Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

CleaneR

New member
hehe, a powiem ze mi to przez mysl przeszlo, tylko ze to bylo grubo przed 0.00 jak sprawdzalem (GMT) i juz strona byla zablokowana. Chociaz raz komus udalo mnie sie nabrac ;)
 

relnet13

New member
Witam

Proszę o pomoc w następującej sprawie, podpinam sobie pena do TV i z komputera poprzez ftp łączę się z TV. Widzę zawartość pena (dtv/usb/sda1) ale nie mogę nic na nim zapisać ani z niego skasować. Nie mogę też zmienić atrybutów plików na penie ( mają 400 ). Czy jest jakiś sposób aby można było przesyłać i kasować pliki na podłączonym penie poprzez ftp ?

Pozdrawiam
 

ShangX

Member
Witam

Proszę o pomoc w następującej sprawie, podpinam sobie pena do TV i z komputera poprzez ftp łączę się z TV. Widzę zawartość pena (dtv/usb/sda1) ale nie mogę nic na nim zapisać ani z niego skasować. Nie mogę też zmienić atrybutów plików na penie ( mają 400 ). Czy jest jakiś sposób aby można było przesyłać i kasować pliki na podłączonym penie poprzez ftp ?

Pozdrawiam

można zapisywać, ale pliki poniżej 10MB. (może też poniżej 1MB). Większe nie da rady.

P.S.

Stworzyłem poradnik dotyczący wgrania manualnie widgetów do naszego TV. Może on posłużyć jako tutorial.

SamyGO - Instalowanie manualnie aplikacji (widgetów) FTP via PC - Seria D Samsung - YouTube

Następny będzie o postawieniu serwera i wpisaniu ip (hosta) swojego do TV i stworzeniu pliku widgets.xml (bedą się tu znajdować wszystkie aplikacje które mają się automatycznie zainstalować). Tworzenie od podstaw.:razz:
 
Ostatnia edycja:

qset

New member
witajcie
mam takie pytanko chciałbym oglądać filmy z kompa na moim tv po przez samygo widzety dzialaja i jest ok ale jak wciskam samygo zapala sie tam cos na zielono starting i pyta sie czy połączyć na tv wciskam ok i wyskakuje loading i czekam czekam i końca nie widać tak jakby niechcialo sie z kompem połączyć dlaczego nie wiem czy ja cos zle zrozumialem ?
 

ShangX

Member
witajcie
mam takie pytanko chciałbym oglądać filmy z kompa na moim tv po przez samygo widzety dzialaja i jest ok ale jak wciskam samygo zapala sie tam cos na zielono starting i pyta sie czy połączyć na tv wciskam ok i wyskakuje loading i czekam czekam i końca nie widać tak jakby niechcialo sie z kompem połączyć dlaczego nie wiem czy ja cos zle zrozumialem ?

to co co ci się wyświetla to się uruchamia serwer NFS, a także Samba. Dlaczego po łączeniu wyświetla napis "Ładowanie..." i nie chce się wczytać, ponieważ nie został uruchomiony żaden serwer na PC, Samby lub NFS.

Tak jak pisałem wcześniej zrobię poradnik jak i co należy zrobić aby to wszystko ze sobą działało.
 

marcco124

New member
Ludziska pomocy przy wgrywaniu aplikacji przez FTP laduje sie do 95 lub 80 % a potem komunikat o nad pianiu pilków kilkanie na tak i zero plików w SamiGo i aplikacji.Co jest nie tak,używam totalcomandera.
 

ShangX

Member
Ludziska pomocy przy wgrywaniu aplikacji przez FTP laduje sie do 95 lub 80 % a potem komunikat o nad pianiu pilków kilkanie na tak i zero plików w SamiGo i aplikacji.Co jest nie tak,używam totalcomandera.

o co chodzi z tym "nad pianiu"? nadpisaniu?. Opisz dokładnie jak to robisz, czy wedle poradnika?
 

xrey

New member
Widzi wam favorities w nYouTubeHD?

U mnie wywala komunikat, że nie jestem zalogowany a oczywiście że jestem i konto mam zintegrowane z kontem YouTube. Na standardowym widżecie wszystko działa.

YouTube HD ściągnąłem z wiki samygo dla D5500.
 

ShangX

Member
Widzi wam favorities w nYouTubeHD?

U mnie wywala komunikat, że nie jestem zalogowany a oczywiście że jestem i konto mam zintegrowane z kontem YouTube. Na standardowym widżecie wszystko działa.

YouTube HD ściągnąłem z wiki samygo dla D5500.

U mnie też nie widzi wina prawdopodobnie leży po stronie kodu lub w trybie user nie działa.
 

xrey

New member
Szkoda, że taki jest feler bo filmy do obejrzenia łatwiej wyszukać sobie na laptopie/komputerze.

Próbowałem posklejać obie wersje ale dalej nie działa.
 

ShangX

Member
Szkoda, że taki jest feler bo filmy do obejrzenia łatwiej wyszukać sobie na laptopie/komputerze.

Próbowałem posklejać obie wersje ale dalej nie działa.

też tak robiłem. Ale może to co myśle w teorii tylko będzie działać. Spróbuj przegrać youtube HD do widgetów instalowanych przez internet. Do katalogu normal, posklejaj ze standardowym youtube'm.
 

xrey

New member
Nic z tego. Najpierw poszła moja sklejka, potem youtube HD na oryginalny YouTube, następnie youtube HD z katalogiem "authen" ze standardowego youtube - żadna z kombinacji nie działa.

W wolnej chwili jakąś porównywarką plików przejrzę różnice między plikami obu wersji, może wystarczy wyłapać w jakich plikach i w których miejscach są jakieś odniesienia do rozdzielczości i przenieść to do oryginału.
 
Ostatnia edycja:

2kilo

New member
Witam, wiecie może jak zainstalować przeglądarkę do tv UE40D5500, oraz jak zrobić aby połączenie internetowe było przez wi fi, ale jako antenę dać taka nie samsung-ową.
 
Do góry