Hobbit: Desolation of Smaug Blu-Ray 7 Kwietnia 2014 Premiera UK

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)Witam Piramida.
A tak naprawdę mówiąc , te tak zwany "materiały dodatkowy" i super-hiper wydania, to bardzo cwany i niedobry pomysł wydawców. Przykre zagrywki. Niby co, jak kupuje Blu-Ray z 20-25 minutowym dodatkowym materiałem , to jestem fair według wydawcy? Ale taki czasy , nu i my głosujemy swoimi portfelami i pozwalamy na cóż takiego. Nu i mamy. Super wydania. Hiper wydania. Wydania z figurkami. Wydania z wibratorami. Piękna sprawa, nie ma co. Chcesz dodatkowe 20 minut , plac. :p
 

Henry

Active member
Bez reklam
To jest nas co najmniej dwóch :wink:
Nie, co najmniej trzech:)
Myślę że będzie nas więcej :smile:
Oczywiście. Jest nas więcej. Ja byłem na obu częściach w kinie, wersje 48 kl/s i na ostatnią również się wybiorę.
Ja jestem chyba czwarty Panowie, da mnie WP to jest film wszechczasów i nie ma lepszego.

od 2:14 do 2:17 jest podsumowanie....

Przypomniało mi się..."takich jak ja niedługo będzie cała armia..."
btw. świetny kawałek z lat 90-tych, nieistniejący band i ŚP. Bolec
[youtube]5BGRUbI0NtE[/youtube]
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Podpisuję się jako piąty....;-) W poprzednim tygodniu zrobiłem sobie maraton i powtórzyłem WP w wersji rozszerzonej 12 godzin oglądania... Rozdzieliłem na 2 dni. Powiem Wam, że na projektorze oglądam ponownie swoją kolekcję jeszcze raz i odczuwam jak bym oglądał dany film pierwszy raz....;-) A na WP widać na zbliżeniach jaki kawał pracy wykonali w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów. Jednak duży ekran ujawnia detale, gdzie na TV bym nawet na nie uwagi nie zwrócił...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Podpisuję się jako piąty....;-) W poprzednim tygodniu zrobiłem sobie maraton i powtórzyłem WP w wersji rozszerzonej 12 godzin oglądania... Rozdzieliłem na 2 dni. Powiem Wam, że na projektorze oglądam ponownie swoją kolekcję jeszcze raz i odczuwam jak bym oglądał dany film pierwszy raz....;-) A na WP widać na zbliżeniach jaki kawał pracy wykonali w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów. Jednak duży ekran ujawnia detale, gdzie na TV bym nawet na nie uwagi nie zwrócił...


Projektor masz kosę jeden z lepszych.Moje mażenie taka wielkość.Ale to w innym wątku...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podpisuję się jako piąty....;-) W poprzednim tygodniu zrobiłem sobie maraton i powtórzyłem WP w wersji rozszerzonej 12 godzin oglądania... Rozdzieliłem na 2 dni. Powiem Wam, że na projektorze oglądam ponownie swoją kolekcję jeszcze raz i odczuwam jak bym oglądał dany film pierwszy raz....;-) A na WP widać na zbliżeniach jaki kawał pracy wykonali w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów. Jednak duży ekran ujawnia detale, gdzie na TV bym nawet na nie uwagi nie zwrócił...

Projektor to inna bajka , a Sonego projektory to bardzo fajne maszynki..
 

Henry

Active member
Bez reklam
Widziałem, przymierzam się, ale zastanawiam się czy jakaś reedycja się nie pojawi wkrótce. ...;)
Myślałem, że może znasz kogoś, kto chce swoją płytkę sprzedać ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Za rok będzie jeszcze taniej ;)
Ale ja też kupuję w listopadzie, zimno, długie wieczory to będzie czas na oglądanie :)
 
Do góry