Harman Kardon avr 370

diodak1992

New member
Witam, Mam podłączony dekoder do AVR370 i po włączeniu dekodera uruchamia się AVR370 tylko na hdmi1 a wpięty mam dekoder pod hdmi2. Pod hdmi mam wpiętego laptopa jak to zmienić ?
 

diodak1992

New member
Mam tak ustawione ale jak włącze tv potem dekoder to AVR370 uruchamia mi się automatycznie na hdmi1 a chciałem zrobić tak że jak uruchomię dekoder to żeby AVR370 załączało się na hdmi2. Bo tak to muszę przełączać pilotem na hdmi2
 

diodak1992

New member
Robiłem tak juz tylko ze chcę miec tak jak powinno być bo jak klikne na pilocie sat to wiem ze to dekoder dlatego nie chcę zmieniać na hdmi1.
 

peterHI

New member
Możesz przypisać do Sat wejście pod HDMI1. Teraz nie ma mnie w domu, więc mogę pomieszać z nazwami... Wybierasz Cable/Sat, później klikasz AVR menu, wybierasz setup source, w miejscu hdmi wybierasz HDMI1 dla obrazu i audio. Następnie musisz sie upewnić że żadne inne źródło nie jest przypisane do HDMI1, jak będzie to zmień na HDMI2 tam gdzie wcześniej było Cable/Sat.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

astrajarek

New member
panowie,mam problem z dźwiękiem w surrondach ( ELTAX UNIVERSE imped. 4-8 ohm), ponieważ na niektórych programach słychać jakby ktoś wodę przelewał lub taśmę przewijał do tyłu na podsłuchu
może coś w ustawieniach(W TLE) ,jet to dręczące(niektóre bajki na C/N,program TVN24 lub np.polsat- Taniec z gwiazdami - o ten program poszło wczoraj .Żona powiedziala że sprzed do kitu.
AVR 370
 

astrajarek

New member
Moc avr 370

WITAM .Czy AVR 370 pociągnie ten zestaw: Studio2 290 Pack 5.1: [ Studio 290, Studio 235C, Studio 230, Studio 260P ] zastanawiam się nad zmianą głośników:?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczególnie Studio 290 to kawał kolumny, z resztą pozostałe oparte na 16cm przetwornikach do maleństw też nie należą. Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić czy avr370 da radę. Pewnie przydałoby się coś mocniejszego. Napisz do blackninja będzie lepiej wiedział. A jaki masz metraż?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Po pierwsze nowe x70 stawiają na stereo więc mocne są zawsze końcówki w tym modelu w testach nawet 145watt. Po drugie Studio łatwy przebieg impedancji bez pułapek więc spokojnie to dobrze zagra.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W stereo tak, ja bym się bardziej zastanawiał czy nie braknie pary przy obciążeniu 5 tak dużymi kolumnami. BN Ty pewnie testowałeś więc wiesz lepiej. Ja tylko słyszałem w stereo. A wiadomo coś o wyższych modelach? Seria 4xx i wyżej.
 

astrajarek

New member
pokój 35m2+aneks kuchenny(otwarty)13m2,no chyba że lepszy ten mniejszy zestaw: Studio2 280 Pack 5.1: [ Studio 280, Studio 225C, Studio 230, Studio 250P ]
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W stereo tak, ja bym się bardziej zastanawiał czy nie braknie pary przy obciążeniu 5 tak dużymi kolumnami. BN Ty pewnie testowałeś więc wiesz lepiej. Ja tylko słyszałem w stereo. A wiadomo coś o wyższych modelach? Seria 4xx i wyżej.
Podłączałem 7 kolumn pokroju Studio 280 i wszystko grało :)
O nowych wyższych modelach cisza.
 

Stachu18

New member
Hej,

Odświeżę trochę temat.

Przymieszam się do zakupu HK AVR370, ale z tego co wyczytałem na forum to podobno są jakieś "problemy" z "buczącym zasilaczem".

Czy coś takiego było tylko w pierwszych seriach tego modelu czy ten amplituner tak ma?

Czy jeszcze czegoś po nim można się spodziewać?
 

kolaboracja

New member
Problem cały czas obecny. Dlatego zrezygnowałem z tego urządzenia. Coś z cewkami czy albo już sam nie wiem, sprzedawda opowiadał ale byłem skupiony - zdumiony urządzeniem. Generalnie uruchomiłem urzadzenie w cichym pokoju i po 2-3h słuchania delikatnych utworów (dźwięk słyszalny wyraźnie do 1m) zaczyna irytować.
 
Do góry