Hobbit: Desolation of Smaug Blu-Ray 7 Kwietnia 2014 Premiera UK

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pominąłeś chyba post 19 w moim wydaniu . Ten wątek należy do mnie więc;) Krasnale do tarli do jakby hm..."usypiającej" ich rzeki.Się pospali.

Na tej przeglądarce z której zwykle korzystam z tego forum ten link mi się nie wyświetla ( pokazuje się jedynie zdjęcie okładek filmu i figurek)jak otworzyłem na innej przeglądarce to faktycznie wyskoczył link do tego samej sceny :) co ja zapodałem ...
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jak ktoś z was niebawem będzie miał ochotę obejrzeć całą trylogię Hobbita to należało by w jakieś płyny się zaopatrzyć..:) Seria Piw


The-Hobbit-Gollum-Precious-Pils.jpg


The-Hobbit-Bolg-Belgian-Tripel.png

The-Hobbit-Smaug-Stout.jpg

 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja bym nie był :) Kolego teraz to mnie zastrzeliłeś :) Kolego ja byłem na 48/kl i na normalnej wersji :) w przypadku I cz. w przypadku II cz. byłem tylko na 48 kl.

Pierwszą część Hobbita (wersję rozszerzoną) widziałem w domu.Drugiej jeszcze nie oglądałem.Czekam aż pojawi się wersja rozszerzona.
Na trójkę mam zamiar pójść do kina na wersje 3D (48kl/s),ponieważ ciekawy jestem jak to wygląda... Zastanawiam sie tylko czy IMAX w Warszawie puszcza filmy w 48kl/s.Przeczytałem przed chwilą taką informację :

Cytat :

" W 2010 roku w czterech kinach IMAX w Polsce system wyświetlania został zmieniony z analogowego na cyfrowy. Jedynie w warszawskim kinie IMAX w dalszym ciągu filmy wyświetlane są z taśmy "

Będę musiał zadzwonić i się dowiedzieć.Jeżeli w IMAX W-wa będzie tylko opcja 24 kl/s to wybiorę inne kino a do IMAX'a pójdę dopiero na "Jupiter : Intronizacja"...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pierwszą część Hobbita (wersję rozszerzoną) widziałem w domu.Drugiej jeszcze nie oglądałem.Czekam aż pojawi się wersja rozszerzona.
Na trójkę mam zamiar pójść do kina na wersje 3D (48kl/s),ponieważ ciekawy jestem jak to wygląda... Zastanawiam sie tylko czy IMAX w Warszawie puszcza filmy w 48kl/s.Przeczytałem przed chwilą taką informację :

Cytat :

" W 2010 roku w czterech kinach IMAX w Polsce system wyświetlania został zmieniony z analogowego na cyfrowy. Jedynie w warszawskim kinie IMAX w dalszym ciągu filmy wyświetlane są z taśmy "

Będę musiał zadzwonić i się dowiedzieć.Jeżeli w IMAX W-wa będzie tylko opcja 24 kl/s to wybiorę inne kino a do IMAX'a pójdę dopiero na "Jupiter : Intronizacja"...

Powiem szczerze że nie pamiętam, ja byłem w Arkadii...
 

Henry

Active member
Bez reklam
@Lolek, normalnie mnie przekonałeś i nie będę czekać na całość ;)
Na razie kupiłem 1-szego Hobbita Extended Edit., więc też czekam z niecierpliwością na 2-giego :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
@Lolek, normalnie mnie przekonałeś i nie będę czekać na całość ;)
Na razie kupiłem 1-szego Hobbita Extended Edit., więc też czekam z niecierpliwością na 2-giego :)

Widzisz do czegoś się przydałem :) ale do listopada już niedługo. Ja tam od razu w pierwszy dzień jak tylko będzie dostępny to zamawiam :) To jest jedyny film na którym bylem w kinie i od razu kupuje film na bluray jak wyjdzie do sprzedaży :) świra mam na punkcie WP i Hobbita...
 
Do góry