Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

leonidas18

New member
LBP (powrót do mario) to dla mnie taki must have na wspólne granie na konsoli albo nawet samemu.(jeśli kogoś uraziłem tekstem o męskości to proszę o wybaczenie to taki żart był, mam krytyczne poczucie humoru.) WipEout HD Fury wypróbuje może się przekonam jeśli nie to się wymieni.
Z wymienionych wyścigów wybrałem GT5: Prologue.
 

elrubio

New member
debeef napisał:
GT 5 Prologue jest bardzo fajne nie zawiedziesz się.

Ja tam się zawiodłem :p
zdecydowanie za mało wszystkiego.
Uwielbiam serie GT, ale lepiej poczekać na pełną wersję która wyjdzie za 3-4 miesiące.
Na obecną chwilę to Burnout i NFS: Carbon :)
 

leonidas18

New member
Jaką grę z platyn wybrać ?

Zastanawiam się nad wyborem gry z platyn:
- Killzone 2
- LBP

Chodzi mi o większą frajdę z grania.
 
Ostatnia edycja:

Bambolo82

Banned
Jeśli lubisz strzelać w multi, to weż Killzone 2. Zabawy na jest na lata zanim coś osiągniesz w multi.

Jeśli lubisz trudne gry bez przemocy to wez LBP.

A najlepiej weż obie, bo są to wspaniałe produkcje. Na allegro starczy Ci ok. 100 zł na obie.
 

debeef

New member
Bez reklam
LBP staje się trudne dpoiero na ostatnim levelu, ja polecam obie gry obie mam i obie zabrały mi kawał czasu, a to jest dobra rekomendacja:)
 

leonidas18

New member
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie mojego posta, ponieważ mam problem z wyborem nowej gry z trzech niżej wymienionych z zupełnie innej kategori. Nominowanymi są:
- Heavy Rain- niestety na jednym z portali poznałem w komentarzach tożsamośc zabójcy z origami i nie wiem czy ten kluczowy fakt nie zepsuje mi zabawy z gry.

- Battlefield Bad Company 2- nie wiem czemu ale nie jestem fanem strzelanek na PS3, jakoś Killzone 2 mnie nie zachwycił, może gra online zmieni moją decyzję o BBC2 ( do strzelania po sieci Uncharted 2 mi wystarcza).

- God of War 3- demo było fajne ale cała gra będzie chyba tylko do przejścia jej raz i wymiany.

Ze starszych tytułów z tego roku raczej wszystko odpada.

W grę wchodzi zakup tylko jednej pozycji a następnie wymiany jej na kolejne na liście, może jakaś podpowiedź co kupić najpierw ?
Którą z tych gier zostawić na dłużej ?
 

MMrozo

New member
Jak nie grasz po sieci (ew. U2 wystarczy), wiesz kto jest zabójcą w HR to zostaje tylko GoW3. Mnie DF:BC2 tez nie pociąga, wolę MAG'a i czekać na SOCOM. HR grałem nie znając zabójcy ale jak już poznałem to przejdę jeszcze parę razy może dla trofeów albo dla zabawy. GoW3 raczej kupię bo grałem na PSP i mi się podobało, poza tym jest to gra, która zawsze wymienisz na inny hit.
 

tomiga

New member
Mam nadzieję, że ktoś zrozumie mojego posta, ponieważ mam problem z wyborem nowej gry z trzech niżej wymienionych z zupełnie innej kategori. Nominowanymi są:
- Heavy Rain- niestety na jednym z portali poznałem w komentarzach tożsamośc zabójcy z origami i nie wiem czy ten kluczowy fakt nie zepsuje mi zabawy z gry.

- Battlefield Bad Company 2- nie wiem czemu ale nie jestem fanem strzelanek na PS3, jakoś Killzone 2 mnie nie zachwycił, może gra online zmieni moją decyzję o BBC2 ( do strzelania po sieci Uncharted 2 mi wystarcza).

- God of War 3- demo było fajne ale cała gra będzie chyba tylko do przejścia jej raz i wymiany.

Ze starszych tytułów z tego roku raczej wszystko odpada.

W grę wchodzi zakup tylko jednej pozycji a następnie wymiany jej na kolejne na liście, może jakaś podpowiedź co kupić najpierw ?
Którą z tych gier zostawić na dłużej ?

To sa 3 ZUPELNIE inne gry i nikt nie udzieli Ci satysfakconujacej dopowiedzi nie znajac Twoich preferencji, wieku, doswiadczen growych, gustow etc...

Poczytaj recenzje i zastanow sie czego oczekuejsz gier.
 

gadulinho

New member
Bez reklam
leonidas18 - jeśli wiesz kto jest zabójcą w HR to zdecydowanie BC2. Oprócz fajnej kampanii ma świetny mutli :blagam: Polecam!
 

tomiga

New member
Co wy sie czepiliscie tego zabojcy... naprawde w HR nie chodzi o to kim jest zabojca... jezeli Waszym zdaniem to jest clue tej gry to rzeczywiscie lepiej sobie odposccie ten tytul bo sie mozecie zawiesc
 

kapsell

New member
Bez reklam
Nieco w cieniu pozostal BioShock 2. Nieslusznie. Wlasnie ja skonczylem a moze lepiej - zakonczylem (chwilowo) wizyte w tymniesamowitym podwodnym swiecie. Jesli szukasz klaustrofobicznego, ciezkiego klimatu, nie boisz zmierzyc sie z kreaturami zamieszkujacymi marskie czeluscie. A wszystko to we wspanialej oprwie graficznej i przejmujacej muzyce i niesamowitej fabule. To musicie wcielic sie w skafander Big Dadyego i zejsc do Rapture...
 

Dymis

New member
Sam zastanawiam się nad tym którą grę wybrać.
Wybór padł na Uncharted 2-którego kupię na pewno, HR, oraz BC2, bądź MAG.
Na co dzień gram w Counter Strike Source. Jestem maniakiem tej gry. Chciałbym móc zagrać w jakiegoś dobrego fpsa przez multi na ps3, ale nie wiem, który tytuł tutaj najlepiej się sprawdzi.
Przede wszystkim zależy mi na realizmie.
Na jednym portalu czytam, że MAG ma możliwość gry 128vs128, ale i tak nie spotkamy tyle graczy na mapce. Z drugiej strony czytałem, że gra w BC2 12vs12 nie sprawia wielkiej frajdy gdy trzeba się szukać po mapce. Natomiast zachwyciłem się tym, że można zniszczyć wszystko co stanie nam na drodze :) Zostaje nam jeszcze MW2, ale z tego co się orientuje chodzi tam o zwykłe fragowanie...
 

Buria

New member
Witam po dłuższej nieobecności. Mam pewien dylemat dot. gier i liczę na pomoc maniaków wyścigów.

Otóż od dłuższego czasu planuję zakup dobrej gry wyścigowej na ps3. Dobrej tj takiej, w której więcej będzie z symulacji niż arcade (ale dodam jednocześnie, że nie jestem mega-zaawansowanym graczem, poprostu arcade'owe ścigałki trochę mnie odrzucają); będzie posiadała ciekawy i rozwinięty tryb kariery i wiele wyścigów. Jednym słowem: rozbudowane wyścigi z dobrą fizyką jazdy.
Do tej pory grałem tylko w Dirta 2 - grało mi się bardzo ok, tyle, że szukam teraz czegoś w innych klimatach.

Co możecie zaproponować? I.. dlaczego?
 
Do góry