Gran Turismo 5

Forest89

Active member
Bez reklam
nie no szok, a pokazali jak jest wiernie odwzorowany bugatti veyron ? też szok.... i jak wygląda przy uderzeniu w bandę z prędkością 200 km/h ? też szok .......:p ta gra ma dużo tych szoków.... gdzie nie spojrzeć tylko szok ....
A Ty Twoje wypowiedzi kopiujesz z komentarzy Onetu czy jak?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
W grze poskąpili trochę namiotów poza torem :D
Zwróćmy honor dla GT5. Są namioty, campingi, ludzie a nawet rozstawione grille, które dymią :D Po prostu widowni nie ma na każdych zawodach i w trybie treningu. Przed chwilą jechałem mistrzostwa Dream Car i Nurburgring wygląda jak żywy. Zrobię fotki i wrzucę ;)
 

debeef

New member
Bez reklam
wreszcie mogę zaczynać endurance 25 lvl wskoczył.
Formula Gran Turismo zjada Minoltę bez popitki...polecam kupno jak komuś nie idzie z jakimiś wyścigami, gdzie można jechać Japończykiem
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja ją akurat Taikunowi pożyczyłem Mata, ale jak co wal śmiało

Skończyłem pierwszego endurance...kaszka z mleczkiem dla formułki
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Jest w grze coś na styl trybu imprezy z FIFY, czy imprezy czasowej z F1 2010? Chodzi mi po prostu o jakiś tryb w grze który sprawdzałby się podczas imprez ze znajomymi :)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie grałem w F1 i nie za bardzo wiem o co Ci chodzi...

Taki fajny tryb, gdzie kilka osób jedzie swoim bolidem 1 okrążenie danej trasy i pobija swoje czasy. W czasie jazdy widać także ducha przejazdu innych uczestników ;)
Można tak rozegrać parę "wyścigów" i na koniec jest tabela podsumowująca wszystkie wyścigi :)
 
Do góry