jaka konsole kupic?

wwns

Member
Super slim odradzam a wiem co piszę sama płyta jest ok ale naped znaczy laser to nie bardzo ma problemy z plytami jest wykonany raczej jak do laptopa z napędem slot in niż do konsoli

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

AnnaS

New member
super slim to 99,9% ofert teraz w sklepach niestety.. tez bym wolal SLim znalezc ale wszedzie promocje z tym super slimem..
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
podobno gwarancja na amazonie jest taka ze przez rok jak cos sie epsuje odrazu daja nowa be sprawdzania co e stara nie tak. Zreszta kurier i te sprawy wiec co za roznica gdzie wysle.
No właśnie - podobno.
I do tego kurier i te sprawy a można zawieźć samemu obok do sklepu (to jest delikatny sprzęt) :)

Pozdrawiam,
 

AnnaS

New member
najtaniej to chyba jednak Mediamarkt 599zl + dysk za 200zl dokupic + pada a z zestawem move widzialem na allegro nowym mozna sie w 260zl nawet zamknac- 2 kontrolery i kamerka i gra. Tanszej opcji nie widze jak narazie
 

AnnaS

New member
bo mi to ktos napisal na forum ja sie nei znam wiec nie mowie ze to pewne ze sobie reke dam uciac:) sprobuje z tym amazonem daja 2 gry gta v i ten horror a same gry sa pare stow warte..
 

AnnaS

New member
myslalem ze amazon zalatwi sprawe przeleje kase i bede czekac, a tu nagle o jakis vatach mi powiedziano, pozniej promocja juz tylko z gta v jest a sie nastawilem na te 2 gry za te cene.. musze poczekac w czwartek i sie przejsc do saturna i Media moze bedzie jakas tania:)
 

AnnaS

New member
dzis jade do MediaMarkt po konsole SS 12gb za 599zl juz sobie zabukowalem na stronie jade zaplacic i odebrac. Na allegro kupie dysk 750gb za 200zl nowy z gwarancja. Dokupie albo jakies uzywane albo nowe sanki do dysku, w krotkiej przyszlosci 2 pada dokupie i w lekko dalszej przyszlosci 2 kontrolery move i kamerke
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czasem mamy interesujacy nas towar, w sklepie pod nosem, a szukamy po sieci. Nie trzeba czekac na kuriera, dopasowywac sie do godzin, placic za wysylke i co wazne, mamy od reki. Pomijajac fakt, ze towar moze nie dotrzec na drugi dzien, a np. za tydzien, a to sie zdarza nagmiennie w tych pseudo sklepach internetowych.
Kupno konsoli w Media M. to bardzo dobry pomysl, nie robia problemu z wymiana, nie ma problemu z gwarancja, takze podsumowujac, bdb rozwiazanie. Osobiscie, to wolalbym nawet doplacic pare groszy, jak kupowac w sklepikach niewiadomego pochodzenia.
 

AnnaS

New member
Czasem mamy interesujacy nas towar, w sklepie pod nosem, a szukamy po sieci. Nie trzeba czekac na kuriera, dopasowywac sie do godzin, placic za wysylke i co wazne, mamy od reki. Pomijajac fakt, ze towar moze nie dotrzec na drugi dzien, a np. za tydzien, a to sie zdarza nagmiennie w tych pseudo sklepach internetowych.
Kupno konsoli w Media M. to bardzo dobry pomysl, nie robia problemu z wymiana, nie ma problemu z gwarancja, takze podsumowujac, bdb rozwiazanie. Osobiscie, to wolalbym nawet doplacic pare groszy, jak kupowac w sklepikach niewiadomego pochodzenia.

nic dodać nic ująć :)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No ja tu akurat mam coś do dodania :kom:
Małe piwo jeśli oferta tego sklepu obok jest na necie, bo jeździć i szukać specjalnie to ja odpadam :?

Pozdrawiam,
 

AnnaS

New member
hmm ja jade do MM zamowione i czeka na mnie w ciemno bym nie jechal, obecnie w euro rtv agde jest lepsza oferta bo 100zl czyli 699zl i 12gb SS, 1 kontroler move i kamerka i gra ale nie ma w 5 MM w 2 miastach blisko mnie wiec niestety nie dla mnie promocja..
 

AnnaS

New member
nowy tv juz rozpakowywuje i konsola juz jest, dzieki za pomoc.
Nie mam gry jak narazie, czekam na kuriera w poniedzialek z dyskiem i sankami. Nawet w nowym mieszkaniu jeszcze nie mam neta oprocz mobilnego na usb z playa ale on do konsoli to cdhyba nie pasuje :) czekam na UPC i wlacze konsole i tv sprawdze dopiero za pare dni :( a tak mnie korci zonbaczyc cos z konsoli i tv:D
 
Do góry