HiMedia HD600A i B

DOMEL9

New member
Bez reklam
soloft miałem długo ten soft niezły ale potrafi wywalić i dysków dobrze nie zamykał zostań na tym ostatnim oficjalnym i poplimsuj będzie git - co do samby to jeszcze musisz ją włączyć w sensie w odtwarzaczu na services możesz mieć pomarańczowy stop lub w opcjach mosa przez www
 

stefan011

New member
sterowanie przez smartfona

czy do sterowania HD600B przy użyciu smartfona jest potrzebn ewifi w odtwarzaczu czy jest jakiś inny sposób?
s011
 

stefan011

New member
napisy

czy jest możliwość zaawansowanej edycji napisów? typu krój czcionki, grubość - w opcjach znalazłem tylko kolor i rozmiar i niestety nie do końca mnie to satysfakcjonuje
s011
 

stefan011

New member
problem z wifi

Witam

Jestem nowym użytkownikiem HD600B i mam problem z wifi.
W ustawieniach wifi jest włączone, na wyświetlaczu pojawia się ikona, ale nie wyszykuje mi żadnych sieci.
Czy ktoś wie gdzie leży problem?
Przy okazji przydałaby mi się pomoc w konfiguracji wifi bo nie wiem co tam wpisać w DNS, brama domyślna, adres IP
s011
 

stefan011

New member
dziękuję za odpowiedź
jako, że jak pisałem jestem nowym użytkownikiem pozwolę sobie zadawać pytania, na które odpowiedzi nie znalazłem

narazie mam dwa kolejne:
- czy foldery w ulubionych można sortować czy będą w kolejności dodawania?
- mam problem w PLIMS: przy próbie odtworzenia niektórych kanałów mam komunikat "nie mógł zostać odtworzony" - tak mam np. na YouTube i radiach eSka Rock i inne z tej paczki

pomożecie?

s011
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
ulubione są segregowane w kolejności dodania jak pamietam
Plims tak wszystkiego nie odtwarza bo serwisy wprowadzają zmiany a chłopaki już pracują z nowymi projektami ale najważniejsze że Weeb Tv lata bez problemu :krol:
 

Dimson

New member
a czy u Was też na WeebTV nie ma ikonek z programami ? w sensie widać jaki to program (nie ma miniaturek są czarne pola). To samo jest w serwisie z bajkami dla dzieci - same nazwy bez ikon.
 

joker43

New member
czy moglibyscie mi potwierdzic ze weebtv dziala na firmware z Xtreamer'a?
instalowalem wczoraj wg rozpiski Kirka, niby sie wszystko instaluje ale po uruchomieniu WeebTV nie mam nic oprocz komunikatu w jezyku naszych sasiadow, zadnych skrotow, ikon..
firmware Sidewinder2 3.0.11
Xtreamering 1.3.3
instalowane z sda1
 

murphy

New member
Zauważyłem ostatnio, że na mojej starej poczciwej Himedia HD600B przestał działać TVN Player poprzez PLIMS. Przy próbie wejście w TVN Player pojawia się komunikat błędu: "404 Not Found". Ipla czy WeebTv działają. Podejrzewam, że TVN pozmieniał coś w swoim oprogramowaniu przez co wtyczka przestała być kompatybilna.
Rozglądałem się po internecie, ale chyba PLIMS nie jest już rozwijany. Ktoś się orientuje jak to można naprawić ? Albo zna jakiś inny sposób, żeby odpalić TVN Player na Himedia ? Może wyszło od tego czasu coś nowszego (lepszego) od PLIMS ?

Pozdrawiam
 

audiomac

New member
Witam, u mnie coś takiego wywala:

/usr/local/etc/mos/bin/pm updatelist
Update repository list...
Connecting to manta.googlecode.com[74.125.133.82]:80
wget: server returned error 404: HTTP/1.1 404 Not Found
Connecting to manta.googlecode.com[74.125.133.82]:80
wget: server returned error 404: HTTP/1.1 404 Not Found
Connecting to manta.googlecode.com (74.125.133.82:80)
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
Load error: Unable to download http://manta.googlecode.com/files/PLIMS.tar.bz2/packages.tar.bz2
Load error: Archive /tmp/packages.tar.bz2 is corrupt

O szo chozi?
 

norbert427

New member
Himedia hd600a

Witam
Kieruje sie z takim pytaniem kupiłem do naszej jednostki himedia hd600a
okazało się ze nie ma google play i nakładki zwykłej chińskiej

z usb instalowałem aplikacje ale nie odświeża się ajest to bardzo potrzebne i tu moje pytanie jest szansa zainstalować usługi google play albo zrobić czystego androida
Prosze o pomoc walcze z tym 3 dni i nic :/
Każdy kto pomorze dla niego 4tero pak :D
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Ten player pracuje pod systemem Linux, dostosowanym przez HiMedia do tej generacji swoich odtwarzaczy. Niestety Androida nie da się na tym zainstalować, więc Google Play i androidowych aplikacji też nie będzie.
 
Do góry