Hitachi P50T01

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zapowiada sie imponujaco. Zapewne cena u nas będzie wyższa ale ważniejsze jest jak będzie grać.
http://www.pixmania.com/fr/fr/546536/art/hitachi/ecran-plasma-p50t01.html?srcid=412#
http://www.lcd-compare.com/televiseur-HITP50T01-HITACHI-P50T01.htm
ale zapowiada sie bardzo dobrze , choć trzeba jeszcze kilka dni zaczekać.

l_00035074.jpg

pozdrawiam
 

byczy

New member
marek_13 napisał:
no ale drugiego tunera już nie ma i wejścia PC chyba tyż nie....... dawno temu się francuskiego uczyłem hehe, może dlatego

no zeczywiscie pc-in - brak ..... ale jest *

Computer Input​
RS232
bullet.gif

15-pin D-sub* -

* PC Input is available via HDMI from a DVI output socket on the PC.
The following resolutions are supported: 640 x 480/ 60Hz, 1024 x 768 /60Hz, 1280 x 768 /60Hz and 1366 x 768 /60Hz
 

marek_13

New member
no poczytałem i pooglądałem - ładna jest ;) . Ale już to, że 1 hdmi jest z przodu a drugie z tyłu to już czesi musieli samodzielnie wymyśleć - zupełny nonsens - szpeci tylko przód. Dołożyli za to 2-gi component (brawo) - aż się prosiło żeby to component był elegancko z przodu umieszczony, echhhhh....szkoda

pozdro all
 

Goliat

New member
Bez reklam
marek_13 napisał:
no poczytałem i pooglądałem - ładna jest ;) . Ale już to, że 1 hdmi jest z przodu a drugie z tyłu to już czesi musieli samodzielnie wymyśleć - zupełny nonsens - szpeci tylko przód. Dołożyli za to 2-gi component (brawo) - aż się prosiło żeby to component był elegancko z przodu umieszczony, echhhhh....szkoda

pozdro all
Nie podniecaj się :) to nie jest następca 9700 ....poczekaj na szczytowy model ...ale i tak cena będzie na początku nie "akceptowalna" ;) .....
pamiętaj że nasze TV oscylowało w granicach 14 kpln :) ....a to zobowiązuje....może nawet Pionki dojdą do tej jakości jak zakupią aliski :p ....ale to już nie nasz problemik.
Pozdrawiam.
http://www.hitachidigitalmedia.com/DMG/plasma.jsp
 
Ostatnia edycja:

Goliat

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
Nie podniecaj się :) to nie jest następca 9700 ....poczekaj na szczytowy model ...


o którym modelu piszesz ?
O tym że P42T01 nie będzie następcą 9700 a ewentualnie 7200 zaglądnij na link w moim poście powyżej to zauważysz hierarchie w modelach 50 calowych.
 

bankrootghost

New member
O tym że P42T01 nie będzie następcą 9700 a ewentualnie 7200 zaglądnij na link w moim poście powyżej to zauważysz hierarchie w modelach 50 calowych.

poproszę jednak o rozwinięcie tej myśli ...

czy sugerujesz, że kolejność tych obrazków ma jakiś głębszy sens ?
Ja wcale nie twierdzę, że P42T01
będzie następcą 9700, nie wiem jednak, dlaczego miałby być następcą 7200.
proszę o oświecenie

seria T01 ma nowy procesor picture master (zarówno 50-ka jak i 42-ka), zatem obydwa powinny byc pozycjonowane na równi (poza różnica w rozdzielczości panela)

 

Goliat

New member
Bez reklam
bankrootghost napisał:
Nie podniecaj się :) to nie jest następca 9700 ....poczekaj na szczytowy model ...


o którym modelu piszesz ?
Rozwijam myśl marka13.....żal że nie zaczekał (uważam że nie warto czekać!!!) myślę o Hitachi P50T01 bo o 42' nawet nic nie widać oficjalnie.
Wystarczy trochę poczytać ....no chyba że ciebie nie stać na to :(
WIĘC POWTARZAM MÓJ POST TYCZY SIĘ POSTU marka13 w którym wyraził żal (nie zauważyłeś ??????-szkoda) że nie zaczekał :D ...więc nie rozumiem braku kumacji z twojej strony (nio chyba że złośliwie ;) ) aczkolwiek i tak nie wnosi to nic do dyskusji o temacie.
Pozdrawiam.
p.s. a to o następcy 7200 wywnioskowałem brakiem 7200 w ofercie .....ale być może jako poszukiwacz złotego środka i tak to zrzucisz na zmianę oznaczeń i unikanie przez Hitachi oznaczeń xxxx.
 
Ostatnia edycja:

marek_13

New member
Wcale mi nie żal - jestem szczęśliwy, że mam najlepszą plazmę na świecie. Ale, jak się zdecyduję na 50" (oczy coraz gorsze) to mój Hitek 9700 albo zostaje w domu, albo trafi do syna, więc i tak go będę po części miał.

pozdro all
 

bankrootghost

New member
Wcale mi nie żal - jestem szczęśliwy, że mam najlepszą plazmę na świecie.

szanowny Marku, czy nie masz przypadkiem rozdwojenia jaźni ?
w sąsiednim wątku narzekasz na sprzęt
 

marek_13

New member
bankrootghost napisał:
Wcale mi nie żal - jestem szczęśliwy, że mam najlepszą plazmę na świecie.

szanowny Marku, czy nie masz przypadkiem rozdwojenia jaźni ?
w sąsiednim wątku narzekasz na sprzęt

No nie bardzo, choć przyznaje, że jestem zły i rozczarowany (te powidoki zobaczyłem po napisaniu postu w tym wątku) - ale nie znalazłem jeszcze na żadnym forum plazmy, która powidoków by nie miała, więc.... A zły jestem dlatego, że PD9700 MIAŁA NIE MIEĆ - no i tyle.

pozdro all
 

bankrootghost

New member
ja osobiście nie rozumiem, dlaczego telewizory plazmowe MAJĄ powidoki a kineskopowe NIE MAJĄ.
Zasada działania jest w zasadzie identyczna, różnicą jest sposób pobudzania luminoforu.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
P50.....i inne

laicko troche bedzie, ale.....co tam:


1.czy uzywajac gier do xboxa360, konkretnie takich, ktore sa pod maksymalna rozdzialke zrobione czyli wykorzystuja te 1080i zauwaze roznice w tej dolnej rozdzialce pomiedzy pioneerem 507 a hitachim P50? teoria i praktyka poprosze - moze z tej 42tki ktos mial porownanie.(Redakcjo, szkoda, ze w waszych hdtowych prownaniach nie wrzucacie zdjec z konsoli). bo teroretycznie rozdzielcozsc jest wyzsza - ale te skalowania.......tak?
2. czy obraz 720i ogladac jest lepiej na rozdzialce tej z Pionka 507 bo sie nie skaluje - np. polska liga w HD ma byc taka , czy gierki pod x-a niektore czy tez gadam od rzeczy?
3. jaka cena tego cuda hitachiego na Polske i kiedy bedzie?
4. Maja dwa componenty? bo na ulotce produktowej tego nie ma.
5. czy ekran i wnetrznosci te same co w nowej 42 TP?


jezu! juz mialem brac tego pioneera, ale postanowilem wrocic do konsoli i tu sie watpliwosci pojawily.


kiki, a twoj wybor przy warunkach ponizszych? prosze tez o opinie innych of course.


odl. od tv ze 4-5m i sie nie zmieni, przy xboxie mniej,

na teraz:

30% xbox360
25% kablowka
45% dekoder cyfrowy po componencie z karta cyfry


za 1/2 roku:

20%xbox360
40% skytvHD
40% dekoder cyfrowy po componencie z karta cyfry ew. na cyfre HD zmienie


tak mi sie zdaje:)
 
Do góry