HD w UPC

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
@wow3

coś chyba kręcisz, co za ofertę masz za 44 zł w n-ce?
nie żebym się wykłucał czyja oferta jest lepsza bo sam mam to co mnie interesuje z upc cyfrowej, cyfry+ i n-ki. absolutnie nic dla mnie nie ma do zaoferowania pc bo jego oferta jest w kablówce.
 

trezorek

Member
Właśnie o to chodzi, że każdy musi podejść do oferty subiektywnie. Jeśli ktoś ma wszystko co potrzebuje za 44zł, to nie ma co płacić 100zł. Ale jak widać nie wszyscy w tym mają to co chcą, bo nie posądzałbym większości o głupotę i chęć przepłacania.;)
 

vov3

New member
prosze panow
a wy dalej swoje za 44 zl ja mam wiecej w nce niz w upc -a potrzebuje wiecej i taniej

upc-pakiet max 100zl full wypas 4 programy hd innych op[cji z nka nie ma co porownywac poniewaz w nce sa tylko dec hd

n-ka dec hd-38zl
antena ta lepsza 80cm -90zl
3mies full wypas 6zest -0zl
nastepne3mies 6zest -38zl
ostatnie pol roku 4zest -48zl
dodatkowo na 3 mies full hbo -0
vob na 3 mies -0
razem 530zlna 12mies
na 1 miesiac 44.16
w upc 100

do oferty nalez podejsc OBIEKTYWNIE a za 44 mam wiecej niz za 100
 

vov3

New member
ja nie wiem jak bedzie dalej
w tej chwili nka ma lepsza oferte i tym sie kieruje
za rok znowu moze do upc wroce
przeciez platformy to nie rodzina - mozna zmieniac
i nie chwalic jak nie ma powodu
mozna przeciez wejsc tez na strone nki porownac co znajduje sie w pakietach jaka jest cena a nie sugerowac ze cena jest mala bo oferta biedna
litosci mam gdzies i nke i upc
kupuje od nich tylko usługe
 

trezorek

Member
vov3 napisał:
do oferty nalez podejsc OBIEKTYWNIE a za 44 mam wiecej niz za 100
Obiektywnie nie masz Polsatu Sport i Canalu+ Sport, a to 80% mojego oglądania. Więc jeszcze raz mówię, że nie ma co przekonywać, nikogo do swoich wyborów. Gratuluję, że mogłeś znaleźć dla siebie coś co Cię interesuje za 44zł. Ja musiałem zapłacić średniorocznie 110zł, ale nikt inny nie zapewniał mi tego co chciałem w żadnej cenie.
 

vov3

New member
jasne i teraz sie dogadalismy
akurat polsat sport za 56 zl dodatkowo mnie nie interesuje a cyfra sport to dodatkowe 40zl co daje 140 zl na miesiac
ale rozumiem kazdy ma swoje racje
jak tak bardzo zalezy ci na polsacie sport powinienes rozwazyc moze opcje polsatu cyfrowego
choc musze ci powiedziec ze rezygnujac z upc dowiadywalem sie u nich o ceny
oferte maja niezla ale dekoder kosztuje 399zl
juz cyfra plus ma lepsza oferte zblizona do nki


ja jestem przecietnym ogladaczem tv nawet raczej rzadko kozystam wole internet-oczywiscie z upc
ale dla mojej zony i dzieci oferta nki jest znakomita
a i podstawowy sport tez ma
 

lepp

New member
Bez reklam
Oglądałem ta promocę N i nie ma tam 3 miesięcy za darmo. Tylko 6 za 38zł, ponadto jeśli chciałbym dekoder z nagrywarką to płacę 99zł, a nie 38 i dodatkowo na 6 miesięcy musze wykupić vod za 30 miesięcznie. do tego 3 miesięczny okres wypowiedzenia umowy. Nie wygląda to wcale tak różowo.
Czy za instalację sprzętu musisz dodatkowo zapłacić?

Dobrze, że konkurencja goni za rok jak skończy mi się umowa z UPC będą musieli zaproponować coś lepszego, albo się przeniosę gdzie indziej. Jak na razie nie zamierzam zmieniać decyzji. Przez rok używałem Cyfry plus, dodatkowo płacąc za analogową kablówkę. W mim przypadku więc dopłacam do interesu 30zł, każdy inaczej liczy potrzebne programy i cenę usługi.
 

wek

New member
otrzymalem odpowiedz z UPC na mojego mejla :)
czy tez dostaliscie? czy takiej samej tresci?

UPC Polska nieustannie pracuje nad rozwojem swojej oferty programowej, czego efektem jest wprowadzenie w ofercie cyfrowej w ciągu ostatnich kilku miesięcy kilkudziesięciu nowych kanałów. Plany zakładają również ciągłe rozszerzanie wyboru kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości (HD). UPC Polska prowadzi obecnie rozmowy z nadawcami jednak dopóki nie zostaną one sfinalizowane, nie możemy podać żadnych szczegółów
Chcielibyśmy jednocześnie poinformować, że pracujemy nad dalszym zwiększaniem funkcjonalności naszych dekoderów UPC MediaBox, które już są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie na polskim rynku. Jeszcze jesienią planujemy wprowadzić możliwość cyklicznego, automatycznego nagrywania poszczególnych odcinków seriali. Będzie można także nagrywać dwie pozycje programowe (filmy, programy etc) z różnych kanałów jednocześnie. Współpracujemy również z nadawcami w zakresie rozwijania aplikacji Red Button (obecnie dostępnej na kanale EuroNews), pozwalającej na skorzystanie z dodatkowych, interaktywnych funkcji i dającej dostęp do informacji w ośmiu wersjach językowych.
Raz jeszcze chcielibyśmy jednak zapewnić, że pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty i w niedługiej perspektywie efekty naszych rozmów z nadawcami będziemy mogli podać do publicznej wiadomości. Nasza oferta cyfrowa liczy blisko 100 kanałów i jest stale rozwijana.
 

otan

New member
Bez reklam
Witam,

Całym nieszczęściem dla nas klientów jest brak konkurencji kablowych w budynku. Mamy z regóły położony jeden kabel i jednego operatora. Pozostają jedynie satelity, ale też z przyczyn technicznych nie zawsze możliwe do zainstalowania. UPC jako najwiekszy operator TV kablowej w Polsce zachował się poniżej krytyki obiecując publicznie że wprowadzi jeszcze podczas trwania Olimiady kanały TVP HD i TVP Sport. Moim zdaniem UPC zrobił to celowo dla pozyskania nowych klientów. Jedyną przeszkodą dla wprowadzenia nowych kanałów jest wyłącznie KASA. Widać że dla UPC wazniejsze są wskażniki zysku niż publicznie dane słowo. A gdzie HONOR i MARKA UPC ?. Takich wpadek klient nie zapomni i mam nadzieję że UPC jest świadoma tego. Dostałem od nich maila z przeprosinami za brak tych kanałów w ofercie. Prowadzą rozmowy i czynią starania aby te i inne kanały weszły do oferty ale kiedy to nastąpi nie potrafią teraz dokładnie określić terminu! Dla mnie jest to żenujace zachowanie ze strony decydentów UPC. Kij ma dwa końce i lepiej żeby o tym pamiętała UPC. Każda umowa kiedyś się kończy a klient pamiętliwy. Największemu operatorowi kablowemu (UPC) nie uchodzi oszukiwać klientów i składać publicznie obietnice bez pokrycia!!! WSTYD.


Pozdrawiam
 

joker

New member
vov3 - twoje rozważania są dobre jeśli tylko chcesz korzystać z jednego tv - bo jeśli masz więcej to okazuje się że upc to nie taki zły wybór, no chyba że n lub inny dostawca, wprowadzi multiroom ale nie wiadomo na razie ile będzie taka usługa kosztowała.
Załóżmy że mam 3 tv (pokój, sypialnia, kuchnia):
- upc płacę 100zł - jeden tv z ofertą cyfrową, dwa z analogową (różne kanały naraz)
- usługa sat. (n, c+, cp) - tylko jeden tv mogę podłączyć (co prawda można zrobić trik hdmi, oraz euro lub inne gniazdo podłączyć do tv ale wtedy wszyscy oglądają to samo), dokupienie dodatkowych tunerów zwiększa abonament no chyba że jest jakaś taka promocja jeśli weźmiesz kilka tunerów to taniej (niesłyszałem ale może coś jest).

Wszystko zależy od tego co i jak chcesz wykorzystać.

Pozdrawiam
 

vov3

New member
otan napisał:
Witam,

Całym nieszczęściem dla nas klientów jest brak konkurencji kablowych w budynku. Mamy z regóły położony jeden kabel i jednego operatora. Pozostają jedynie satelity, ale też z przyczyn technicznych nie zawsze możliwe do zainstalowania. UPC jako najwiekszy operator TV kablowej w Polsce zachował się poniżej krytyki obiecując publicznie że wprowadzi jeszcze podczas trwania Olimiady kanały TVP HD i TVP Sport. Moim zdaniem UPC zrobił to celowo dla pozyskania nowych klientów. Jedyną przeszkodą dla wprowadzenia nowych kanałów jest wyłącznie KASA. Widać że dla UPC wazniejsze są wskażniki zysku niż publicznie dane słowo. A gdzie HONOR i MARKA UPC ?. Takich wpadek klient nie zapomni i mam nadzieję że UPC jest świadoma tego. Dostałem od nich maila z przeprosinami za brak tych kanałów w ofercie. Prowadzą rozmowy i czynią starania aby te i inne kanały weszły do oferty ale kiedy to nastąpi nie potrafią teraz dokładnie określić terminu! Dla mnie jest to żenujace zachowanie ze strony decydentów UPC. Kij ma dwa końce i lepiej żeby o tym pamiętała UPC. Każda umowa kiedyś się kończy a klient pamiętliwy. Największemu operatorowi kablowemu (UPC) nie uchodzi oszukiwać klientów i składać publicznie obietnice bez pokrycia!!! WSTYD.


Pozdrawiam





i wlasnie ja jestem jednym z tych w....ch klientow i tym pamietliwym gdzie
upc moim zdaniem znalazla sie na poziemie tepsy
a to juz nizej nie mozna
i dlatego kozystajac ze zmiany regulaminu olalem ich
 

zsoi3

New member
Bez reklam
wek - identycza odpowiedz byla publikowana na konkurencyjnym forum ponad tydzien temu; rzekomo uzyskana od pracownika UPC, ktory sie tam "udziela"

zauwazylem przy okazji - ze kazde forum ma swojego "opiekuna" z UPC; czasami sie odzywaja, niby pmagaja, etc... ale od jakiego czasu nagle wszyscy poznikali.... :) ale moze sie myle... :hmm:
otan - identycznie mysle. przy okazji - moi znajomi i sasiedzi juz tez wiedza o prkatykach UPC. wiec - kij faktycznie ma dwa konce
 
Ostatnia edycja:

ra74

New member
do vov3: jak chcesz podchodzić OBIEKTYWNIE to uwzględnij też promocje w upc a nie tylko w n. Ze 2-3 tygodnie jak sprawdzałem ofertę upc to za 134 miałem max pakiet tv i łącze 10mbit, za mniejsze wyszło by pewnie jeszcze taniej. W przypadku n internet muszę kupić osobno i wtedy jest drożej, po drugie przynajmniej w upc nie da się kupić tego łącza bez tv - tylko najniższy i być może najwyższy pakiet. Nie jestem fanem upc i nie korzystam z ich oferty, ale n u mnie wychodziła drożej za mniej
 

vov3

New member
ra74 napisał:
do vov3: jak chcesz podchodzić OBIEKTYWNIE to uwzględnij też promocje w upc a nie tylko w n. Ze 2-3 tygodnie jak sprawdzałem ofertę upc to za 134 miałem max pakiet tv i łącze 10mbit, za mniejsze wyszło by pewnie jeszcze taniej. W przypadku n internet muszę kupić osobno i wtedy jest drożej, po drugie przynajmniej w upc nie da się kupić tego łącza bez tv - tylko najniższy i być może najwyższy pakiet. Nie jestem fanem upc i nie korzystam z ich oferty, ale n u mnie wychodziła drożej za mniej


oki podliczam ci promocje w upc
pakiet max 65 zl przez 3 miesiace
100 zl 9 miesiecy
instalacja 100 zl
3x65+9x100+100:12=99.58
wiec naprawde jacys ,,opiekunowie ,, od upc sa na forum:)
 

vov3

New member
vov3 napisał:
oki podliczam ci promocje w upc
pakiet max 65 zl przez 3 miesiace
100 zl 9 miesiecy
instalacja 100 zl
3x65+9x100+100:12=99.58
wiec naprawde jacys ,,opiekunowie ,, od upc sa na forum:)


sorki odejmij od 89+99.58 10% za dwie uslugi i to wszystko=188.58

nka tv 44zl + 89 internet od nich mam =133zl
 

trezorek

Member
Widzę, że wywołałem niezłą sprzeczkę na temat wyższości jednej platformy nad drugą. A moim celem było tylko podzielenie się z Wami moim spostrzeżeniem, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
Każdy ogląda coś innego, każdy ma inne możliwe warunki podłączenia, każdy ma inną ilość odbiorników TV w domu i każdy ma inne potrzeby dotyczące internetu. Więc chyba nikt nikogo nie przekona do swoich "racji".
A jeśli ktoś komuś chce udowodnić, że źle wybrał, no to życzę powodzenia.
Ja uważam, że na dzień kiedy zamawiałem usługę wybrałem najlepiej jak mogłem, a Vov3 pewnie wybrał równie dobrze, może nawet lepiej, bo taniej. Ale nie dla mnie... tylko dla siebie.
Jeszcze raz mówię, że nie lubię monopoli, a UPC jawi mi się prawie monopolem, ale to nie wystarcza bym zrezygnował z oglądania tego co chcę.
 

lepp

New member
Bez reklam
vov3 porównujesz ofertę z dekoderem z nagrywarką w UPC do oferty bez nagrywarki w N. do tego umowa jest na 18 mcy nie na rok więc tutaj też inaczej trzeba liczyć.
 

vov3

New member
trezorek napisał:
Widzę, że wywołałem niezłą sprzeczkę na temat wyższości jednej platformy nad drugą. A moim celem było tylko podzielenie się z Wami moim spostrzeżeniem, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".
Każdy ogląda coś innego, każdy ma inne możliwe warunki podłączenia, każdy ma inną ilość odbiorników TV w domu i każdy ma inne potrzeby dotyczące internetu. Więc chyba nikt nikogo nie przekona do swoich "racji".
A jeśli ktoś komuś chce udowodnić, że źle wybrał, no to życzę powodzenia.
Ja uważam, że na dzień kiedy zamawiałem usługę wybrałem najlepiej jak mogłem, a Vov3 pewnie wybrał równie dobrze, może nawet lepiej, bo taniej. Ale nie dla mnie... tylko dla siebie.
Jeszcze raz mówię, że nie lubię monopoli, a UPC jawi mi się prawie monopolem, ale to nie wystarcza bym zrezygnował z oglądania tego co chcę.

ja to naprawde rozumiem dla ciebie priorytet to polsat sport i jestes gotow za niego zaplacic tyle ile trzeba zeby go miec
ja nie mam takiej potrzeby ale musisz wiedziec ze WIEKSZOSC to zwykli uzytkownicy tv nasze zony dzieci i my
i tu brak tego programu nie decyduje o niczym
decyduje cena i dostep do innch programow w bogatszej ofercie innch platform
ale PRIORYTEM DLA MNIE JEST NET TURBO ZA 89 U NICH:)
 

vov3

New member
lepp napisał:
vov3 porównujesz ofertę z dekoderem z nagrywarką w UPC do oferty bez nagrywarki w N. do tego umowa jest na 18 mcy nie na rok więc tutaj też inaczej trzeba liczyć.

NAGRYWARKA W NCE JEST TA SAM CO BEZ I WYNOSI 38ZL

jest to oferta kozystna zamiana:) i jest na rok albo na 2 lata:)
 
Do góry