HiMedia HD600A i B

mikawajos

New member
Posiadam 600B.

Zadowolony jestem, choć ma kilka wad, jak np długi czas włączania.

Jednak plims i obsluga audio nadrabiają sporo.

Ostatni mój hit to ręczne samemu ustawienie openfm na plimsie by kolędy i inne swiateczne sobie lecialy online. Nr 87,88 tak btw ::)

Polecam zatem.

No i dlna tez daje rade i z kompem i z Tel.

Rześko!
 

sopla2

New member
ja teraz testuje wersje softu HiMedia_HD900-1.0.4.20-by-CSv1.5 modowany
powala jak zmodował Himedie
 
Ostatnia edycja:

bolek54321

New member
Zainstalowałem fw 1.0.9.5 do tego mos i PLIMS w wersji 3.6, nie udaje mi się z mosa zainstalować Samby ani 3.0.8 ani 3.o.23c chyba błąd archiwum można to jakoś inaczej załatwić?

Czy u Was w ipla też jest komunikat "cannot play this file" u mnie prawie na wszystkim - coś muszę jeszcze zrobić?

Czy poradziliście sobie z pilotem i klawiszami cyfr? 1 2 3 4 to kolory po kolei, a dalej?

mikawajos jak ustawiłeś "ręczne samemu ustawienie openfm na plimsie by kolędy i inne swiateczne sobie lecialy online. Nr 87,88 tak btw"

Pozdrawiam świątecznie
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Bolo sprobuj na nowo wrzucic soft z resetem starego i potem po kolei zgodnie z instrukcja xurego mosa repository i sambe( polecam 3023c) i plimsa - nie zapychaj sobie pamieci bo zamuli paczki na stronce xurego powinny byc git wiec mozna przez googlecode
co do pilota to odpusclem bo 5 nie ma hyhy 4 kolory dzialaja
a koledy juz niepotrzebne hyhy
 

sopla2

New member
Po aktualizacji softu do wersji 1.0.8.14 zniknęły mi biblioteki mediów (filmy, muzyka i zdjęcia) i nijak nie mogę ich zaktualizować (przycisk aktualizacji bibliotek jest nieaktywny).
1. Czy ktoś trafił na podobną zagwozdkę i wie jak ją rozwiązać?
2. Czy z wcześniejszą aktualizacją były też takie problemy? Może downgrade to poprawi.


Jak rozwiazaliscie ten problem
 

stefan011

New member
HD600a z CPU Cortex A9 Dual Core 1.6GHz

Mam pytanie: czy do HiMedia HD600a z CPU Cortex A9 Dual Core 1.6GHz można zastosować standardowy soft czy to nie zadziała?
Teraz Chińczycy sprzedają z takim procesorem.

s011
 

dareeq

New member
witam wszystkich.
Wiem, ze na forum dużo pisaliście o upgrade itp. jednak nic z tych przykładów u mnie nie działa. Zakupiłem w Chinach Himedia HD600A, z wi-fi, usb 3.0 i nie mogę sobie z tym urządzeniem poradzić. Ściągnąłem ten plik install.img ale jak daję system upgrade to nie widać go na pendrive, znowu jak przeglądam pliki to ten instal.img się pokazuje. Chciałbym wreszcie pooglądać tv z himedia, ale nie mogę nic zainstalować. Ściągnąłem program xbmc - nie działą, chciałem pobrać wtyczkę do weeb.tv - nie działa. Czy możecie mi jakoś pomóc? - bardzo proszę

model number
HD600A.2001

SN
HMD3001308014820

ANDROID VERSION
4.0.3

KERNEL VERSION
3.0.8_hisilicon

BUILD NUMBER
HMD-1.1.4 2013-04-27.220945
 

dareeq

New member
pobrałem aktualizację 1,7 ze strony himedia, jak i również z forum 1,9, próbowałem aktualizować za pomocą przycisku z tyłu, wreszcie pokazała się ikonka android, lecz po chwili pokazał się na niej błąd w postaci czerwonego trójkąta z wykrzyknikiem, nie mam już pomysłu.
 

dareeq

New member
ta wersja jest gorsza? nic na niej nie mogę zainstalować, ponieważ pisze, że jest niekompatybilne. Flashplayer niby jest najnowszy, a jak wchodzę na weeb.tv to pisze aby pobrać flashplayera. Gdy chcę pobrać wyskakuje mi jakiś chiński komunikat i nic nie można zrobić. Czy można coś z tym zrobić, czy od razu do śmieci?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
ta wersja jest gorsza? nic na niej nie mogę zainstalować

Ta wersja jest inna, pracuje pod Androidem, a nie Linuksem. Nikt dotychczas nie napisał w tym dziale, że taką wersję ma. Szukaj pomocy na innych forach.

Na marginesie: zrób sobie przysługę i sprzedaj, kupując w zamian normalny player na Realteku i działający pod kontrolą Linuksa.
 

jrd

New member
Jakby ktos chcial kupic uzywany ale na gwarancji ( od PL dystrybutora ) model 600B to dajcie znac , sprzedam bo juz nie mam czasu na filmy :) Soft z wgranymi wtyczkami weeb.tv ipla itp.
 

solofh

New member
... i sambe( polecam 3023c) i plimsa - nie zapychaj sobie pamieci bo zamuli paczki na stronce xurego powinny byc git wiec mozna przez googlecode
co do pilota to odpusclem bo 5 nie ma hyhy 4 kolory dzialaja
a koledy juz niepotrzebne

Huuuuraaaa!!! Udało mi się jednak zainstalować PLIMS-a i nawet wszystko działa (moje EGO się poprawiło). Dograłem jeszcze YouTube4 i Google Maps, ale Samby 3023c już nie wiem jak. Proszę o podpowiedź.
I jeszcze jedno pytanie:
- jak teraz wejść na stonę playera by np. skorzystać z BT? Jak wpisuję adres to wchodzi mi moServices - Services!!!? A jak wpisuję adres playera: http://192.168.0.15/WebTorrentHome.html (jak zawsze robiłem) to dostaję komunikat "404 - Not Found".
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!!!
 
Do góry