HD w UPC

zsoi3

New member
Bez reklam
wszystko wydaje sie jasne co do TVP HD oraz TVP Sport

otoz - w dzisiejszych Wiadomosciach w TVP 1 byla informacja o planach rzadu w stosunku do spolki TVP. generalnie - planuja rozwiazac spolke, powolac nowa - zmienic zasady finansowania, etc.. etc...

to co najwazniejsze - planowane jest pozostawienie TVP1, TVP2, TVP Info oraz TVP Historia. Natomiast - i to rowniez bylo podane nawet z logami stacji - planowna jest likwidacja TVP HD oraz TVP Sport!!
icon_evil.gif


Czyli UPC nigdy nie wprowadzi kanalow niepwenych co do przyslosci i z pewnoscia nie negocjuje warunkow wprowadzenia kanalow, na ktorych lape trzymaja politycy.

Nawet jezeli plany rzadu sie zmienia lub nie wyjada - UPC z pewnoscia wie o tych zamiarach i nie wiaze przyszlosci oraz swoich finansow z wprowadzeniem tych kanalow.

Jestem przekonany, ze nie zobaczymy tych kanalow w UPC.

i tym samym - gadanie, plotki i kolejna dezinformacja. mi.n. autorstwa takich forumowiczow z UPC jak, upstechnikal czy tez tepeo z sasiedniego forum sa niepowazne i smieszne - nie wiem tylko czy celowo to robia czy tez po prostu sa niedoinformowani/pionkami w UPC. zreszta ostanio - znikneli nagle w tym samym czasie i juz nie udzielaja sie na forach.

-----------------

pozostaje kwestia innych kanalow - np. MTV HD, Eurosport HD - nie wiem czym tam jeszcze sie interesujecie. wydaje mi sie, ze warto skupic sie nad tym w tej sytuacji.

a moze macie odmienne zdanie? moze ja sie myle - chcialbym; ale po tym co zoabczylem dzisiaj w TVP nie mam zludzen.
 

jacecek

New member
kmilewe napisał:
to gdzie Ty mieszkasz, ja płacę za to samo 132 ?!

a ja od czwartku będę płacił 135,- za internet 2 mb/s z wifi i pakiet Select z nagrywarką i HD.
Dziś pani w BOK w moim mieście zaproponowała mi przejście na cyfrówkę z zachowaniem zasad liczenia z aktualnie obowiązującej umowy
(tv analog pakiet pełny + net 2 Mb/s - tańsza za 50%) do końca jej trwania.
Uważam to za bardzo korzystne rozwiązanie - mam za 25,- zł więcej (płaciłem 108,50) i nagrywarkę i HD (co prawda tylko dwa programy a właściwie tylko jeden) ale mam. A w lutym kończy się umowa i mam wolną rękę, a jeśli w międzyczasie pojawi się jakaś extra promocja to zawsze mogę zmienić pakiet na wyższy ( np MAX lub net na 10 mb/s) i z niej skorzystać
Wniosek - jeśli macie umowy w mix pakietach to chyba jest dobry moment aby przestawić się na cyfrówkę i HD za niewielkie pieniądze
 

jedrek_125

New member
Informacja dla wszystkich zainteresowanych analogową UPC , i ktorym kończy sie umowa :). W dziale utrzymania klienta pytajcie o tzw. promocje ,,Tanie korzystanie z UPC 2 ,, Z uwagi na to ,że korzystam z N-ki , nie mam polsatow , wiec bylem zainteresowany pozostawieniem kabla UPC . Kiedy ,,zasymulowałem ,, odejscie całkowite , a mam jeszcze internet 2 MB za ktory z poprezedniej ,,promocji ,, płaciłem 89 zł ale umowa na niego tez wygasła i była tzw. bezterminowa ,pani z dzialu utrzymania klienta zaproponowala mi powyzsza umowe , czas trwania 24 m-ce i opłata 59 żł brutto za pełny pakiet tv analogowej i internet 2 MB. Oczywiście skorzystałem z tego . Do tej pory płaciłem 140 zł. wiec sobie mysle ,że to dobra zamiana :)
 

otan

New member
Bez reklam
Naszą jedyną szansą zmuszajacą dostawcę usług do negocjacji warunków umowy i płatności jest okres przed zawarciem umowy. Nie warto się spieszyć z podpisaniem nowej umowy, ale warto ponegocjować.
Po podpisaniu umowy nie ma mowy o żadnych negocjacjach, a z klienta stajemy się tylko kolejnymi płatnikami. W UPC jest dział utrzymania klienta i tam mają większe możliwości negocjacji warunków umowy szczególnie kiedy postraszy się ich rezygnacja z dalszego korzystania z usług.
UPC wprowadzcie do swojej oferty Eurosport HD. Zrehabilitujecie się za brak TVP HD i odzyskacie utraconą wiarygodność w oczach klientów.
 

szewol

New member
Bez reklam
U mnie w bloku od kilku tygodni poniewierają się ulotki lokalnego przedstawiciela UPC w ofertą: 24 miesiące za 59 zł za telewizję analogową oraz Internet 2Mb/s. Więc przypuszczam, że nie jest to jakaś "specjalna oferta" utrzymaniowa. Być może jest dostępna tylko u lokalnych przedstawicieli UPC.
 

jedrek_125

New member
To jest numer wew. , jak sie polaczysz z bok, to popros o polaczenie :)
Co do walajacych sie ulotek to nie mam zdania , ale nie ma takiej oferty na stronie UPC , wiec jest to chyba jakas lokalna ,,inicjatywa ,, jakiegos przedstawiciela :).
 
Ostatnia edycja:

jedrek_125

New member
Poniewaz nak kanalach hd porogramy nadaje si w oryginalnej rozdzielczosci , a ze na tvndh programow hd jest jak na lekarstwo tak wiec wszystkie inne maja format 5:4 :)
 

qrak01

New member
ROMI64 napisał:
Powiedzcie mi dlaczego w TVN HD na UPC obraz jest w formacie 4:3 oczywiście pomijam reklamy..?
Pozdro.
a ja mam pytanie odnosnie nagrywarki z HD w UPC.
Czy jesli nagrywamy program lecacy na kanale HD i z dziekiem DD 5.1 to czy nagrywany on jest w takim samym oryginalnym formacie (HD,DD 5.1) i zostanie odtworzony pozniej bez straty jakosci ?
 

trezorek

Member
Z mojego testu wynika, że tak. Dźwięk po nagraniu jest na pewno DD 5.1, a obraz, na moje oko nie ma straty jakości. W każdym razie HD jest dalej nadawane jako HD.
-------------
A macie coś takiego, że raz na jakiś czas z dekodera znika godzina, potem pojawia się 0:00, a za chwilę ta właściwa? Nie wiem jak to się często dzieje, ale dzisiaj to już widziałem kilka razy.
O co z tym chodzi?
 

zsoi3

New member
Bez reklam
podczas nagrywania mediabox nagrywa dokladnie tak, jak leci przekaz - potem mozna w nagraniu zobaczyc info programu\wybrac sciezke dzwiekowa, etc... tak samo jak w przekazie na zywo.

co do znikajacej godziny - bylo w tym watku wielokrotnie.
 

lepp

New member
Bez reklam
Trzeba podpisać nowy cyrograf na 12 m-cy
Czy działają u was napisy na C+ i HBO? U mnie je wykrywa ale nie wyświetla.
Na innych kanałach history Chanel , ale Kino, Cinemax ta sami asytuacja, nigdzie napisy mi nie działają.
 
Ostatnia edycja:
Do góry