Jaki film Blu-Ray na pierwszy ogień :)

Pingu

New member
Avengers taki śmieszny film, fabuła przyprawia o ból głowy, warto przetrwać początek, żona usnęła mimo, że bas trzepał kanapą. Ale efekty i sceny walki rewelacyjne, śmiałem się chyba ze szczęścia a od efektów dżwiękowych zgubiłem rzeczywistość, tzn. już sam nie wiedziałem co jest prawdzowe a co nie. Polecam, jest jedna scena szybka z najazdami na twarz, ciekawa do ustawienia tv.
 

Pingu

New member
Już oddałem film, scena jak w trakcie walki się spotykają zaraz po tym jak obcy ściąga maske i ryczy. Dobra do ustawiania wspomagacza IFC, bawienia się hercam. Ogólnie ciekawa jeśli chodzi o płynność. Mój Panas jak dla mnie przegrał ale tylko z tą jedną sceną.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mnie Batman nie zachwycił. Pomijam kwestie fabularne, bo nie o tym jest ten dział. Technicznie - dla mnie - słabo. Chociaż przyznaje się bez bicia - oglądałem na DVD. Wątpię jednak, żebym zmienił zdanie o 180 stopni po obejrzeniu BD ;P
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Batman wbija w fotel w dwoch scenach, pierwsza to wybuch w wiezowcu z tego co pamietam - na samym poczatku, druga to wybuchy w szpitalu. Konkretne uderzenie. Cala reszta bez rewelacji, pomijajac ze dwa razy zasnalem na tym filmie wiec moge nie pamietac.

Generalnie tak: Chomik.pl i kopalnia dem na ktorych mozna testowac sprzet. Mam nawet plyty kupowane ma ebayu, jako testery sprzetu - kolekcja kilkunastu scen z kultowymi scenami, czyli wszystko co budzi suba do zycia, ale tez dynamika, efekty surround itp. Wszystko zebrane do kupy, powycinane i podane na tacy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja kupilem na ebayu, myslac ze to oryginal. Jak sie okazalo byla to skladanka "home made", ale to bez znaczenia - to tylko najlepsze sceny. Sprzedawaly sie na pniu z tego co pamietam. Zajrzyj na chomika, wykup punkty i sciagnil dema, trailery itp. Jest tam tego od groma. Dlugie materialy. Plyty THX, Lucasa itp.
 

jarod20

New member
Nowy Batman to już klasyka. Oglądałem też ostatnio bajkę Marida, czy jakoś tak. Spoko zrobiona no i dzieciakom się podobała :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzis obejrzalem w spokoju (ponownie) film "SKYLINE", tyle ze galke podkrecilem na jakies +60. Dynamika, sub i co wazne surroundy pompuje niemilosiernie.
Niech mi ktos powie ze surroundy nie sa wazne.
Zdecydowanie polecem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzis ogladalem spory kawalek filmu "Amazing Spiderman", jakosc sciezki dzwiekowej pierwsza klasa. Dialogi bardzo czyste, detalicznosc swietna. Generalnie jestem pod wrazeniem sciezki audio, kazdy szmer, kamyczek, echo, scena i efekty rewelacja. Polecam do testow, jak na tym nasze zestawy audio nie zrobia wrazenia, to kwalifikuja sie do wymiany. Nie zamienilbym tego co slyszalem na zadne stacjonarne kino.
 

jurass

Banned
armanig, z jaką ścieżką dźwiękową masz Skyline - DTS-HDMA 5.1 czy 7.1? A obraz? Jesteś w stanie powiedzieć jaki bitrate, albo czy płyta BD25 czy BD50?
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Witam. Dotarł do mnie zamówiony film ( "The Golden Compass"- Blu-Ray, wydanie ENG, brak polskich napisów i lektora). Powiem tak. Mam trochę tych filmów na niebiesko. Myślałem że "Avatar", "9", "Sherlock Holmes" i " Prometeusz" to elita i perfekcja obrazu oraz dżwięku a tutaj takiego wielkiego ch...a! Aż podskoczyłem i to naprawdę w niektórych scenach. PERFEKCJA+ IDEAŁ+ NAJWYŻSZA Z MOŻLIWYCH OCEN- 10 z 10! Polecam. Polecam. Polecam. P.S. Albo jestem już stary i głuchy:grin:.
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Na twym "sprzęcie" powinno wymiatać w porównaniu z moimi "kolumnami". Ale.. nie zapominaj że to animacja i trochę tych efektów komputerowych są. A i tak dla mnie pozycja obowiązkowa dla testowania możliwości kina. Naprawdę godny polecenia film.
 
P

PlayStation

Guest
Jak to jaki film ?

:hihi: Uciekające kurczaki ( 2000 )

Wyłącznie z Dubbingiem !!!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się,"Niepamięć" jako świetną jakość obrazu a "Avatara" jako piękne widoki i kolorki :)
Jeszcze coś z animacji np. "Przygody Tintina".
 

_Trevor_

New member
Patrz, na śmierć zapomniałem o nim :)

W takim razie najlepszym połączeniem będzie. Jakość 2d - niepamięć, jakość 3d - avatar. A jakość efektów audio - seria transformers np. Chociaż dobrze udźwiękowionych filmów jest znacznie więcej niż filmów z mega dobrym obrazem :D

Jeszcze zależy na czym ten "pierwszy ogień" będziemy oglądać... Ale to już inna kwestia :)
 
Do góry