jaka konsole kupic?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podlaczaj, nie ma na co czekac. Kabelek hdmi i startuj ;)
Szkoda ze nie masz internetu, mozna posilkowac sie liczna baza dem, to spokojnie wystarczy, zanim nie dokupisz pelnowartosciowych gier.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety, zeby sciagnac dema, to musisz miec polaczenie z internetem. Mobilny odpada, to sa duza pojemnosci, pomijajac juz fakt ze predkosc sciagania bylaby mizerna.
 

Luvczenko

New member
:hihi: miec ps3 bez netu ??? to tak jak miec kobiete i sie z nia nie kochac ;)
(mam nadzieje ze wiesz o co kama ;) )
co do dema gier to idz do empiku sa tam czasem gazetki o ps3 (zagraniczne ) z demami gier tj.plyta + gazetka.
daj jakies foty allbo napisz co kupiles/aś .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szkoda pieniedzy na gazety, lepiej odlozyc na GTA5 i zobaczyc, co potrafi jeszcze PS3, nieprawdopodobne co wycisneli z staruszki.
Nic co widzialem wczesniej na konsoli nie zrobilo na mnie takiego wrazenia, perfekcja w kazdym calu.
 
T

Tgamer

Guest
Gdyby ktos chcial pograc w jakas gre to zapraszam Tasix95

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2
 

AnnaS

New member
:hihi: miec ps3 bez netu ??? to tak jak miec kobiete i sie z nia nie kochac ;)
(mam nadzieje ze wiesz o co kama ;) )
co do dema gier to idz do empiku sa tam czasem gazetki o ps3 (zagraniczne ) z demami gier tj.plyta + gazetka.
daj jakies foty allbo napisz co kupiles/aś .


przeprowadzam sie do nowego mieszkania w ktorym musze zaloyc tv i neta dla ciebie to takie dziwne ? akurat tera kupilem playa co ja moge za to ze upc nie przybiega w weekend do klienta.. zreszta maja teraz tak beznadziejne pakiety ze sie zastanawiam co by tu zrobic do gwiazdki kiedy UPC rzuci normalne ceny za pakiety.... mysle o tym czy moze by jakos rutera tp linka nie wziac i ten mobilny internet z usb podlaczyc i jakos po wifi to rozwiazac.. no nie wiem moze cos podpowiecie..

kupilem SS 12gb chyba nie potrzebujecie zdjec zeby wiedziec jak ta konsola i pad wygladaja :) a tv to plazma Panasonic P42TS60E

PS: czy 39 l za kupienie uzywanej Uncharted 2 od kogos w moim miescie to dobra cena ? dopoki nie mam neta bym w to pogral kupilem glownie dla tej gry 2 i 3 bo 1 przeszedlem z kolega kiedys :)
czy jak nie mam neta to save bedzie na tym dysku 12 gb sie normalnie zapisywac a jak doloze nowy dysk to bede mogl je jakoos przerzucic na ten nowy i kontyunuowac gre ?
 
Ostatnia edycja:

szubert

New member
39 zł na Uncharted 2 można dać (tylko sprawdź czy wydanie PL).
Save'y bez internetu zapiszą się na dysku, można je potem przerzucić na inny dysk ale jest z tym trochę zachodu jak już koledzy wcześniej pisali.
 

AnnaS

New member
kupilem od ziomka w miescie wersje PL za 25zl :D dzis zaczynam gierczyc w ps3 troche to trwalo ale mam juz dysk i sanki wlozone, nawet z netem mi sie udalo polaczyc przez mobilny internet w lapku.. teraz mam gre na krazku wiec nie potrzeba mi neta wiec gra do nosnika i lece :)
 

Eleanor

New member
po tytułach gier wyżej widzę, że wybór padł na PS3, no i dobrze, w końcu blueray :) Warto odwiedzać punkty sprzedaży używanych/nowych i wymiany gier, spora oszczędność, o plusach dużo by pisać, mówię o konsoli, ale warto też w sumie poczekać kapkę i kupić już PS4, cena ma nie być wygórowana :)
 
Do góry