listwa może stworzyć efekt przestrzenny czy muszą być do niej dokupione tylne głośniki też.
- ja się na tym nie znam, tak samo jak mam rozumieć w jednej listwie oznaczenie 2.1 czy 3.1 czy 5.1 lub co gorsza 5.1.2 ilość głośników w listwie ? Jak tak to czy to daje efekt czy pic na wodę…

Duży zarzut jest, że soundbars nie nadają się do słuchania muzyki nie rozumiem? ..

I czy ARC powinniej mieć soundbar ? Bo niektóre nie mają
 
Do góry