Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Lolek,ja rozumiem że niektóre pozycje trzeba traktować z przymrużeniem oka,jednak pewien realizm podczas walk,powinien być zachowany...
Ty kupujesz (akceptujesz) wszystko co wcisną,tłumacząc sobie że to taki rodzaj filmu ? :)
Skaczący po spadających kamieniach Legolas,to już było przegięcie na maxa...

sorry ze sie wtracam ale jest wyjasnienie twego rozczarowania odnosnie biegnącego Legolassa po kamieniach...czytales wladce pierscieni jak i objasnienia autora sagi o postaciach i cechach fizycznych poszcegolnych ras jak i postaci np:mieszanców takich jak aragorn... film w bardzo malym stopniu to objasnia...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ma co pisać "sorry".Każdy przecież może się udzielać :)
Nie czytałem książki,jednak ta scena wydawała mi się ostro przegięta i słabo wykonana technicznie (CGI).
Może w książce (Hobbit) jest opisane,dlaczego ta wieże nie rozwiła się podczas upadku,a później nagle stała się bardzo krucha,aby były większe emocje podczas walki ?
Dobra tam,trochę sobie bekę robię :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jackson to figurant. I tak wszystkim kreci Fran ;)
A Ty Piramida marudzisz niepotrzebnie. Nigdy po spadajacych kamieniach nie skakales? ;)

Szkoda że kiedyś nie obejrzałem tego filmu jak skakałem ze spadochronem to bym zobaczył jak to jest w realu i jak byłoby z moją grawitacją ...:)
 
G

gustownaM

Guest
Hobbit to najlepszy film jaki kiedykolwiek wyprodukowali :D

uwielbiam wracać do tej pozycji
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jedno jest pewne jest wiele ludzi na tym świecie gdzie LOTR i Hobbit to obowiązkowa pozycja która mają w domu..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I mega obraz w Hobbicie - uważam że jest to najlepiej jakościowo wydany film pod względem obrazu jaki oglądałem na BR albo na pewno jest to pierwsza 3-jka :) - i tym samym jest to najlepszy obraz w filmie jak leci w tv - mam na myśli wersję która jest w HBO. A nie wspomnę o dodatkach..
 
R

Repugnant.

Guest
zgadzam sie w pelni uwielbiam hobbita i wladce pierscieni oczywiscie ksiazki obowiazkowo przeczytalem:)i twierdze ze chyba nie dalo sie lepiej odwzorowac ksiazki:)
 
R

Repugnant.

Guest
jeszcze sie nie urodzil taki co wszystkim dogodzi:)ale jak dla mnie film pierwsza klasa i oby wiecej takich:)
 
Do góry