Internetowe sklepy z filmami na BD i polskimi napisami

piotrflo

New member
Nie chcialo sie calego watku przeczytac, nie?

Najlepiej sprawdzic na Blu-ray.com - Blu-ray Movies, Players, News, Reviews, Blu-ray DVD, Blue-ray, BD, tam masz rozne wersje wydan. Gdy masz wpisane TBA (to be announced) oznacza to ze beda pozniej wpisane.

Opisane jest dokladnie kilka stron wczesniej jak sprawdzac...

Sposob z zavvi.com nie do konca dziala. Jak narazie nie udalo mi sie do niczego dotrzec po numerach katalogowych z dvd.co.uk
Chyba, ze cos zle robie.
Dla przykladu: UP nr kat: BUY0108801 i na zavvi nic nie widzi
Predator 2 nr kat: 0185307000 i na zavvi nic nie widzi
Terminator nr kat: 1591701054 i na zavii tez nic
Nr katalogowe sa dvd.co.uk to tak dla scislosci.
 

tomato10

New member
Witam , ja płaciłem zawsze kartą kredytową.

Jeżeli mogę coś dodać ze swoich doświadczeń :
Kiedyś szukałem i kupowałem filmy Bd gdyż nie mogłem się nacieszyć jakością HD .
Teraz płacę abonament wartości jednej płyty BD miesięcznie i mam ok 20 kanałów HD (celowo bez reklamy platformy bo nie o to chodzi)
Płyty leżą w szufladzie troszkę zapomniane , czasami odświeżane ale tylko koncerty:)
Podsumowując: mam spokój z takimi problemami i ciesze się jakością hd .
 

pao

New member
a czy ktoś może zamawia filmy z tej stronki Blu-ray - Play.com (UK) - Free Delivery ?? jak dla mnie bardzo dobra i czytelna stronka, pozatym jest dokładnie opis każdego filmu jaką posdiada wersje lektora i napisów. jak tak,prosiłbym o info to bym się podczepił pod zakupy:D

Niestety, ten sklep nie wysyła do PL i nie pozwala na rejestrację klientów spoza listy krajów wyszczególnionych na stronie Play.com (UK): DVDs, Music CDs, MP3s, Video Games, Books, Electronics & Gadgets - Free Delivery, a szkoda, bo niektóre propozycje są dość ciekawe cenowo...
Pozdrawiam.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Czy ktoś wie, czy może coś się zmieniło na stronie PLAY.COM i da radę zamawiać do Polski, ew. czy ktoś znalazł jakieś obejście tego?
Ta strona naprawdę zachęca i wiarygodnością, dostępnością płyt i cenowo.
 
Do góry