Internetowe sklepy z filmami na BD i polskimi napisami

gazza

New member
No właśnie! Jak z kosztami przesyłki do PL? Jakieś cło doliczają? Może ktoś opisałby rzeczowo swoje doświadczenia? Faktycznie ceny są niezwykle zachęcające, obawiam się tylko czy ktoś nie zgłębi zawartości takiej paczki i nie dowali (w kraju) jakichś chorych opłat etc.
Pzdr!
 

reflektor

New member
koszty/terminy zakupów na DVD.CO.UK

Koszty przesyłki: 1 GBP za każdą płytę, tzn. nawet jeśli zamawiasz 5 za jednym zamachem, to przychodzi pięć przesyłek po 1 płycie i doliczają 5 GBP.

Gdy kupujesz zestaw (np. Godfather I - III, BBC Earth) koszt przesyłki zwykle powyżej 1 GBP, ale mniej, niż gdybyś kupował tych kilka płyt oddzielnie.


Na 30 kupionych tam płyt
20 doszło w w ciągu 2-3 dni roboczych
8 doszło w ciągu 5-7 dni roboczych
1 doszła po 2 tygodniach
1 zaginęła w transporcie, ale napisałem maila do dvd.co.uk (po ok. 3 tygodniach), i w ciągu 2 dni miałem płytę z ich przeprosinami, że w przyszłości dołożą wszelkich starań, żeby się to nie powtórzyło.
 

setunia

New member
Bez reklam
Jeżeli to nie jest zbyt dociekliwe pytanie to które z filmów od nich mają wersję PL? Chodzi o te zakupione przez Ciebie.
 
Ostatnia edycja:

reflektor

New member
setunia napisał:
Jeżeli to nie jest zbyt dociekliwe pytanie to które z filmów od nich mają wersję PL? Chodzi o te zakupione przez Ciebie.

Hmm... trudne pytanie, bo oglądam bez napisów, więc się nie interesowałem. Jak będę w domu, sprawdzę, czy jest coś napisane na pudełkach (Bo nie za bardzo chce mi się każdą płytę sprawdzać w odtwarzaczu. Mam nadzięję, że się za moje lenistwo nie obrazisz;) ).

Sprawdziłem: vantage point, SWAT, 21, secret window, the replacement killers, life of brian, spider-man 3, dracula, black hawk down mają Polskie napisy
 
Ostatnia edycja:

Kriss77

New member
filmu z uk

ostatnio zamówiłem na dvd.co.uk
Transformers
Cloverfield
i oba filmy maja polskie napisy

Trylogia Matrixa w drodze

przesyłka 1 funt (ok 4,5 PLN) za płytę
dostawa około tygodnia

jak patrze na polskie warunki to u nas smiech na sali dostawa 15,90 czy 19.90 a tam niezależnie ile zamówisz przez całą europe dostawa 4,5 złotego

ludzie w polsce opamiętajcie się
 

mroziek

New member
Również podobnie jak mój przedmówca zamówiłem kilka filmów dvd.co.uk i wszystko się zgadza. Dostałem je równy tydzień po złożeniu zamówienia. Opłata za jeden film wynosi 1 Funt ( zauważyłem ze gdy film jest na dwóch nośnikach, wówczas opłata ta liczona jest dwukrotnie). Filmy przyszły w kartonikach po 2 szt. zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzenie. Jest naprawdę zadowolony i wszystkim polecam zakupy na dvd.co.uk.

Jeżeli chodzi o sprawdzanie dostępnych napisów czy lektora w PL korzystam z wpisywania kodu produktu zavvi.co.uk

FILMY KTÓRE ZAMÓWIŁEM:
STEALTH - napisy PL
INTO THE BLUE - napisy PL
MONSTER HOUSE - napisy i dubbing PL
BLACK HAWK DOWN - napisy PL
 

mroziek

New member
Od wczoraj stronka coś nie działa. Dziwne mam nadzieje że to chwilowy problem. Chciałbym dokonać kolejnych zakupów.

a Z-5500 są wypasione, jeszcze ich nie mam ale to tylko kwestia czasu:))
 

omar

New member
Znacie moze miejsce, gdzie można zamówić Batmana The Dark Knight z pl sub?
pytam, bo preorder jest na wielu zagranicznych stronach, ale potwierdzenia napisów - nie znalazłem.. :/
 

krecha2

New member
Chlopaki rozgryzcie o co chodzi z ta strona , rozeslalem linki na gadu i 3 moim kumplom dziala, 6 nie dziala w tym mnie:( i co tu zrobic jakies pomysly?
 
Wchodzac na te stronke i znajdujac tytul, na ten przyklad The Goonies, jak moge sprawdzic, czy posiada ow tytul napisy polskie?!

Edit: Rozumiem wszystko, tylko z lenistwa przeoczylem! Dzieki
 
Ostatnia edycja:
Do góry