H96 Pro+

Fallman

New member
I więcej nie pójdzie bo urządzenie nie jest certyfikowane przez Google.

Jesli chcesz więcej to trzeba sie przesiąsc na nVidia Shield, Mi box albo coś w tym stylu
 

fantattoo

Member
Ma ktoś podłączony Box do amplitunera kablem optycznym? W żaden sposób nie udaje mi się uzyskać dźwięku 5.1 z netflixa.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

kamil-vag

New member
Pewnie dlatego, że tam jest dźwięk w formacie DD+, zobacz czy Twój amplituner takowy obsługuje... Mam to samo,w filmach z netflixa muszę wyłączać w Kodi przekazywanie dźwięku.
 

fantattoo

Member
Amplituner obsługuje DD+. Kombinowałem już z natywną aplikacją netflixa oraz z aplikacją zainstalowaną na CoreElec. W tej drugiej udało mi się uzyskać lepszy obraz, ale dźwięku nadal nie ma w 5.1 Wyświetla mi się tylko DPLII i we wszystkich kolumnach leci to samo.
 

przybora

New member
Witam mam H96Pro Plus próbowałem wgrać za pomocą USB Burning Tool nowy soft. Niestety urządzenie nie daje oznak życia tzn operacja nie powiodła się staje na 2% nie idzie dalej wyrzuca błąd USB Control Setup Error. Wcześniej jeszcze robi procedurę jakby czyszczenia pamięci ale po którejś z prób robi tylko odczyt DDR. Nie udało mi się odpalić ani z SD ani z pendriva wydaje mi się że próbowałem wszystkiego. Miałby ktoś jakiś pomysł ? Dodam że po podłączeniu do TV zero reakcji tv nie rozpoznaje portu hdmi żeby jakieś urządzenie było podłączone. Po włożeniu zasilania z sieci jeden raz mruga jedna dioda. Po podłączeniu do 1 portu usb również mruga i pali się wyjście optyczne na czerwono. Po podłączeniu przez USB komp rozpoznaje że urządzenie zostało podłączone i USB Burning Tool również wyrzuca status OK. Miały ktoś jakiś pomysł i mógłby mi pomóc to ogarnąć z góry dziękuję.
płyta s32-v5(LPDDR3) niebieski laminat
 

Reddevilxx

New member
Witam posiadam H96pro+ 2/16gb. Mam problem otóż box świeci niebieska dioda...lecz brak sygnału na tv...podłączyłem do kompa wykrywa go USB tools gdy wybieram soft do wgrania wyskakuje mi mi błąd 1% get key failed.Wgrywam zły soft?może mi ktoś wskazać jaki ma być?lub zna rozwiązanie?
 

kedar133

New member
Albo wygrywasz zły soft wtedy najczęściej odliczanie na 4 do 6 się zatrzymuje. Lub nie wgrałeś licencji do programu którego używasz do wgrywania softu. Przy programie powinien być plik z licencja. Kopiujesz go odnajdujesz plik z programem na dysku C i wklejasz w miejsce folderu licencja. Wtedy przy właściwym sofcie wszytko gładko pojdzie. Pamiętaj też że wgrywanie softu musi być przez złącze USB to od prawej strony na części tylnej gdzie są dwa takie wyjścia.. Inaczej program nie będzie widział H96. A obrazu nie masz bo ci stary się soft wywalił lub go usunales.

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Reddevilxx

New member
Ktoś może mi podać odpowiedni do mojego boxa?bo już chyba próbowałem koło 10 softów efekt ten sam��z ta licencja zobaczę...tylko jaki soft mu wgrać tego jest sporo...
 
Ostatnia edycja:

Reddevilxx

New member
Kedar133 dzięki za info...bo coś ruszyło...tzn. próbowałem wgrać soft chyba z 15 rodzaji...niestety teraz wywala mi błąd na 2% dochodzi do download DDR .Pewnie mam zły soft...lecz już nie wiem jaki próbować żeby zadziałał na moim box 2/16gb🙁zaczyna mnie to irytować.
 

kedar133

New member
Wygrywasz zły soft . Miałem podobny problem. Jak wygrywasz nowy soft to zasilanie idzie wyłącznie z portu USB? Nie podłączasz zasilacza do H96?

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Reddevilxx

New member
Tylko USB...Jeszcze żeby wiedzieć co wgrywac...Ok dzięki było by super...A Te zasilanie mam podłączać?czy tylko usb
 
Ostatnia edycja:

kedar133

New member
Z softem chodzi jeszcze o jakieś częstotliwości dlatego nie wszystko pasuje. Ale się nie zagłębiałem w tym temacie bo poszedłem na skróty. Wygrywałem po kolei różne przeznaczone dla mojego modelu softy. Problemem okazały się w moim przypadku softy zmodyfikowane. Nie chciały iść jak u ciebie. Znalazłem "czyste" czyli takie bez jakiś modyfikacji i poszło. Poprostu patrzyłem na opis danego softu. Spróbuję coś poszukać dla ciebie i wyśle linka.

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
 

kedar133

New member
U mnie działa ten z folderu H96 Pro+ Firmware Wisdom
Druga pozycja z datą 20171120
Spróbuj z nim. To Android 7.1.2

Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry