Gran Turismo 5

houdini2008

New member
Taki fajny tryb, gdzie kilka osób jedzie swoim bolidem 1 okrążenie danej trasy i pobija swoje czasy. W czasie jazdy widać także ducha przejazdu innych uczestników ;)
Można tak rozegrać parę "wyścigów" i na koniec jest tabela podsumowująca wszystkie wyścigi :)

Witam, pewnie że jest taka opcja, czasami jak jest więcej osób to też tak gram, szybka gra -> próba czasowa , i jazda.
Pozdrawiam.
 

adamusSY

New member
Witam wszystkich, prosiłbym o pomoc w pewnej kwestii a mianowicie, które z samochodów salonowych można podtuningować do najwyższych wartości (łącznie z opcją turbo lub bez). Pewnie z biegiem czasu sam bym się przekonał, ale kupując auto w ciemno za kupę kasy (a ile to trzeba się namęczyć, żeby trochę kaski zebrać) a po tuningu niespełnione oczekiwania. A sprzedać potem taki samochód za 1/10 włożonych kredytów to jest bez sensu. Z góry wszystkim dziękuje za radę, pozdrawiam.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Chodzi Ci o modyfikacje wyścigowe? Jeśli tak to takie auta można zmodyfikować w garażu:

Acura
NSX '91
----------------------------

Chevrolet
Camaro SS '10
Camaro Z28 '69
Corvette Z06 (C6) '06
Corvette ZR-1 (C6) '09
------------------------------
Dodge
Challenger R/T '70
----------------------------
Honda
Civic Type R (EK) '97
Integra Type R (DC5) '04
------------------------------
Lexus
IS-F '07
---------------------------
Lotus
Elise '96
Elise 111R '04
------------------------
Mitsubishi
Lancer Evolution IX GSR '05
--------------------------------
Nissan
Silvia Spec-R Aero (S15) '02
--------------------------------
Suzuki
Cappuccino (EA21R) '95
---------------------------------
TVR
Tuscan Speed Six '00
--------------------------------
VW
Golf IV GTI '01



Jeśli chodzi Ci o sam tuning, to ja Audi R8 5.2 FSI po tuningu na prawie 900KM dużo wyścigów wygrałem. Auto jest bardzo szybkie i dobrze się prowadzi bo ma 4x4.
 
Ostatnia edycja:

adamusSY

New member
Forest89 dzięki bardzo za szczegółowe dane. Tak, chodzi mi o samochody, do których dokupujemy części w sklepie tuningowym (wydech, skrzynia , silnik, turbo itd.). Ja dużo wyścigów wygrałem podkręconym do 718KM BMW M5 ale w niektórych dalszych wyścigach to już za mało lub są już inne ograniczenia więc muszę szukać innych marek samochodów. Tak wię zbieram kasiorę i do salonu ;-). P.S. jak to nie problem, który z nich wg Ciebie jest najlepszy?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
jak to nie problem, który z nich wg Ciebie jest najlepszy?
Napisałem, że fajnie jeździ R8 5.2 FSI, dobrze śmiga Gallardo i Murcielago, ale chyba jeszcze lepszy jest McLaren F1, przy mocy ponad 800KM waży po odchudzeniu chyba troszkę ponad 800kg, sprawa to, że autko na prawdę jest szybkie, ale ma napęd na tył i czasami trudno go okiełznać ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
czasami powiadasz ;)
Będąc na początku dość szybko możesz wygrać Veyrona, do czasu jego zdobycia są problemy z kasą i autami do poszczególnych wyścigów, potem ten problem znika (po Veyronie) Najlepiej rozbudować w nim na początku wszystko poza elementami podbijającymi ilość kucyków, ponieważ łatwiej się go wtedy prowadzi, a przewagę ma na tyle dużą, że i tak spokojnie się wygrywa. Ważnym jest także, by grać w a i b specu na raz, bo często dostaje się w obu za wygrane auta potrzebne w następnych wyścigach...to tak na początek :)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja Veyronem długo nie pojeździłem, gdyż to auto prawie w ogóle nie skręca. Na prostej idzie jak torpeda, ale gdy tylko wjedziemy na jakiś tor z dużą ilością ostrych łuków to już nie jest tak kolorowo ;)
 

adamusSY

New member
A w którym z wyścigów wygrać można tego Veyrona? Mam nadzieję, że go czasem nie sprzedałem wygrywając go w początkowych wyścigach bo jak tak to chyba drugi raz nie będę mógł go wygrać.
 

BoloB

New member
Ja śmigałem i nieźle dawała radę Corvette najmocniejsza zmodyfikowana wyścigowo prawie 900 km i 1100 kg + bdb przyczepność
 

mataman

New member
Bez reklam
Nie rozumiem wogóle problemu. Mi na początku nigdy nie brakowało kasy i zawsze bez zadnego problemu była mozliwość dobrania odpowiedniego samochodu do eventu.
 
Do góry