God of War III

beamer

Banned
Doceniam markę God of War, ale to gra nie dla mnie. Lubie chodzone mordobicia, ale takie w których można grać na dwie osoby (coś w stylu starego Street of Rage I,II,III albo Dinosaurs&Cadillacs etc.).

Gdyby w Heavenly Sword był tryb dla dwóch graczy, to już dawno leżałaby na mojej półce.
 

premek111

Active member
Bez reklam
fajnie ze doceniasz GoW :) pierwsze czesci dostarczyly mi niesamowitych wrazen i na pewno tak bedzie z czescia III.prawdopodobnie w 2010
pozdrawiam
 

Mefju

New member
Ooooo tak , uwielbiam GOW'Y , pamiętam jeszcze jak zakupiłem pierwszą część i waliłem na czarnułce , grało się super , I i II to jedne z najlepszych gier na ps2 , teraz tylko czekać na zapowiadającą się wspaniale graficznie część III ;)
 

premek111

Active member
Bez reklam
ja mam nadzieje ze od Killzone 2 zacznie sie w koncu droga do góry PS3,czeka na nas duzo tytułów,a GOW III bedzie jedna z najlepszych gier w 2010
 

Mefju

New member
Również mam taką nadzieję , bo jak na razie hitów nie ma mówiąc szczerze Panowie , niech ps3 pokaże swoją prawdziwą moc , a leniwi programiści niech biorą się do roboty , moje perełki to jak na razie GOW III ,Uncharted II i K2 ofc ;)
 

Alucard1984

New member
Powiem tak. ten materiał w 1080 p + dobry ekran + słuchawki sennheisera 555 hd i rozkręcona głoność tak na 50 w tośce = TOTAL SPIRITUAL ORGASM !!!! :) Pod koniec aż mi łezka pociekła... ;p dzięki dienekes za taką walentynkę hahahahahahahaahahahahhahaahahahhahahaha :)


DUZO MILOSCI DLA WAS OD WASZYCH KOBIET Z OKAZJI "SWIETA" 14 lutego !!! :D
 

dienekes' shade

New member
Hehe :) Cała frajda po mojej stronie. Materiał jest niesamowity. :eek:k:

Super strona Banzai. Kusi klawisz "Preorder God of War III" ;)
 
Ostatnia edycja:

Mefju

New member
http://www.ps3info.pl/story-486-God-of-War-3-najpikniejsz-gr-na-PS3.html


Na ps3info po prostu latają tematy o III części przygód Kratosa , a to strona , a to kilka fotek , teraz kilku gości zagrało w GOW III i o to ich komentarz:

"God of War III jest większe i piękniejsze niż jakiekolwiek gra na PlayStation 3 jaką widzieliśmy do tej pory gry. Jak duża grą jest trzeci (i rzekomo końcowy) God of War? Podsumowując. Rzeczy są naprawdę duże."

Mam nadzieję , że jest tak jak oni to opisują :wink:

Pozwolę sobie zacytować autora tematu na ps3 info :
"Co tu dużo mówić - wyglądają fenomenalnie. Jednak jest jedno zasadnicze pytanie - jak z grywalnością?"

Myślę , że o grywalność nie musimy się przejmować , kto grał w wcześniejsze GOW'y wie o co chodzi , latamy wkurzonym Spartaninem i robimy totalną sieczkę co na prawdę wciąga , GOW III wg. mnie będzie taką samą , bardziej hardkorową , rozbudowaną nawalanką o wspaniałej grafice , widzieliście na trailerze te takie jakby rękawice Kratosa , którymi rozwalił z 40 chłopa ? Pamiętam , że w II były chyba 3 bronie , do których mogliśmy dodawać siłę itp. , myślę ze w III będzie ich o wiele więcej i na pewno będą ciekawe ;) Pozdrawiam.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
O God of War 3 można być spokojnym. To w końcu Sony Santa Monica. Obok tej gry równie mocno czekam jedynie na Heavy Rain i nową grę Ico Team.
 

premek111

Active member
Bez reklam
:) o jakość i wykonanie tez jestem spokojny,to będzie hit 100%,tak jak pisalem wcześniej w perspektywie mamy naprawdę świetlaną przyszlość jeśli chodzi o hity PS3 :)
 

k0val

New member
grałem w GOWa na psp i normalnie jak nigdy dobrze się bawiłem na tym maleństwie jak pomyśle co to będzie na ps3 to tylko ręce zacierać i czekać ;)
 

Mefju

New member
No na ps3 oczywiście lepiej to wygląda , ale ja prawdziwego zawału dostałem jak obejrzałem trailer FF XIII :O Ta fizyka , grafika ( bardzo mi się podobało jak dla jednej dziewczyny włosy falowały, na prawdę jakbym oglądał film) Pozdrawiam.
 
Do góry