Jaki ekran do panasonica pt-at6000?

musicgoodway

New member
Witam.
Odległość od ściany do ściany wynosi 4.90
Głowa będzie gdzieś mniej więcej przy 4.70.
Czy ufać kalkulatorowi projektorów i zamontować 119 calowy czy może ciut większy?
Tak aby komfortowo się oglądało.
Pozdrawiam.
 

musicgoodway

New member
Napisałem do niego.
120-125 jest idealne.
Ekran najlepiej brać w formacie 16:9?
Jest opcja kupna ekranu 133 cali za 2800.
Kalkulator projektorów mówi,że nie ma problemu uzyskania takiego obrazu,tylko trzeba użyć zoomu.
Chodzi też o jakość, bo jak wiadomo wielkość nie zawsze z nią idzie w parze :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Broń się rękami i nogami od kraftmana....;-)!!! Już kupa ludzi się nacięła a póżniej był płacz, nerwy itd... byłem osobiście w ich firmie jak szukałem swojego sprzętu i po pierwszej wizycie już mnie tam nigdy nie zobaczą...;-)
 

Manky

New member
Wiadomo, adeo najlepiej, ale jeśli chodzi o porównanie Suprema bez napinaczy lub ka.uber bez napinaczy to co lepiej wybrać i dlaczego? Również rozważam te trzy firmy pod ten sam projektor.
 

komanch

Member
Przyznam, że nie widziałem innych ekranów "na żywo", ale dzisiaj przyjechał do mnie prosto z fabryki Suprema Drako B Matt Grey, przed chwilą go skończyłem montować, efekt - szczęka mi opadła, mistrzostwo świata, płaściutki, naciągnięty, czuć jeszcze farbę, super szerokie czarne boardery, 40cm top pas, napinacze, silnik cichy śmiga jak należy. Naprawdę jestem bardzo zadowolony.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Obie firmy kaub.. i adeo są to bardzo dobre firmy którego byś nie zakupił to będzie bardzo dobrze. Ja brałem kau...ra ponieważ w adeo mieli problem z szarym materiałem przy tej wielkości ekranu który chciałem zakupić dlatego wybrałem kabu... Dla zwykłego kowalskiego który kupuje pierwszy raz ekran różnicy w obrazie na 99,9% pewnie nie dostrzeże....;-) Jedyne różnicę jakie zobaczy to w różnym wykonaniu tj. kaseta, boki napinaczy, inna listawa itd. Bo samej powierzchni projekcyjnej raczej nie zdołamy rozróżnić.... ;-) Polecam ekran szary nie biały, lepsze kolory, oraz głębie czerni....
 
Do góry