HECO celan gt 502

bartfine

Member
Dużo lepiej niż denon ogólnie też kosztuje więcej ale pionieer go zdeklasował jak zresztą innych zawodników ale to nie znaczy że tobie się nie będzie podobał,każdy przecież ma swoje ucho.
 

bartfine

Member
Też tak myslałem że moc ma takie znaczenie ale uslyszałem że jednak niema na własne uszy bo też nastawialem się na moc.W tej cenie co chodzą denonki to też chyba bym go wybral ale postanowiłem dołożyc i być w 100 % zadowolonym.Ważne aby wczesniej posluchać wzmaka i to na głosnikach jakie się własnie ma żeby byc pewnym zakupu , ja już inaczej nigdy nie kupie żadnego sprzętu.
 

bartfine

Member
polecam zacząć nic to nie kosztuje a zabawa fajna bo można na własnej skórze sie przekonać jak jest w rzeczywistości bo to co produkują w necie często mija się potem z oczekiwaniami,też nie mam niewiadomo jakiego ucha ale wiem kiedy mi dzwięk pasuje a kiedy jest słabo i nieczytelnie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bartfine, ale o ile dobrze pamiętam to poprzednio był Denon 720 (?)
Pionek A70 to inna klasa sprzętu i nie ma co porównywać tych modeli....
btw. Twoje kolumny są naprawdę świetne w swojej klasie cenowej, gratuluję :)
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Tak mi sie spodobaly te glosniki ze chcialem sam je posluchac i zobaczyc na zywo. Niestety obdzwonilem 5 sklepow w niedalekiej odleglosci i moga na odsluch wystawic tylko modele 702 lub 902. Czy jest znaczaca roznica miedzy tymi modelami a ta 502?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

bartfine

Member
W polsce usłyszysz że już ich nie produkują co jest kłamstwem bo w niemczech nadal można je kupić....702 bym ci polecał posłuchac,bardzo podobne jak nie takie same brzmienie ale do nich trzeba już mieć dużo większe pomieszczenie inaczej nie ma sensu się w nie pchać bo będą sie poprostu dusiły.Wzmacniacz też powinien być już lepszy żeby pociągnąć te dwa niskotonowce na odpowiednim poziomie.Sądze że będą chcieli jeszcze polecić serie 602 ale od nich trzymaj się jak najdalej ponieważ akurat one to im nie wyszły :).Nie wiem jakie masz warunki i z czym miałbyś ich słuchać ale napewno sobie wyrobisz zdanie tylko tak jak pisze wzmacniacz i pomieszczenie odsluchowe musi być dobre.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Ja nie mam zamiaru ich kupywac bo mam 3 miesieczne Tannoye Precision 6.4 i jestem z nich bardzo zadowolony lecz co jakis czas z kumplem robimy wypad aby posluchac innych sprzetow takze dopisalem Heco do listy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

bartfine

Member
Widze po sygnaturce że masz to czym napędzić,bardzo ładne te tanoye wczesniej ich niewidziałem ale sądze że masz duży salon aby takie głosniki postawić.
 

Rafal7

Banned
Czemu wszyscy twierdzą że jak się wsławi trochę większe i mocniejsze kolumny do trochę mniejszego pomieszczenia to się duszą?
Przecież jak się czasem chce przywalić, to jest przynajmniej czym.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kapusta wszystko to kwesta akustyki. Najczęściej mamy puste pokoje, 2 meble na krzyż, brak dywany, czasem płytki na podłodze, gołe ściany itp. Jak wstawisz dużą kolumnę i podkręcisz volume to bas taki kontrole, dudni dominuje. Nie kopie tylko się ciągnie. Sam miałem kiedyś w pokoju 10m2 kolumny z 30-stką na basie. Owszem wszystko z półek spadało, ale ten etap już za mną :)

W pokoju zaadoptowanym akustycznie to już inna bajka. W niedługim czasie będę słuchał nowych dużych kolumn w flagowej serii Studio 16Hz Ethos Ultimo w nieduży pokoju (z tego co pamiętam poniżej 20m2) , ale jest to pokój pod audio więc może być ciekawie. Do tego napędzane monoblokami lampowymi 300W na kanał.
 
Ostatnia edycja:

bartfine

Member
Paweł sz85 wyjaśnił sprawę dosadnie, każdy musi przejść swoją drogę i albo się podda albo będzie walczył o jak najlepszą akustyke u siebie i w swoich warunkac. Doświadczenia się nie kupi.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
To ze sa mocniejsze kolumny to moze i czasem lepiej bo jest czym poszalec. Jest tzw zapas ale niektore kolumny poprostu nie lubia malych przestrzeni. Ja mam ten problem bo uwazam ze mam za maly salon na caly moj sprzet ale to nie jest moja chata wiec luzik. Zreszta od dzis wiadomo ze Anglia wychodzi z UE wiec moze nedzie trzeba opuscic kraj herbaciarzy i bedzie sposobnosc do szukania chaty z wiekszym salonem hehe.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry