Gran Turismo 5

nolf

New member
Od 2 dni gra strasznie zwolniła w menu. Próbuje połączyć się z serwerem i nie może. Macie też takie problem??? Zastanawiam się czy po wizycie gwiazdora serwery klęknęły czy u mnie coś się wysypało??
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Czym więcej gram w gt5 tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak bardzo perfekcyjne było gt3 w chwili premiery, otóż trasy w gt3 takie jak trial mountain, laguna seca czy deep forest raceway wciąż robią na mnie lepsze wrażenie w gt3 z ps2 !!. Ta trasa na prerii w gt5 to szczerze gdyby coś takiego dali w gt3 to bym powiedział nawet w 2001 roku że grafika słaba. Stanowczo za nie równe te gt, nie wiem czy to już wina sprzętu czy programistów, grafika grafiką, nie za to gra się w gry samochodowe ale no żeby sięgać poziomu gorszego niż na poprzedniej generacji to na razie jedynie polyphony pokazało ze potrafi. Smutna prawda o gt5
 

arsenal

Moderator
VIP
Ano smutna prawda. Dla mnie ta gra jest przede wszystkim nudna jak flaki z olejem. Nie mam absolutnie żadnej motywacji by rozgrywać nudne wyścigi z nudnymi przeciwnikami po to tylko by uzyskać dostęp do następnych nudnych wyścigów. Online nadal uruchamia się u mnie kiedy chce więc przestałem już próbować. Model jazdy na kierownicy po ostatnich patchach jest jeszcze lepszy. Tylko co z tego skoro cała reszta zabija tą grę. Mam te parę dni wolnego więc dam ostatnią szansę GT5. Inaczej gra w poniedziałek ląduje na Allegro.
 

mataman

New member
Bez reklam
Motywacją do dalszego grania i ogólnym funem GT5 zabija niemiłosiernie nudną w tym względzie Forze 3. Ostatni up i eventy sezonowe to majstersztyk gameplayowy.

GT5 kuleje w paru aspektach ale napewno nie jest nudna. Ma to coś co trzyma przy konsoli. Forzy 3 nie dałem rady skonczyć, zamordowała moja chęc do grania.
 

debeef

New member
Bez reklam
OD premiery ta gra nie daje mi grać w nic innego...także nie wiem za bardzo o jakiej nudzie piszecie GOW 3 leży i czeka na lepsze czasy to samo AC2 i wiele innych, ta gra wciąga jak odkurzacz i ciągle jest coś do zrobienia, nawet jak mam coś innego do zrobienia włączam B-spec i zawsze jakaś furka wpadnie :)
 

azet

Member
Bez reklam
taaa gra jest tak zajefajna że przez święta do dzisiaj ani razu nie uruchomiłem , mimo iż mam kierownicę i mimo iż obiecałem koledze pożyczyć samochód......
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak wiemy, wszystko to kwestia gustu. Mnie się gierka podoba, komu innemu nie i trzeba to szanować. Gorzej wtedy, kiedy się wypisuje bzdury na temat gry, czy to pozytywne czy negatywne.
 

nolf

New member
Panowie nie macie wrażenia, że połowa postów to zachwalanie i marudzenie w temacie gry?? Skończmy już bo wątek zaczyna być irytujący. To czy jest fajna czy nie to kwestia gustu. Jednym się podoba drugim nie. Tak jak jednym córka a innym teściowa... (jeszcze innym teść;)

Dla osób, które śmigają w zawodach sezonowych:
Seasonal Events Car Settings - Gran Turismo 5 Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
 

azet

Member
Bez reklam
200 km/h w zakrętach jak to w Real Driving Simulator ;-)

Pozdrawiam,
się wyjątkowo z Tobą zgodzę a nawet 300 km/h

bez kiery nie ma co startować...

ja mam kierownicę, ale gdy jeździłem na tym torze, innym wozem to skakała mi , trudno utrzymać prosty tor jazdy ,na filmie tego nie widziałem więc co - mam skopaną kierownice ? on ma inną ?
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
właśnie zobaczyłem napisy końcowe po zakończeniu ostatniego wyścigu w ostatniej klasie wyścigowej...nie wiedziałem na początku czy to film z gry czy rzeczywisty...drzewa rozwiały wątpliwości ;)
 
Do góry