Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

robertuss

Active member
Bez reklam
Jest Panowie !!!Najbardziej oczekiwana Premiera Roki i finał trylogii.Jak ja uwielbiam ten świat baśniowy.Czekamy!!

[youtube]ZSzeFFsKEt4[/youtube]

1910639_10152331949165808_2517939982081726442_n.jpg
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Koledzy ja jestem wielkim fanem twórczości Tolkiena i takie filmy jak Hobbit czy LOTR to pozycje obowiązkowe przynajmniej raz w roku. Książki już 2x przeczytałem...;-) Ale dopiero po zobaczeniu wszystkich dodatków od LOTR dotarło do mnie tak na prawdę z jakim filmem mam doczynienia. Na pewno nie dostrzegą tego osoby, które ściągną taki film, zobaczą i usuną z kompa. Następnie ściągnie inny film obejrzy itd... na skutek czego nawet nie będzie przykuwał uwagi co konkretnego obejrzał wcześniej.
Przypomnę tutaj że sam władca w wersji rozszerzonej to 12godzin 6 płyt (728minut) + 15 godzin dodatków (9płyt), Hobbit 1cz. 183 minuty + Hobbit 2cz.186 minut + 185 minut 3cz. (przypuszczam)= 554 minut (9 godz. 23min.)
czyli łącznie Hobbit + LOTR = 1282 minut (21 godzin 36minut) filmu.... Cyferki robią wrażenie.... Do dzisiaj nie widziałem żeby jednemu filmowi poświęcono tyle godzin samego filmu.
PS. same dodatki oglądałem tydzień....;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dodam, że Władca to jeden z niewielu filmów które nie mają problemu z ciemnymi scenami. Nic nie pływa. Pewnie to zasługa 2 płyt na film (extended). Technicznie perfekcyjnie :)

Hobbit to samo...u mnie też jest perfekcja , więc myślę że u Ciebie również.. i jest zwycięzca trailera - GRATULUJĘ Robertuss - jak kupisz rozszerzona wersje II cz. to podkręć suba i zobaczysz że będzie pokój dudnił :) !!!! I na chwilę odszedłem od kompa i Kolega wygrał :)

Bipo ale to trzeba kupić oryginał i wtedy człowiek rozumie z czym mamy do zaczyniania po obejrzeniu tylu godzin dodatków... Ja przez trzy dni oglądałem dodatki wszystkie z LOTR.. 100% racji w tym co napisałeś...
Ps Trailer może być jak na pierwszy :) ale jak słyszę tę pioseneczkę to aż mi się skóra jeży ;;; świetna jest..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Udało się.Faceebok robi swoje;)

A to faceeboka miałeś ten link... ja bym szukał na hatak :) i w google i na YT...

Czytajcie to:

"Zaprezentowano pierwszy zwiastun, który ma niedługo zadebiutować w sieci (Peter Jackson jakiś czas temu zapowiedział). Zebrał on bardzo pochlebne opinie - nawet od osób, które były rozczarowane pierwszymi dwoma częściami "Hobbita". Przede wszystkim zaprezentowany ton jest o wiele mroczniejszy niż w obu poprzednich filmach razem wziętych. W tle było słychać utwór "The Steward of Gondor" z trylogii "Władca Pierścieni", który tam wykonywał Billy Boyd. Dziennikarze oceniają, że Peter Jackson korzysta z faktu, iż "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" będzie pomostem pomiędzy trylogiami, bo czuć powiązania w klimacie. "

Peter Jackson podczas panelu odniósł się do atmosfery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", która ma być poważna, mroczna i przytłaczająca. Wszystko z uwagi na to, że pod względem tonu zbliżają się do dramatycznych wydarzeń z "Władcy Pierścieni". Zapowiada dużo tragedii i śmierci bohaterów.

Cate Blanchett zapowiada, że w filmie "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" zobaczymy Galadrielę w innym świetle. Postać straci swój słynny stoicki spokój.

"Peter Jackson zdradza, że mają jeszcze trochę scen z trylogii "Władca Pierścieni", których nie zaprezentowano w wersji reżyserskiej. Za przykład podał interakcję młodych wersji Arweny i Aragorna. Reżyser mówi, że jeśli fani będą tego chcieli i zainteresowanie będzie duże, to może pomyślą, by wydać to w jakiś sposób.

Boyens opowiada, że czerpali pełnymi garściami z przypisów Tolkiena, by stworzyć efektywny pomost pomiędzy trylogią "Hobbit" a "Władcą Pierścieni".
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Juz nie mogę się doczekać grudnia!!! Dla mnie takie filmy mogłyby co roku na święta wychodzić! I znów coś fajnego się kończy...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
facebook to jawna inwigilacja dla mnie porażka heh;), Ja nie jestem jakimś fanem Tolkiena, oceniam film tylko pod względem filmowym, a nie czy łatwiej było władce nagrać i w ogóle. Dla mnie hobbit w porównaniu do władcy jest o wiele słabszy. Władca potrafił mnie porwać i zaciekawić okrutnie. Hobbit to już nie to samo. Ale rozumiem że komuś się podoba, wiem na czym to polega że się coś bardzo lubi bez względu na wszystko;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wymień choć jednego

Wystarczy poczytać tutaj pewne tematy- trochę wysiłku, ja rozumiem że wpadasz kilka razy na miesiąc tutaj i troszkę popiszesz , ale niestety nie zawsze podają wszystko na tacy..... są pewne tematy i wystarczy trochę czasu poświecić i będziesz znał niki tych osób.. bo sami pisza o tym , można powiedzieć że chwalą się tym, a wg nich Ci którzy kupuja oryginały to nie normalni ludzie.. bo są uczciwi..
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Pierwsza część "Niezwykła Podróż" o 13 minut. Zatem nie ma takich różnic jak w przypadku Władcy, ale na pewno warto i tak kupować Edycję Rozszerzoną. Zwykłą można już upolować często za około 35-40 zł. Rozszerzoną widziałem najtaniej za 99, ale czekam. Natomiast rozszerzona cz. II ma być jakoś pod koniec roku (czy nawet w lutym). Masakra.

[EDIT] i tylko wkurza mnie, że nie ma na razie mowy o Edycji rozszerzonej filmu, ale bez dodatków. Tak było z LOTR i przez to była super cena. A tutaj tylko z dodatkami, których... i tak nie obejrzę...
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakiś rok temu odświeżałem sobie dzień po dniu rozszerzoną trylogie "Władca Pierścieni" na BR.Czwartego dnia obejrzałem "Hobbit: Niezwykła podróż" i trochę się zawiodłem ale to chyba dlatego że oglądałem to od razu po "Władcy".
Z miesiąc temu postanowiłem dać drugą szansę temu filmowi,obejrzałem tym razem wersję rozszerzoną i o dziwo film mi się w miarę podobał.
"Hobbit: Pustkowie Smauga" jeszcze nie oglądałem ale zastanawiam się czy nie poczekać ze 2-3 miechy i zobaczyć od razu wersję rozszerzoną...
Czytałem że dwójka jest bardziej mroczna niż pierwsza część więc powinna mi się spodobać...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Jakiś rok temu odświeżałem sobie dzień po dniu rozszerzoną trylogie "Władca Pierścieni" na BR.Czwartego dnia obejrzałem "Hobbit: Niezwykła podróż" i trochę się zawiodłem ale to chyba dlatego że oglądałem to od razu po "Władcy". Z miesiąc temu postanowiłem dać drugą szansę temu filmowi,obejrzałem wersję rozszerzoną i o dziwo film mi się w miarę podobał."Hobbit: Pustkowie Smauga" jeszcze nie oglądałem ale zastanawiam się czy nie poczekać ze 2-3 miechy i zobaczyć od razu wersję rozszerzoną...
Czytałem że dwójka jest bardziej mroczna niż pierwsza część więc powinna mi się spodobać...

Mógłbym napisać dokładnie takiego samego posta :)

3 tygodnie temu obejrzałem na BD całą rozszerzoną trylogię (ciekawostka - 3 część trwa 240 minut).
Teraz poluję na rozszerzonego Hobbita na BD. Oglądałem na razie tylko w kinie.
Pustkowia Smauga w ogóle nie widziałem, a zobaczę dopiero jak wyjdzie edycja rozszerzona na BD. To samo z częścią trzecią. I takie same czytałem/zbierałem opinie nt. cz. 2. :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak, tak :) tam jest 50 minut dodatkowych scen i jakieś 15 minut dodatkowych napisów. Ale czas 240 minut dotyczy tylko filmu. Nie napisów ;P
 
Do góry