HBO GO na TCL c70

marjac1

New member
W C7006 ten sam procek jest.
Na wcześniejszym sofcie apka wywalała bład 5.1 a teraz leci normalnie odtwarzanie filmów?

Nie ma błędu 5.1. Filmy odtwarzają się ok, ale po około 40 min. potrafi zresetować tv. Podobno ma być poprawka aplikacji hbo go - bo to samo dzieje się na wszystkich tv z androidem
 

pako_umrzyj

New member
ale na starym sofcie miales błąd 5.1 czy apka zawsze odtwarzała filmy?
bo nie wiem czy robić upgrade z v509 bo hbogo to ostatnie co brakuje mi do szczęścia.
No i opcji do ubijania procesów w tle, bona andku 8 tej opcji już nie ma...
 

pako_umrzyj

New member
korzystam z kodi bo nie ma wyjścia ale apka hbogo jest dużo lepsza od alternatywnego kodi.
Po drugie w kodi nie ma autoryzacji Cyfrowego Polsatu, więc trzeba kupić inną subskrypcję.

Jest oficjalna apka to czekamy aż zadziała...
Na kole zapasowym też pojedziesz, pytanie jak...
 

firefl

Active member
Bez reklam
korzystam z kodi bo nie ma wyjścia ale apka hbogo jest dużo lepsza od alternatywnego kodi.
Po drugie w kodi nie ma autoryzacji Cyfrowego Polsatu, więc trzeba kupić inną subskrypcję.

Jest oficjalna apka to czekamy aż zadziała...
Na kole zapasowym też pojedziesz, pytanie jak...

Co do polsat - wtyczka HBO w changelog:

0.7.9.9
@kszaq:
- dodał funkcję logowania z Cyfrowego Polsatu (do logowania należy podać dane jak do ICOK)
 

wojo2000

New member
Panowie,

To jest temat o apce HBOGO na TCL z Androidem.
Dajcie sobie spokój z pisaniem że działa z KODI. Ja nie mam KODI i nie chce go instalować, a chciałbym żeby działało natywnie bezpośrednio z TV!
Równie dobrze zamiast KODI mogę podłączyć latopa albo zastosować wiele innych rozwiązań.
 

firefl

Active member
Bez reklam
Panowie,

To jest temat o apce HBOGO na TCL z Androidem.
Dajcie sobie spokój z pisaniem że działa z KODI. Ja nie mam KODI i nie chce go instalować, a chciałbym żeby działało natywnie bezpośrednio z TV!
Równie dobrze zamiast KODI mogę podłączyć latopa albo zastosować wiele innych rozwiązań.

W tytule jest o HBO Go na TCL. Nie ma ograniczenia do apki. Autor pierwszego posta pyta o jakiekolwiek propozycje. Sugeruje by szanować każda radę nawet jeśli daje obejscie oficjalnej apki. Jak chcesz się ograniczać to kontaktuj się z producentem lub właścicielem apki. Tu rozmawiamy o różnych metodach rozwiązania problemu.

TCL nie obsługuje natywnie HBO Go. I chyba nie ma takich planów. Obsługa tylko przez zewnętrzne aplikacje
 
Ostatnia edycja:

bumar

New member
Przecież to jest apka na telefon, było wałkowane wiele razy. Jakoś działa ale nie jest zoptymalizowana na tv więc i obraz gorszy i mogą się pojawiać opóźnienia.
 

gwidon68

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Dziś zainstalowałem HBO go na tcl c7026 i działa bez zarzutu. Dodam, że mam androida 7 i soft 353.
 
Do góry