Gta v

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moze zdaja sobie sprawe z tego, ze to jeszcze nie to co chcielibysmy zobaczyc i oczekujemy. Lepiej wypuscic cos pozniej i skrocic czas oczekiwania na termin wydania zanim nie opadna emocje, jak wrzucic niedoporacowany produkt wczesniej i narazic sie na ew. krytyke. A nie oszukujmy sie, oczekiwania sa wysokie.
W kazdym badz razie, co by to nie bylo to i tak kazdy z nas kupi.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokładnie , mają jeszcze ponad 3 miesiące na doszlifowanie.A my mamy czas , żeby przypomnieć sobie poprzednie odsłony serii , ostatnio gram w GTA ,GTA2 i GTA London na PSX :) , i tak sobie uświadamiam jak ten czas leci :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czas czasem, wystarczy spojrzec w lustro aby sie przekonac, ale czas tez pieknie pchnal grafike do przodu. Kto z nas kiedys grajac na "pixelach" nie marzyl o realistycznej grafice jaka mamy dzis. Aczkolwiek musze dodac, ze to jeszcze nie jest to ja co czekam, moment ten nastapi jak gameplay bedzie na poziomie tych trailerow. Ps4 nam tego jeszcze nie da, ale cos pokroju Ps5 mysle ze juz tak. Poczekamy.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Pac Man , Defender, BreakOut ,Missile Command , Tempest w tzw "Salonach Gier" , a jeszcze wcześniej szczytem były pinballe :)
Jeśli chodzi o fotorealistyczną grafikę to też myślę ,że poczekamy conajmniej do generacji PS5 i wzwyż.Kiedyś wystarczały piksele i mam wrażenie ,że sprawiały wiecej radości , no cóż ząb czasu nie zna litości :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A wczesniej "Wilk i zajac" taka przenosna konsola PSP tamtych czasow, malolaty nie doceniaja postepu :)
 

premek111

Active member
Bez reklam

Attachments

  • new.jpg
    new.jpg
    33,1 KB · Wyś: 55

premek111

Active member
Bez reklam
Chyba jeszcze poczekamy :) , najważniejszy jest miód płynący z gry , grafika owszem cieszy zmysły ale gameplay najważniejszy i miejmy nadzieję , że w GTA V będzie beczka miodu :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
ja nie nastawiam sie na grafike bo i tak będzie fajnie, tylko na to co będzie w grze. przydały by się licencjonowane auta, bo na psa nie da sie wstawić tego co na pc robili, maybachy rr itd. a tutaj bym chciał :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zapowiada sie smakowicie. Nie jestem przekonany jeszcze do zmiany bohaterow, ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.
 
Do góry