God of War III

mataman

New member
Bez reklam
gow3kx.jpg


7.1 bo ampli Ci upmixuje z 5.1 o ile się nie mylę.

Pozdrawiam,

nie, w menu gry mogę wybrać 5.1 lub 7.1
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
No to jeszcze lepiej :)
Pewnie dzięki połączeniu audio po HDMI gra wie z czym pracuje i pokazuje możliwość zmiany na 7.1

Pozdrawiam,
 

Rudeford

New member
Tak naprawde czy to ważne?
Po prostu czerpmy frajde i miód z tego tytułu, jakie to ma znaczenie czy to DD czy DTS skoro i tak brzmi fantastycznie.

Ważne może nie, ale od kiedy przesiadłem sie z głośniczków komputerowych Logitech na całkiem konkretny zestaw 5.1 różnica pomiędzy DD a DTS (jak pisze pav3l) jest wyraźnie słyszalna.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jestem po kolejnej sesyjce z grą. Zwracam honor Masta_J na ampli jest jednak podświetlony DTS. Co do samej gry to miejscówki są zrobione bardzo klimatycznie, natrafiłem na kolejne problemy, ale jakoś sie z nimi uporałem, już wiem, że gra będzie bardzo trudna. Co mnie troche zirytowało to czasami pracy kamery, dlatego też wstępna ocenę obniżam do 9,8. Ogólnie podbiłem poziom 1 broni i teraz czuć wiekszą moc. Bardzo mocne są też starcia z mini-bossami i wspomniane przeze mnie wcześniej zagadki, które naprawde urozmaicają rozgrywkę.

Koniec świata – Kratos sprawił, że w USA brakuje PS3! – GRRR.pl – blog o grach, nowe gry komputerowe, konsole

Widzicie Bioshock miał więcej punktów:D;-), tak czy siak GoW jest kolejnym argumentem do tezy mówiacej, że na przełomie 2009/2010 PS3 zniszczy konkurencję.
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
Widzicie Bioshock miał więcej punktów:D;-), tak czy siak GoW jest kolejnym argumentem do tezy mówiacej, że na przełomie 2009/2010 PS3 zniszczy konkurencję.
offtopic: już druga gierka z twojego polecenia (wcześniej Batman) i nie zawiodłem się. Nie nabyłem wcześniej Bioshock2, bo ogrywałem Darksiders (nie żałuję, bo gierka też wymiata)- dopiero teraz pierwsze 2 godziny z B2 i dla mnie jak na razie rewelacja, nie będę oryginalny - gra jest z klimatem!
 

Peek

New member
Bez reklam
Cóż mogę powiedzieć... Cieszę się i polecam się na przyszłość.

Jestem ciekawy jak by wyglądała grafika lepsza od GoW III, szczerze mówiąc oprócz Uncharted 2 nie przychodzi mi do głowy nic tak zaawansowanego technicznie.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Mam jakąś połowę gry za sobą. Poziom Tytan dał mi się już kilka razy we znaki, ale myślę, że jak w poprzednich częściach dopiero na very hard (Chaos) zacznie się zabawa. Szczególnie przypadły mi do gustu Ostrza Wygnania (standard) oraz Nemejskie Rękawice. Te to masakrują podciągnięte do max levelu :D Podoba mi się, że czary przypisano do broni i płynnie można wszystko zmieniać. Niestety wielu przeciwników to kalki z poprzednich części. To samo tyczy się jak na razie fabuły. Za to bossowie są świetni. Poseidon, Hades i Kronos miażdżą klimatem i wykonaniem.
Godni następcy Kolosa z Rodos: YouTube - 02. God Of War Collection - GOW 2 Titan Difficulty - Colossus of Rhodes Boss
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o mnie to po pierwsze przeszedłem już ten moment a po drugie raczej mam o wiele ciekawsze pomysły na spędzenie 20 minut niż ślepe nawalanie w 2 przyciski dla głupiego pucharka...
 

Rasputin

New member
Brutalność tak, seks nie?

Wczoraj znowu pograłem i kolejna rzecz która mi się nie spodobała, brutalności w grze jest przesadnie dużo, wbijanie pięści w Herkulesa dotąt aż zmiażdży mu się twarz wraz twarzową częścią głowy nie była dla twórców przesadą, ale już scena seksualna z Afrodytą (ładne piersi zrobili, twarz już nie bardzo) nie była oczywiście pokazana. Za to podziwiające tą scenę lesby które na czas wizyty naszego podobno dobrze wyposażonego gościa były po prostu kiepsko narysowane.
Czegoś mi powoli brakowało w tej grze, na szczęście "optyczny" labirynt po zabiciu Hery uratował moje zniechęcenie.

Tak jak już pisałem, ta gra jest jak tort po latach unikania słodyczy, tylko zaczynam mieć wrażenie że jest na nim trochę za dużo kolorowych wisienek, a wisienka jak wiadomo najlepiej jak jest jedna.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się co do brutalności, równie przyjemnie by mi się grało jeśli nie przyjemniej bez tego sadyzmu.

Rasputin edytuj swoje posty, z tych 3 możesz z powodzeniem zrobić 1.
Unikajcie też chłopaki spojlerowania w postach. Dzięki.

Pozdrawiam,
 
Do góry