J6200 a J6240

robertoos188

New member
nie tracisz gwarancji - poszukaj w moich postach - pisałem jak wejść w MS w tym modelu

Ja też mam 1 suwak, jak wejde w menu serwosowe to napewno nie doczepia sie z samsunga ze tam wchodziłem? , w jednym twoim poscie widziałem ze pisałes aaby wejsc wmenu serwisowe trzeba zrobić tak: Info-Menu-Mute-Power , to wszystko robi sie na pilocie? trzeba wcisnąc jednoczesnie te przyciski czy jak? bo nie rozumiem
 

Malix7

Member
Moim zdaniem nie warto, 60j6240 kosztuje teraz 3500zł a ten co podałeś to to samo tylko 5" cali większy a kosztuję aż o 2 tyś więcej, zadaj sobie pytanie czy warto dopłacać do 5 cali aż 2 tysiące?
 

Rafal8

Member
Widzę właśnie te różnice w cenie i trochę mnie to przeraża. Teraz mam 55 f6770 boję się trochę że wydam 3,5 i nie poczuje różnicy, ale za 2 tys miałbym jakieś kino domowe. Teraz mam soundbara. Od tygodnia mi to już spokoju nie daje.
 

maniek530

Banned

Nawet nie wiedziałem że jest w wersji 65" ale cena to przegięcie - tak jak pisali poprzednicy nie warto dopłacać 2 tys. za 5" - jeszcze żeby to było 800-1000zł to rozumiem - nie wiem skąd ta cena ?
Znalazłem go trochę taniej ale to i tak 1,5k więcej niż 60"
https://mirapolnext.pl/telewizor-65-samsung-ue65j6250-p-6237.html
Z 55" dużego przeskoku na 60" nie odczujesz i na pewno lepszym rozwiązaniem było by brać min. 10" więcej - zobacz 65KS7000 w "S" dają na niego 15% rabatu do wykorzystania na drugi produkt - jeśli finanse pozwalają oczywiście ?

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/...tm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
 
Ostatnia edycja:

Rafal8

Member
Dzięki za odpowiedź. Ten ks7000 to już za duzo, a z 65 cali 100hz jest tylko ten Samsung i Sony w855 fhd. Reszta w podobnych pieniądzach i wielkości to qhd 60hz, nie wiem czy się nie wstrzymać na po świętach najlepiej to by było pewnie około marca. W sumie ten co teraz mam tv mi odpowiada (wiadomo mógłby być większy 4,5m) ale ostatnio dużo oglądamy w sypialni 5m od tv i myślałem że tego z dołu dam do góry a na dół kupię trochę większy.
 
Ostatnia edycja:

ostry.77

New member
Dzwoniłem dzisiaj do Samsunga i dostałem oficjalną odpowiedź - wszystkie 40" 6240 mają matryce 60Hz. Tak dla potomnych w razie czego :)
 

ostry.77

New member
A inne to mnie nie interesowały. Ale sprzedawca powiedział że to w stylu co pod ręką to pakują do środka.
Wybierałem między 6240 a 6300 i wybrałem Panasonic DS630E :p
 
Do góry