Instalacja SamyGo na d55xx-57xx

Grundol2

New member
mam zainstalowane oprogramowanie 1019 to nie da rady tego zainstalowac ? bo jak wpisuje te nazwe konta to wyskuje mi ze musi być email
 

Darkmen65

New member
mam zainstalowane oprogramowanie 1019 to nie da rady tego zainstalowac ? bo jak wpisuje te nazwe konta to wyskuje mi ze musi być email
mam zainstalowane oprogramowanie 1019 to nie da rady tego zainstalowac ? bo jak wpisuje te nazwe konta to wyskuje mi ze musi być email


Witam. Grundol2 wpisz zamiast adresu email develop i to zadziała.
Pozdro.
 

kafarafa

New member
Włącza wam się SKYPE ?? U mnie na 40d5500 po uruchomieniu skype widzę tylko napis trwa łączenie i nic więcej się nie dzieje. Czy będzie dostępna jakaś przeglądarka ??

u mnie to samo i takie samo pytanie czy będzie możliwa przeglądarka , no i co z tym skypem się dzieje?
Pozdrawiam
 

Grundol2

New member
faktycznie źle wpisywałem nazwę konta :) a ale nie chce się połączyć connection pisze przez długi czas i nic się nie instaluje
 

kafarafa

New member
Koledzy czy SamyGo można zainstalować z pendriva i jakieś dodatki.Samsung UED5500 firmware 1019.

Na UED5500 firmware 1019 tak,
ale nie przez pendriva
tylko tak jak opisane jest w instrukcji,
którą zrobił ShangX na 1 stronie tego postu,
lecz teraz serwer o tym IP od kilku dni nie działa
 

garzew2

New member
Tak się zastanawiam czy np. do tv ue40d5500 jest możliwe stworzenie aplikacji, która by odtwarzała film z serwisów online takie cos jak ipla tylko sam wklejam link do strony gdzie byłby ten film?
 

1955p

New member
Mam takie pytanie, instaluje bez problemu SamyGo wg wskazówek i wszystko działa super,ale jak zainstaluje netplayera 2,7 z tego adresu - 91.121.84.162,to zostają odinstalowane wszystkie nowo zainstalowane widgety z samygoo włącznie, a jest tylko dodawany jak nowy netplayer ? czy ten netplayer nie współpracuje z samygoo ?:(:blagam:
 

ShangX

Member
Tak się zastanawiam czy np. do tv ue40d5500 jest możliwe stworzenie aplikacji, która by odtwarzała film z serwisów online takie cos jak ipla tylko sam wklejam link do strony gdzie byłby ten film?

Tak jest możliwość stworzenia takiej aplikacji, dla zaawansowanych ci co znają podstawy html, a także jezyk javascript + tworzenie odtwarzacza we flashu.

Mam takie pytanie, instaluje bez problemu SamyGo wg wskazówek i wszystko działa super,ale jak zainstaluje netplayera 2,7 z tego adresu - 91.121.84.162,to zostają odinstalowane wszystkie nowo zainstalowane widgety z samygoo włącznie, a jest tylko dodawany jak nowy netplayer ? czy ten netplayer nie współpracuje z samygoo ?:(:blagam:

Dzieje się to dlatego że właśnie przy zmianie ip zostają usunięte aplikacje tego wcześniejszego adresu.

Pytanie brzy "dlaczego?" a dlatego że instalujemy poprzez konto developera, a to konto służy do projektowania i testowania aplikacji itp.
Można zapobiec usuwaniu wigetów, poprzez wgrywanie przez ftp, ściągniętych wigetów do katalogu z wigetami lub uruchomić własny serwer z wigetami i utworzyć sobie listę swoich wigetów bez konieczności łączenia się z internetem. (widgetlist.xml) Ja tak robię nie tracąc moich aplikacji.

Jak będę miał czas to zrobię video-poradnik jak i co należy zrobić, a także uruchomienie serwera NFS udostępnianie plików,itp
 
Ostatnia edycja:

1955p

New member
Czekam !!!

Tak jest możliwość stworzenia takiej aplikacji, dla zaawansowanych ci co znają podstawy html, a także jezyk javascript + tworzenie odtwarzacza we flashu.



Dzieje się to dlatego że właśnie przy zmianie ip zostają usunięte aplikacje tego wcześniejszego adresu.

Pytanie brzy "dlaczego?" a dlatego że instalujemy poprzez konto developera, a to konto służy do projektowania i testowania aplikacji itp.
Można zapobiec usuwaniu wigetów, poprzez wgrywanie przez ftp, ściągniętych wigetów do katalogu z wigetami lub uruchomić własny serwer z wigetami i utworzyć sobie listę swoich wigetów bez konieczności łączenia się z internetem. (widgetlist.xml) Ja tak robię nie tracąc moich aplikacji.

Jak będę miał czas to zrobię video-poradnik jak i co należy zrobić, a także uruchomienie serwera NFS udostępnianie plików,itp
Mistrzu pliss ,obiecane wideo poradniki ?:oops:
 

marcco124

New member
Czy może ktoś krok po kroku powiedziec jak zainstalować drivery do wifi w UE40D5500 tak aby działał zamiennik.Mam w tv zainstalowany SamyGO,prosze o pomoc bo w tych sprawach jestem zielony.
 

ShangX

Member
samygo.tv wrocila z powrotem :) wyglada na to ze to FBI epic fail ;)

fbi skasowało domenę samygo.tv

kurcze wlasnie zamowilem ten tv a tu strona samygo.tv lezy przez FBI... jeszcze po poludniu ja czytalem :( Samsung zglosil ja.

wczoraj to już miałem napisać ale nie miałem jak.

hehe ale daliście się nabrać przecież to było zamierzone. 1 Kwiecień (prima aprilis)
546758_333517960040361_131709316887894_937012_1700407488_n.jpg


Pozdrawiam ;p
 
Do góry