Harman Kardon avr 370

Henko

New member
Do posiadaczy 370-tki. Czy jak amplituner jest wyłączony na standby to świeci się jakaś kontrolka? światełko? Przymierzam się do zakupu tego Harmanka ale nie wiem czy ma jakieś świecidełko, a nie lubię tego. W moim Pionku 919 nic sie nie świeci. Napiszcie jak jest w Harmanku.
 

Yamato

New member
tak swieci sie czerwona/pomaranczowa diodka po lewo po srodku
podczas dzialania tez swieci na okraglo, tyle ze na bialo (mozna wylaczyc podswietlenie galki i wyswietlacza ale nie tej diody - szkoda ze nie ma ustawienia roznej mocy podswietlenia jej bo swieci dosc mocno)

wracajac do moich obserwacji, od zakupu avr370 mialem ogromne problemy ze sprzetem, wszystko skonczylo sie dosc dobrze, dostalem nowa sztuke, problemy z ponownym wlaczeniem amplitunera ponownie wystepowaly (w momencie, kiedy amplituner przechodzil na full eco standby czasem raz na 2--5 wlaczen nie mogl sie wlaczyc zarowno z pilota czy to recznie przyciskiem na urzadzeniu, pomagalo tylko rozpiecie urzadzenia z zasilania)

po aktualizacji amplitunera do najnowszej wersji softu udostepnionej przez hk sprawa ma sie 100x lepiej, od kad pisalem w blizniaczym temacie 17-10-2013, 23:52 o nowym sofcie tylko raz mialem ten sam problem, wczesniej wystepowal on notorycznie dzien w dzien, do tej pory od aktualizacji oprogramowania amplitunera zdarzylo mi sie to tylko raz oby tak dalej a bedzie dobrze

podsumowujac warto zaktualizowac sobie amplituner :)
osoby, ktore np wylaczaly calkowicie amplituner od zrodla zasilania mogly tego nie zauwazyc, dziwie sie, ze na forum nikt o tym defekcie nie wspominal, a problem byl, mozna bylo znalezsc podobne problemy na zagranicznych forach
 
Ostatnia edycja:

sevenpl

New member
Uczenie pilota w Harman Kardon avr 370 - problem

Czy tylko ja mam problem z nauczeniem pilota avr 370 obsługi dekodera telewizji N i telewizora Samsung UE65F8000SL ?

Postępuje zgodnie z instrukcją, diody na pilocie mrugają poprawnie wg wskazówek kolejnych kroków ale efektu nie widzę ...

Czy ktoś z Kolegów miał już przyjemność nauczyć pilota od avr 370 obsługi tych lub innych urządzeń ?
 

popeye81

New member
Z uwagi na fakt że dyskusja tyczy się AVR 370 podepnę się pod temat z moim pytaniem.
Mam możliwość sprzedania znajomemu mojego AVR260 i pomyślałem że zakupię AVR370 ze względu na funkcje 3D i obsługę sieci i FLAC. Lubię słuchać radia internetowego, mam też mnóstwo FLAC-ów na sieciowym dysku NAS.
Więc takie opcje jak najbardziej by mi się przydały.
Zastanawia mnie tylko czy taki upgrade będzie in + ? Chodzi o ten zasilacz impulsowy. Czy to działa. Czy wydajność prądowa jest wystarczająca, czy charakter jaki HK miał od zawsze jest zachowany? U mnie z HK działają Klipsche F3 w zestawie 5.1 (sub Klipscha RW-12d -12" od serii Reference).
Kilku sprzedawców w sklepach mi odradzało że sobie pogorszę zestaw, z kolei testy wypadają przeważnie pochlebnie. Może poza jednym który pokazał że przy pełnym obciążeniu moc na kanał spada aż do 36W co jest wydaje mi się nie możliwe bo 40 W pokazuje model AVR 70 a coś w okolicach 45W model AVR 170.
Proszę o pomoc.
Dzięki
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Osobiście sprzedałem 255 i kupiłem Onkyo TX-NR818.
Jest nieco droższy do 370, brak mu WiFi (dla mnie bez znaczenia, ma LAN), ale
"polepszyłem sobie". :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z uwagi na fakt że dyskusja tyczy się AVR 370 podepnę się pod temat z moim pytaniem.
Mam możliwość sprzedania znajomemu mojego AVR260 i pomyślałem że zakupię AVR370 ze względu na funkcje 3D i obsługę sieci i FLAC. Lubię słuchać radia internetowego, mam też mnóstwo FLAC-ów na sieciowym dysku NAS.
Więc takie opcje jak najbardziej by mi się przydały.
Zastanawia mnie tylko czy taki upgrade będzie in + ? Chodzi o ten zasilacz impulsowy. Czy to działa. Czy wydajność prądowa jest wystarczająca, czy charakter jaki HK miał od zawsze jest zachowany? U mnie z HK działają Klipsche F3 w zestawie 5.1 (sub Klipscha RW-12d -12" od serii Reference).
Kilku sprzedawców w sklepach mi odradzało że sobie pogorszę zestaw, z kolei testy wypadają przeważnie pochlebnie. Może poza jednym który pokazał że przy pełnym obciążeniu moc na kanał spada aż do 36W co jest wydaje mi się nie możliwe bo 40 W pokazuje model AVR 70 a coś w okolicach 45W model AVR 170.
Proszę o pomoc.
Dzięki
Polepszysz sobie spokojnie.
 

crazyadam

New member
HK 370 kontra ONKYO 616

Witam, zastanawiam się nad akupem HK 370 lub ONKYO 616, proszę o porady co z tym fantem zrobić.
Do tej pory mam starego ONKYO TX-SR 500E, ale on już swoje przeszedł i czas na kolejny zakup.
Zestaw gra na głośnikach KODA EX566.
Pozdrawiam
Adam
 

crazyadam

New member
W życiu stałe są zmiany.
Znudził mi się już Onkyo i potrzeba mi czegoś innego, jak coś zawsze można sprzedać i kupić coś innego.
 

Yamato

New member
orientuje sie ktos dlaczego avr370 nie jest dostepny/widoczny na oficjalniej stronie hk ? homepage - Harman Kardon zostal wycofany ze sprzedazy na naszym rynku czy jak?

swoja droga mam problem z wyswietlaczem na amplitunerze, mianowicie wyswietlacz glupieje w momencie wlaczenia jakiejs stacji radiowej z rds, przy probie wyswietlenia komunikatu rds napis pojawia sie na ulamek sekundy i wraca do wyswietlania danej czestotliwosci i tak w kolo macieju, reset nie pomaga - jakies podpowiedzi co to moze byc?

dodatkowo znow mam problem z wlaczeniem go z trybu eco standby, chwilowo nic sie nie dzialo po aktualizacji softu jak tylko sie ukazal a teraz problem powrocil, witki opadaja ...
 
Ostatnia edycja:

Maciej_S85

New member
Ja niedawno kupiłem i nie miewam żadnych problemów oprogramowania, ale za to będę musiał zgłosić się do blackninjy bo mam brzęczący zasilacz. Nie od razu jak włącza, ale po ok. 30 minutach działania.
 
Do góry