Jaką grę wybrać?

Co kupić>???


  • Total voters
    0

matiashek

New member
Ja sie nie bede rozpisywał jak pewnie co niektórzy to uczynio.Według mnie kup KZ2.Dla mnie ta gra jest ciekawsza.No i oczywiście posiada zajbiaszczy multi
 

ZAK19T

New member
Witam wszystkich miłośników gier proszę was o pomoc w wyborze gry na PS3 którą kupić to ma być prezent Killzone 2 czy Resident Evil 5. Na wszystkich portalach internetowych z grami to KZ 2 ma lepsze oceny i recenzję od RE5 więc czym się mam sugerować przy kupnie dodam tylko że wcześniej grałem długo w RE4 na PS2 a KZ na PS2 tylko trochę i miałem problem ze sterowaniem bo jak wiadomo FPS-y na konsolach trudniej obsługiwać celować , strzelać , biec , obracać się , chować , uciekać z kamerą jest problem. A RE5 to jak wiadomo TPP kopia z RE4 grało mi się dobrze. JAK JEST Z TYM STEROWANIEM DORADŹCIE w FPS-y na konsolach się chyba nie powinno grać w taki gatunek gier to chyba tylko na PC. Chodzi mi szczegółowo jak jest w bezpośrednim porównaniu tych obu gier MOGĘ POZWOLIĆ SOBIE TYLKO NA JEDNĄ Z TYCH DWÓCH WYMIENIONYCH GIER POWÓD WZGLĘDY FINANSOWE. Tak więc jak jest z grafiką, grywalnością, gamepleyem, klimatem,
realizmem , rzeczywistością w tych obu grach proszę bardzo pomóżcie a w dema nie miałem okazji grać.PROSZĘ POWIEDZIEĆ JAK JEST ZE STEROWANIEM W KZ2 chodzi mi głównie dla takiego kogoś kto jest laikiem w FPS na konsolach -gamepadzie. Dziękuję za pomoc w wyborze.
 

ZAK19T

New member
aha zapomniałem dodać gram tylko w single-player w multiplayer nie gram bo nie mam konsoli połączonej z internetem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Obie są rewelacyjne :eek:k:
Kup najpierw jedną potem sprzedaj i kup nastepną ;) Tych gier nie mozna porównac w obu grywalnosc i grafika sa na najwyższym poziomie :D
Single w R5 jest bardzo długi !
 

bananoke

New member
Masta_J napisał:
A masz jakiś problem by pograć jednak w te dema?

Pozdrawiam,

moze najpierw pomysl ? jak ma pograc w demka skoro nie ma polaczonej konsoli z internetem


Ogr napisał:
Obie są rewelacyjne :eek:k:
Kup najpierw jedną potem sprzedaj i kup nastepną ;) Tych gier nie mozna porównac w obu grywalnosc i grafika sa na najwyższym poziomie :D
Single w R5 jest bardzo długi !

hmm klocilbym sie , moim zdaniem killzone ma znacznie lepsza grafike jednak jakbym mial dostac w prezencie jedna z tych 2 gier to zdecydowanie RE - ze wzgledu na multi , swietna sprawa , rozmowa przez mica podczas gry wspaniale emocje =) jednak jesli nei mialbym internetu w konsoli to mysle ze wybralbym killzone




edit
a co do "Thread Description: Oczywiście wersja na playstation 3 jeżeli chodzi o RE5"
to chyba oczywiste , bo z tego co mi wiadomo nie ma wersji na pc(jeszcze) no chyba chodzilo Ci o x-pudlo
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
bananoke napisał:
moze najpierw pomysl ? jak ma pograc w demka skoro nie ma polaczonej konsoli z internetem
(...)
A teraz popatrz na godziny naszych postów i pierwszy raz w życiu to TY POMYŚL.

Pozdrawiam,
 

bananoke

New member
Masta_J napisał:
A teraz popatrz na godziny naszych postów i pierwszy raz w życiu to TY POMYŚL.

Pozdrawiam,


od czegos chyba jest opcja "edit"? no tak wiem ty tego nie uzywasz tylko plus jedynki bijesz wiec masz gleboko czy koledze pomozesz czy nie , a zreszta cokolwiek standardowo do tematu nic nie wnosisz procz spamu.
 

ZAK19T

New member
w dema nie mogę zagrać ponieważ nie mam czegoś takiego jak konto na Playstation Network czy store jak tam nazywacie nie mam konsoli połączonej z internetem i chyba napewno nie będę jej łączył bo neta mam w kompie w osobnym pokoju a konsole z kinem domowym w salonie i nie chce mi się kabla ciągnąć a tak wogóle to mogę kupić tylko jedną I NA ZAWSZE a nie później sprzedawać ponieważ gry zbieram a nie chce ich póżniej sprzedawać a co do internetu TO MAM RADJÓWKĘ A TO CHYBA WSZYSTKO WYJAŚNIA często podczas gry w multiplayer by mi wyłączał się i zrywał połączenie z netem CO ZROBIĆ POMOCY.
 

ZAK19T

New member
bananoke napisał:
moze najpierw pomysl ? jak ma pograc w demka skoro nie ma polaczonej konsoli z internetem




hmm klocilbym sie , moim zdaniem killzone ma znacznie lepsza grafike jednak jakbym mial dostac w prezencie jedna z tych 2 gier to zdecydowanie RE - ze wzgledu na multi , swietna sprawa , rozmowa przez mica podczas gry wspaniale emocje =) jednak jesli nei mialbym internetu w konsoli to mysle ze wybralbym killzone




edit
a co do "Thread Description: Oczywiście wersja na playstation 3 jeżeli chodzi o RE5"
to chyba oczywiste , bo z tego co mi wiadomo nie ma wersji na pc(jeszcze) no chyba chodzilo Ci o x-pudlo


chodziło mi o x-pudło
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
bananoke napisał:
od czegos chyba jest opcja "edit"? no tak wiem ty tego nie uzywasz tylko plus jedynki bijesz wiec masz gleboko czy koledze pomozesz czy nie , a zreszta cokolwiek standardowo do tematu nic nie wnosisz procz spamu.
Ależ Ty jesteś (automoderacja)...
Dopiero poprzez Twój post zobaczyłem, że gość napisał coś kilka-kilkanaście sekund przede mną - więc TERAZ mogę użyć EDIT i to zmienić jeśli dzięki temu Twój umysł będzie jednak lepiej się rozwijał...

Poza tym konto na PSN założyć to kwestia minut, podłączyć konsolę u kumpla do netu i pobrać dwa demka to kwestia godzin - zajmij się lepiej myśleniem a nie szukaniem sztucznych problemów i produkowaniem nic nie wnoszących postów.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

bananoke

New member
ZAK19T napisał:
chodziło mi o x-pudło
mnie nazywaja spamerem ale Ty bijesz rekordy ^^
ogolnie o gustach sie nie rozmawia :eek:k: jednak sadze ze po looknieciu paru gameplay'SÓW na YT z pewnoscia sam dokonasz wlasciwego wyboru :)


Masta_J napisał:
Dopiero poprzez Twój post zobaczyłem, że gość ...

Ty wez sie juz czlowieku zamknij jestes najwiekszym kretynem na tym forum spamisz w kazdym topie , a jak czyta sie twoje posty to na wymioty mnie bierze, pare osob mi napisalo zeby sie toba nie przejmowac (nazwali cie dzieckiem neo - nie wnikam) ale po co w kazdym topie zgrywasz madrale ? gowno wiesz i jeszcze o tym piszesz.... jestes zalosny
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
A ja powiem bez momentu zastanowienia:
RESIDENT EVIL 5!!!

Grafika, grywalność i klimat!!!

Killzone wieje nudą, a grafika wcale nie jest rewolucyjna.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Gdybys zapytał o K2 czy COD5 lub R5 czy sillent to bym ci odpowiedział ale w tak odmiennych grach nie mozna postawić na konkretny tytuł :hmm:
Wiecej gry zapewnia R5 lecz nie jest tak dynamiczny jak K2!!!

Szczerze to dosyć dziwny problem!!!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
bananoke napisał:
(...)
Ty wez sie juz czlowieku zamknij jestes najwiekszym kretynem na tym forum spamisz w kazdym topie , a jak czyta sie twoje posty to na wymioty mnie bierze, pare osob mi napisalo zeby sie toba nie przejmowac (nazwali cie dzieckiem neo - nie wnikam) ale po co w kazdym topie zgrywasz madrale ? gowno wiesz i jeszcze o tym piszesz.... jestes zalosny
Twoje słownictwo świadczy tylko o Tobie i Twoim wychowaniu - sam sobie wyrabiasz opinię.
Nikt Ci moich postów nie każe czytać więc nie wiem w czym rzecz?

Pojechałem Cię parę razy za Twoje spamowanie i zaśmiecanie forum i teraz będziesz za mną łaził i trollował w każdym temacie? To taka Twoja śmieszna zemsta?

Pozdrawiam,
 

ZAK19T

New member
czyli co mam kupić może dodam że mam tv SONY BRAVIA KDL-46W3000 + AMPLI ONKYO 805 + JAMO 606 5.1 + PS3 40 GB + N-RECORDER + gry pro street, pes 2009 uncharted drakes fortune czyli bardzo podobna gra do RE5 i motorstorm gt prologue oczywiście jak miało by to jakoś pomóc mam uncharted więc trochę podobieństwa jest

aha nie mam dual shocka 3 tylko sixaxis czy to jest jakiś problem nie zależy mi na wibracjach.
 

bananoke

New member
Masta_J napisał:
Twoje słownictwo świadczy tylko o Tobie i Twoim wychowaniu - sam sobie wyrabiasz opinię.
Nikt Ci moich postów nie każe czytać więc nie wiem w czym rzecz?

Pojechałem Cię parę razy za Twoje spamowanie i zaśmiecanie forum i teraz będziesz za mną łaził i trollował w każdym temacie? To taka Twoja śmieszna zemsta?

Pozdrawiam,
myslisz ze laze za toba? jestes smieszny , przegladam jedynie dzial z ps3 zaden inny , ale jak widze w kazdym temacie posty pelne glupoty to jak sie nie odezwac? mnie jedziesz za spamowanie a 2.5 tys twoich postow to totalny spam...
 

ZAK19T

New member
Ogr napisał:
Gdybys zapytał o K2 czy COD5 lub R5 czy sillent to bym ci odpowiedział ale w tak odmiennych grach nie mozna postawić na konkretny tytuł :hmm:
Wiecej gry zapewnia R5 lecz nie jest tak dynamiczny jak K2!!!

Szczerze to dosyć dziwny problem!!!




na pewno albo kz2 albo właśnie re5 kupie i to jest dopiero sztuka doboru gry mam wielki problem w sumie zastanawiałem się jeszcze nad CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE I DEVIL MAY DRY 4 ale te dwa tytuły na bank odpadają od razu mówię tylko KZ2 lub RE5
 

bananoke

New member
ZAK19T napisał:
na pewno albo kz2 albo właśnie re5 kupie i to jest dopiero sztuka doboru gry mam wielki problem w sumie zastanawiałem się jeszcze nad CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE I DEVIL MAY DRY 4 ale te dwa tytuły na bank odpadają od razu mówię tylko KZ2 lub RE5


przez neta - r5
single - k2
 
Do góry