Hitachi P50T01

matys_72

New member
Witam
Kupiłem dzisiaj P50t01, niestety faktycznie HDMI nie współpracuje z NBOX. Śnieg na ekranie, musiałem ustawić NBOXa w tryb DVI i podłączyć oddzielnie dźwięk. Albo trzeba udeżyć do N-ki , albo do Hitachi ... HDMI między nimi nie współpracuje, pewnie potrzebny będzie upgrade oprogramowania...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najpierw możesz uderzyć do N-ki.
Ale Hitachi po eurozłączu - gra znakomicie z uwagi na świetne reduktory szumów. Jeśli sygnał słaby z tunera to lepszym rozwiązaniem jest eurozłącze.
 

remar

New member
42a01

witam
Czy ktoś może coś napisać o obrazie w 42A01 bo interesuje mnie ten model a nie widzę tu żadnej opinii na jego temat. Z tego co przeczytałem na stronie producenta to matryca jest inna niż w 24T01. Jak wypada porównanie tego modelu z np Samsungiem C91?
KIKI - jeśli to przeczytasz to podaj mi cenę tego modelu u Ciebie.
 

byczy

New member
kiki napisał:
Najpierw możesz uderzyć do N-ki.
Ale Hitachi po eurozłączu - gra znakomicie z uwagi na świetne reduktory szumów. Jeśli sygnał słaby z tunera to lepszym rozwiązaniem jest eurozłącze.
nie lepiej podpiac przez component??? niz przez euro?????jakosc raczej bedzie lepsza po componencie niz prez euro.......
 

kris74

New member
Witam,
w sklepie pixmania.pl jest bardzo dobra cena na model P50T01 ok 4700zł + transport. Czy kupował ktoś z Was u nich, jak wygląda sprawa gwarancji?
Cena ta wynika chyba z tego że na zachodzie ten telewizor jest dużo taniej sprzedawany niż u nas.
Pozdrawiam
Krzysiek
 

bankrootghost

New member
biorąc pod uwagę, że cena tego TV na Zachodzie startuje od 1999 euro, podana cena wygląda dość podejrzanie.
Takie jest moje zdanie.

Jakieś "ponaprawczaki" ?
 

byczy

New member
wedlug mnie nie jest jakas dziwna cena dlatego, ze ten model w UK stoi za 800Ł wiec wedlug dzisiejszego kursu ~3800......
 

Marucha11

New member
cena Hitachi P50T01 w Pixmania ?!

Czy ta cena to nie zmyłka ? ktoś sprawdzał ? 4699 zł wydaje się dziwne przy założeniu że następny w wyszukiwarce sklep zgłasza cenę 8479 zł. Co o tym sądzicie ?
 

mrn0

New member
Hitachi P50t01e

Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem tego "cuda techniki". Zbytniego daświadczenia w tym temacie nie mam. Jestem po prostu "oglądaczem". Do tej pory miałem CRT Samsunga. HITEK to dla mnie rewelacja! Jak by ktoś chciał coś zapytać czekam...:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pilnuj docierania.
W nowych modelach Hitachi - rewelacyjny wygląd już będzie zabezpieczenie przed wypalaniam.
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=20537

Chyba wszystkie marki pokazały prototypy, na które warto czekać.
CES242.jpg


CES244.jpg


CES246.jpg
 
Do góry