HD w UPC

4pac napisał:
Obawiam sie że Handlowiec UPC robił nadzieję... Bo ściemnianie nic nie kosztuje...
Jakby mieli dać to już by dali. A tak to może po ME bo będzie to dla UPC taniej..
Handlowcy poważnych firm nigdy nie ściemniają. Przynajmniej ja...;)
 

ravel

Banned
Właśnie leci "Prosto z Klagenfurtu". Obraz ze studia poprostu MASAKRA tzn. baaaaardzo dobry :grin: . Już nie mogę się doczekać meczy na Euro.
 
Ostatnia edycja:

novaczek

New member
Fakt, obraz rewelacja a i program fajny :) Nie wiem jak u Was ale u mnie jest jeden mankament że obraz włącza się po ok 10s od zmiany kanału - wcześniej jest dzwiek.... na poczatku myslalem ze testowo puscili sam dzwiek bez obrazu .... teraz doczekac sie tylko Eurosportu w HD i nSportu i wiecej mi nie trzeba :)
 

ravel

Banned
novaczek napisał:
Fakt, obraz rewelacja a i program fajny :) Nie wiem jak u Was ale u mnie jest jeden mankament że obraz włącza się po ok 10s od zmiany kanału - wcześniej jest dzwiek.... na poczatku myslalem ze testowo puscili sam dzwiek bez obrazu .... teraz doczekac sie tylko Eurosportu w HD i nSportu i wiecej mi nie trzeba :)

U mnie to samo.
 

novaczek

New member
Z ciekawosci sie spytam.... czy oferta programowa na PS HD jest taka sama jak na PS??? Bo National Geografiki sie roznia a C+ sa takie same
 

ravel

Banned
novaczek napisał:
Z ciekawosci sie spytam.... czy oferta programowa na PS HD jest taka sama jak na PS??? Bo National Geografiki sie roznia a C+ sa takie same
Jak na razie to na PS HD widziałem tylko ten program ze studia. Poza tym lecą cały czas reklamy programu.
 

novaczek

New member
Apropo repertuaru to na stronie Polsatu nie ma rozroznienia na PS i PS HD wiec repertuar ten sam .... i tak sobie odpowiedzialem ;-).
Fajnie ze UPC "wstrzelilo" sie z PS HD na Mistrzostwa Europy.... a juz zwatpilem :)
 

otan

New member
Bez reklam
Ciekawe jak Wam się podobało w PS HD. Jaka jakość odbioru ze studia i samego meczyku? Powinno być SUPER skoro u mnie na analogu UPC było ekstra.
 

Marek-Browarek6

New member
otan napisał:
Ciekawe jak Wam się podobało w PS HD. Jaka jakość odbioru ze studia i samego meczyku? Powinno być SUPER skoro u mnie na analogu UPC było ekstra.

Jeśli nasza drużyna zagra na takim poziomie na jakim jest obraz PS HD w UPC to bez wątpienia wygra wszystkie mecze!!!!!
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
ravel napisał:
Właśnie leci "Prosto z Klagenfurtu". Obraz ze studia poprostu MASAKRA tzn. baaaaardzo dobry :grin: . Już nie mogę się doczekać meczy na Euro.


obraz ze studia jest zawsze masakrycznie dobry, mecz to inna para kaloszy, ciekawy jestem wrazen
 

4pac

New member
handlowiecupc napisał:
Handlowcy poważnych firm nigdy nie ściemniają. Przynajmniej ja...;)

Bije sie w piersi. Zwracam honor i przepraszam za zaczepkę... :rolleyes:
Szkoda ze UPC mi nie zdążyło jeszcze okablować bloku..
 

otan

New member
Bez reklam
Jestem ciekaw czy np. efekt falowania trawy na meczu piłkarskim który widać podczas szybkiego ruchu kamer występuje również na sygnale cyfrowym i HD.
 

milleniusz

New member
otan napisał:
Jestem ciekaw czy np. efekt falowania trawy na meczu piłkarskim który widać podczas szybkiego ruchu kamer występuje również na sygnale cyfrowym i HD.

Nie jestem jakimś ekspertem, ale jesteś pewien, że to wina sygnału, a nie odbiornika? Generalnie przetworniki obrazu w LCD i plazmach najgorzej sobie radzą gdy duże części obrazu są w ruchu, a podczas przesunięcia kamery zmienia się cały kadr. Może masz włączone jakieś ulepszasze obrazu (wygładzanie, wyostrzanie, usuwanie szumów), wtedy to normalne. Znaczy nienormalne, ale tak jest.
 

Misiek99a

New member
pytanie o history Channel

Witam. Mam jedno pytanie. W ofercie pakietu Max jest history channel i to samo w hd, czy te kanały są polskojęzyczne ?. Szukam w necie informacji o tych kanałach i niestety nie znajduję tej podstawowej informacji. Z góry dzieki za informację.
 

Marek-Browarek6

New member
Misiek99a napisał:
Witam. Mam jedno pytanie. W ofercie pakietu Max jest history channel i to samo w hd, czy te kanały są polskojęzyczne ?. Szukam w necie informacji o tych kanałach i niestety nie znajduję tej podstawowej informacji. Z góry dzieki za informację.

History HD jest w wersji angielskiej(+ można ustawić napisy ale na razie są tylko w językach szwedzkim i duńskim.)
Jeśli chodzi o History to duża część programów jest polskojęzycznych ale np. w tej chwili nadają program w wersji angielskiej z możliwością wybrania napisów w języku holenderskim).
 
Do góry