H96 Pro+

TomLaw1967

New member
Cześć,
jestem tu nowy, więc proszę o wyrozumiałość.

Mam problem z Alfawise H96 Pro+ Android 7.1.1, 3/32GB, a konkretnie z Youtube. Maksymalną rozdzielczość, jaką mogę ustawić w YT to 1080p. Na wyjściu H96 mam ustawione 4k/2k 3840x2160 50Hz. Oglądając filmy z Kodi normalnie puszcza obraz w UHD, w materiałach HDR TV Samsung UE55KS7500S zwiększa sam podświetlenie na maksa więc tu wszystko ok. Problem występuje tylko z YT. Brak 4K i HDR

Nie wiem czy chodzi o jakieś ograniczenia YT czy złych ustawień H96
Gdzie ustawiłeś w H96 4k/2k 3840x2160 50Hz?
Pozdawiam
Tomek
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Czy ten Box radzi sobie z filmami MKV 4K z wysokim Bitrate 50-60Mbps? I czy puszcza dźwięk wielokanałowy na kodekach DTS-HD, Dolby TrueHD itd?
 

TomLaw1967

New member
Chyba ucegliłem pudełko przy aktualizacji!
Aktualizacja niby się powiodła... ale H96 nie wstał.
Ponowna próba wgrania firmware kończy się wyświetleniem komunikatu i zatrzymaniu.
Ma ktoś jakieś rady jak ożywić andka?
Pozdrawiam
Tomek
 

TomLaw1967

New member
Czy ten Box radzi sobie z filmami MKV 4K z wysokim Bitrate 50-60Mbps? I czy puszcza dźwięk wielokanałowy na kodekach DTS-HD, Dolby TrueHD itd?
Jak z wysokim bitrate... nie wiem. Pudełko ma sporą moc - powinno iść.
Jeśli chodzi o dźwięk, przepuszcza na wyjście optyczne bez problemu. Jeśli amplituner to później zdekoduje to nie ma problemu. Myslę że na HDMI jest podobnie.
Pozdrawiam
Tomek
 

TomLaw1967

New member
Informuję że udało się przywrócić do życia H96Pro+. Myślałem już, że będę musiał się z nim pożegnać.
Podczas prób wgrywania firmware... proces ruszał po czym zatrzymywał się wyświetlając komunikat:
0x30201004UBOOT/Disk initialize.Send command/Error result
Trzeba pudło rozłożyć i śrubokrętem zwierać pin 5z6 na jednej kostce.
Całośc można znaleźć na YT
Pozdrawiam
Tomek
PS... cisza tu jakaś... totalna!
 

artuxx

New member
Witam czy ktos uruchomil na tym sprzecie apke Delta Media Player, chodzi mi o ogladanie HBO?? czy moze jest jakas inna apka na ktorej pojdzie HBO?
 

metrum1

New member
Witam.
Moje pudełko to H96PRO S912 3/32. Taki soft sie nada OTA-SCV7A-A7.1.2-x64-Alfawise.H96.ProPlus. szukam dzisiaj cały dzień i nie mogę znaleźć jakiejś prostej instrukcji jak wgrać soft. Bo to raz kablem male to male, raz karta a raz pendrivem. Z góry dzięki za oświecenie
 

TomLaw1967

New member
Witam.
Moje pudełko to H96PRO S912 3/32. Taki soft sie nada OTA-SCV7A-A7.1.2-x64-Alfawise.H96.ProPlus. szukam dzisiaj cały dzień i nie mogę znaleźć jakiejś prostej instrukcji jak wgrać soft. Bo to raz kablem male to male, raz karta a raz pendrivem. Z góry dzięki za oświecenie
Ostatnio wgrywam tylko przy pomocy kabla USB i ostatni jaki wgrywałem to:
aml_7.1_s912_q9377-H96PROPLUS_LP_KDMC_mac-20171010.img
Pozdrawiam
Tomek
 

topfx

New member
jaki użyć pilot żeby dobrze działał program smart iptv albo jaki program żeby szło sterować telefonem z irdą
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Czy H96 pro+ to to samo co Alfawise H96 Pro+ i sprzetowo i programowo? Roznia sie tylko obudowa?


Ten sam procek, te same pamięci... soft ten sam.
Tomek

Nie byłbym tak głęboko przekonany, że to to samo. Bywało, że nawet w urządzeniach w ramach tego samego brandu i o takiej samej konfiguracji sprzętowej pojawiały się urządzenia na ciutkę inne płycie głównej, a do firmware wprowadzane były odpowiednie poprawki i taki firmware mógł powodować problemy na wcześniejszych wersjach. Tak było np. z Mini M8S II - najpierw była wczesna partia z płytą główną, której symbolu już nie pomnę, a później z płytą P212. I nowszy firmware zawieszał playery ze starszą płytą.
 
Do góry