Internetowe sklepy z filmami na BD i polskimi napisami

tomato10

New member
Witam .O dziwo po trzech dniach filmy z dvd.co.uk doszły do domciu (listonosz zostawił w skrzynce jak zwykłą gazete ?!) Pewnie gdyby wiedział co to to by się zdziwił .
 

jarwlos

New member
Mam pytanko, jak się kształtują koszty wysyłki z dvd.co.uk do Polski?
Przy niektórych produktach widnieje cena 1-2 funty za przesyłkę, ale to pewnie w obrębie UK.
 

mroziek

New member
Z dvd.co.uk zamawiał cały czas blu-ray i zwykłe dvd, taniej niż w PL za same płyty, ale taniej za transport....dostawa też szybsza - średnio po 3 dniach od złożenia zamówienia paczuszka czeka w skrzynce:)
 

mac_latawiec

New member
Zgadza się szybciej i taniej niż w kraju -sic!
Teraz zamówiłem co prawda dvd a nie blu ray PREDATOR (DEFINITIVE EDITION) METALBOX ale różnica między dvd uk a alledrogo to 70 zł ! (UK cena z przesyłką około 30 pln a alledrogo 100 pln )
 

jarwlos

New member
Moja pierwsza płyta blu-ray (nie licząc gier :D ) dotarła. Po południu sobie obejrzę koncercik. Już się nie mogę doczekać.
 

landr

Member
Halo , dziś otrzymałem płyt BD AMADEUS z dvd co uk (BDY23416) kod 5051892002240 z polskimi napisami , dzwięk english Dolby TruHD 5.1. Pozdrawiam.
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
stronka zavvi.co.uk jest w likwidacj. Macie forumowicze jakieś inne stronki do sprawdzana polskich napisów?
 

mac_latawiec

New member
Znalazłem na dvd uk INDEPENDENCE DAY (Dzień niepodległości zapewne ładnie się prezentuje na tym nośniku) za 10 funtów ale nie wiem czy ma polskie napisy, na różnych stronach sprawdzałem i tylko na jednej wyszło że tak (shop.tsc-dvd.be) nie wiem czy kupować w ciemno;)
 

firmard

New member
Spróbujcie tej stronki wwwkropkafind-dvdkropkacokropkauk .Sorki za formę ale nie mogę jeszcze dodawać linków
I tutaj macie stronkę gdzie znajdziecie wszystko o napisach wwwkropkaukkropkablu-raykropkacom
 
Ostatnia edycja:
Do góry