God of War III

mg30906

New member
Dokładnie tak jak piszę przedmówca ,

mi to zajęło z 3-5 minut , potrzeba kilku przeciwników na raz, broń Hadesa i cały czas L1 plus kwadrat (chyba trzeba ja jeszcze ulepszyć)
20tu minut bym nie wytrzymał :)

Co do Hadesa , poddałem się po jakiś 2h i zmieniłem tryb z tytana na łatwiejszy:oops: i przeszedłem za pierwszym razem i............i teraz żałuję , gra się zrobiła za łatwa - IMo za duża jest różnica miedzy tytanem a poziomem niżej wiec nie warto było , ciekawe czy jak odpalę save'a sprzed pojedynku z Hadesem czy załączy sie poziom Tytan ?

pzdr
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Co do Hadesa , poddałem się po jakiś 2h i zmieniłem tryb z tytana na łatwiejszy
Hadesa na Tytanie męczyłem niecałą godzinę, ale ubiłem dziada. Najtrudniejsze jest znalezienie sposobu metodą prób i błędów a później można go załatwić w krótkim czasie. W dalszej części jest jeszcze kilka ciężkich pojedynków. Jestem w finałowej walce i jak to w GOW jest ona naprawdę ciężka na tym poziomie. Po przejściu zacznę masterować wyzwania oraz poziom Chaos :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Mam pytanie, na początku obok Zeusa, Posejdona i Hadesa jest jeden mężczyzna z płonącymi włosami. Czyżby to był Hermes? A jeśli nie, to kto to?
 

Peek

New member
Bez reklam
Doszedłem do walki z Hadesem. Walki z Bossami są zrobione genialnie, choć pewnie długo się będę męczył z dziadem;-).
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Uff.. skończyłem. Zabawę z trzecią częścią przygód Kratosa zacząłem od poziomu Tytan i przejście jej zajęło mi 19 godzin. Zdaję sobie sprawę, że w dużej mierze wpływ na to miał wybór poziomu trudności, ale dla mnie liczy się efekt końcowy. A 19 godzin przy pierwszym przejściu to ocean czasu jak na dzisiejsze standardy.
Grę rozpoczyna prawdziwe trzęsienie ziemi i cieszę się, że w dalszej części jest równie spektakularnie. Bossowie są rewelacyjni a potyczki z nimi zapadają w pamięci. Oprawa graficzne tej gry dosłownie masakruje. Ciężko dzisiaj o kolejne zachwyty na polu konsolowym, jeżeli przeszło się Uncharted 2, ale ta gra wygląda jeszcze lepiej!! Model Kratosa zabija wykonaniem, szczególnie odpowiednio oświetlony.. ruch mięśni, faktura skóry, pory na niej :krol: a także jest świetnie animowany. Dalej wspomniane już zachwycające oświetlenie. I mnóstwo rzucających na kolana lokacji. A to bez loadingów i przy płynnej jak masełko animacji. Muzyka i efekty dźwiękowe równie piękne. Naprawdę czuć, że pozycję tę robiono długo i za ogromne pieniądze.
System walki nie zmienił się wiele, chociaż dzięki nowym zabawkom jest teraz ciekawszy. Nemejskie rękawice są genialne i dają masę frajdy. Reszta broni to tylko wariancje podstawowych ostrzy, więc już szału nie ma. Nic to, rzeź jest przeokrutna.
Zdecydowanie ścisła czołówka gier na PS3. W moim odczuciu GOW3 jako gra action/adventure wywalczył -10.


Zabieram się za poziom Chaos oraz wyzwania :eek:k:
 

Rudeford

New member
Wczoraj trochę pograłem(doszedłem do lokacji z dema) i muszę się zgodzić z waszymi opiniami na temat gry. Jest jednak jedno, co mnie wkurza już od jedynki, mianowicie blokowanie. Gdy Kratos kręci swoje młynki a jakiś zły kolo chce mnie np. od tyłu ten tego, dusze blok a tu kicha. Dopiero po skończonej sekwencji ciosów można blokować. Nie jest to nawet wada, ale gdy chce się grać „technicznie” psuje to troszkę zabawę. Poziom normal jest ciut za łatwy a tytan ciut za trudny jak na pierwszy raz. Już teraz wiem, że zagram co najmniej jeszcze raz, bo już dziś nie pamiętam początku, tyle tam się dzieje:eek:k:
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A mnie tak średnio się podoba, gram na tytanie (gra faktycznie trudna i daje popalić) i początek jakoś mnie nie powalił. Nie widze tu tych cudów graficznych..

P.S. Żeby nie było. Gra jest fajna, ale ten ogólno światowy zachwyt jakoś mnie dziwi. Może później będzie lepiej, może jak dziś siąde mniej zmęczony i wyspany uznam, że jednak gra jest świetna. Tak czy siak, jedynka zrobiła na mnie lepsze wrażenie.

P.S.2 Poziom tytan nie dla mnie, po ok. 3 godzinach gry i 46 zgonach wymiękłem. Carbon brawa za przejście! ja nie miałem tyle cierpliwości :roll:
Dalsze etapy bardziej przypadły mi do gustu, gra wygląda powiedziałbym ładniej (może dlatego, że nie jest aż tak dynamicznie i można spokojnie sobie pooglądać ;-))
 
Ostatnia edycja:

vasyndrom

New member
w sumie ja rowniez mam czasami problemy z tytanem najlepsze jest to ze gre zaczynalem 3 razy, 1-tytan zrezygnowanie .... 2 normal za latwo .... 3 tytan i cisne az mnie kciuki bola :D Poki co nie jest zle (jestem po walce z chimera) i mam az 32 zgony najwiecej chyba zaliczylem przy walce podczas pierwszych prob pod 3 ogromnymi posagami :D No i do tego po raz pierwszy zawiodlem sie na game.co.uk a raczej na poczcie krolewskiej, pomimo wyslania mej kopii we wtorek dalej jej nie mam. Niestety mialem takie cisnienie ze nie wytrzymalem i kupilem druga sztuke. Cale szczescie ze nabylem ja za 25.99 z wysylka :) Tak wiec bez problemu sprzedam znajomemu w pracy za minimalnie wyzsza cene :D

Edit. gadulinho jesli w GOW 3 nie widzisz cudow graficznych to w jakich grach (oprocz U2) je widzisz?:p
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie mówie, że grafika mi się nie podoba, ale te zachwyty, ochy i achy mnie zaskakują. Nie wydaje mi się, żeby w GOW3 grafika była aż na takim poziomie, aż tak różniąca się od innych pięknych gier by tak się tym aspektem tej gry podniecać. Bardziej podoba mi się chociażby Bad Company 2. Miła, kolorowa, ładna oprawa, tu dość ciemno, trochę plastikowo, ale im dalej tym wg. mnie ładniej. Na pewno jest to jedna z ładniejszych gier, tyle że po tych wszystkich komentarzach spoedziewałem się czegoś więcej ;)

Może jeszcze dodam, żeby nie było niedomówień. Momentami gra zachwyca, jest na prawdę piękna (właśnie skończyłem walkę z Hadesem), ale ogólny poziom grafiki nie wyprzeda moim zdaniem jakoś szczególnie Uncharted 2 czy Bad Company 2, biorąc pod uwagę, że najładniejsze momenty to coś w rodzaju filmików i pół filmików.
 
Ostatnia edycja:

bandzlor

New member
Zgadzam sie z Toba, grafika jest ladna i bardzo mi sie podoba ale po tych wszystkich komentarzach spodziewalem sie czegos lepszego
 

Wilku

New member
A mnie ta gra wogole nie zawiodła, jest taka o jakiej mogłem sobie wymarzyć, fakt że nie grałem w poprzednie części, ale napewno to nadrobie ;) Czas który spędzam przy tej grze, oglądanie tych graficznych fajerwerków, to co wspaniałego ;) oby więcej takich gier do których można chętnie wracać nawet po kilku latach.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Carbon brawa za przejście!
Dzięki :) Zawsze lubiłem GOWy na najwyższych poziomach. Pamiętam jak w pierwszej części na poziomie very hard (odpowiednik tutejszego Chaos) w dwóch momentach (komnata z harpiami i ostatnia walka) zaciąłem się na parę tygodni zanim je przeszedłem. W ostateczności zostaje poszukanie sposobu w sieci, ale wtedy nie miałem netu.
 

bednar75

New member
Beat the Challenge of Olympus

Witam.
Tryb Wyzwanie Olimpu wymaga od gracza niezłych umiejętności + dużo, dużo szczęścia:D.
Czy Wam udało się zaliczyć cały ten tryb? Bo ja męczę się już trochę ( aż palce bolą:x ), ale bez skutku.
Pozdrawiam.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Grałem wczoraj około 30 minut i zaliczyłem większość wyzwań (chyba 5). Tryb ten wydaje się banalnie prosty w stosunku do pierwszej części w którym było 10 znacznie trudniejszych następujących po sobie zadań bez możliwości zapisu, czyli trzeba było przejść wszystkie dziesięć w jednym posiedzeniu.

Nie wiem czy są już filmiki na YouTube, ale jeśli tak to możesz tam podpatrzyć.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie mówie, że grafika mi się nie podoba, ale te zachwyty, ochy i achy mnie zaskakują. Nie wydaje mi się, żeby w GOW3 grafika była aż na takim poziomie, aż tak różniąca się od innych pięknych gier by tak się tym aspektem tej gry podniecać. Bardziej podoba mi się chociażby Bad Company 2. Miła, kolorowa, ładna oprawa, tu dość ciemno, trochę plastikowo, ale im dalej tym wg. mnie ładniej. Na pewno jest to jedna z ładniejszych gier, tyle że po tych wszystkich komentarzach spoedziewałem się czegoś więcej ;)

Grałem dzis w jedno i drugie i musze przyznać, że oba tytuły są piękne, ale jednak wygrywa God of War, ale chyba nie dlatego, że jest bardziej zaawansowane technicznie tylko z powodu predefiniowanej kamery, może się mylę. Tak czy siak oba tytuły zachwycają grafiką. Co do tytułu najpiękniejszej obecnie gry to dla mnie nie ma jednoznacznego zwycięzcy i GoW i Uncharted 2 i Battlefield są świetnie zrobione. I wszystkie mają bezsprzecznie najlepszą grafikę w swoich gatunkach.;-)
 
Do góry